SWITCH TP-LINK LS108G
89,00 zł
Dostępność: 12 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
SWITCH TP-LINK LS108G
Najważniejsze cechy
- 8 portów RJ45 10/100/1000Mb/s (automatyczna negocjacja szybkości połączeń, automatyczne krosowanie Auto MDI/MDIX)
- Technologia oszczędzania energii Green Ethernet
- Kontrola przepływu danych IEEE 802.3x, zapewniająca niezawodną transmisję
- Stalowa obudowa oraz montaż typu desktop lub naścienny
- Obsługa funkcji QoS (IEEE 802.1p/DSCP)
- Instalacja plug and play – szybka instalacja bez konfiguracji
Specyfikacja techniczna
| CECHY SPRZĘTOWE | |
| Standardy i protokoły | IEEE 802.3i/802.3u/ 802.3ab/802.3x, IEEE 802.1p |
| Porty | 8 portów 10/100/1000Mb/s, Autonegocjacja, Auto-MDI/MDIX |
| Bezwentylatorowy | Tak |
| Zasilanie | Zasilacz zewnętrzny (na wyjściu: 9VDC / 0,6A) |
| Dioda LED | Zasilanie Wskaźniki połączenia oraz aktywności, wbudowane w każdy z portów RJ45 |
| Wymiary (S x G x W) | 158 x 99,1x 25 mm (6,2 x 3,9 x 1,0 cali) |
| Maks. zużycie energii | 3,7W (220V/50Hz) |
| Ilość generowanego ciepła | 12,617 BTU/h |
| WYDAJNOŚĆ | |
| Szybkość przekierowań pakietów | 11/9 Mp/s |
| Tablica adresów MAC | 4K |
| Bufor pakietów | 1,5 Mb |
| Ramki jumbo | 16 KB |
| FUNKCJE OPROGRAMOWANIA | |
| Funkcje zaawansowane | Technologia Green Kontrola przepływu 802.3X Obsługa QoS (IEEE802.1P/DSCP) |
| Sposób transmisji | Store and Forward |
| INNE | |
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS |
| Zawartość opakowania | Przełącznik niezarządzalny LS108G Zasilacz Instrukcja instalacji |
| Środowisko pracy | Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉) Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania 5%~90%, niekondensująca |
| Waga | 0,2900 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | LS108G |
| EAN | 6935364085452 |
| Numer katalogowy | 24011 |
| Ilość portów switcha | 5-12 |
| Obsługa PoE (Power over Ethernet) | Nie |
| Obsługa VLAN | Nie |
| Port konsoli | Nie |
| Przemysłowy | Nie |
| Rodzaj obudowy | Desktop |
| Rodzaj switcha | Wewnętrzny |
| Importer | TP-Link Polska Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Ożarowska 40/42 |
| Importer - Miasto | Duchnice |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
TP-LINK to światowy lider w dziedzinie rozwiązań sieciowych, oferujący routery, switche, punkty dostępowe, kamery IP oraz systemy mesh. Produkty TP-LINK charakteryzują się wysoką wydajnością, niezawodnością i łatwością konfiguracji, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo sieci.



















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.