Rejestrator BCS LINE BCS-L-XVR0801(6)
Pierwotna cena wynosiła: 1183,26 zł.602,22 złAktualna cena wynosi: 602,22 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 602,22 zł
Dostępność: 2 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
Rejestrator BCS LINE BCS-L-XVR0801(6)
Najważniejsze cechy
8 kanałowy, jednodyskowy rejestrator 5-systemowy HDCVI/AHD/TVI/ANALOG/IP przystosowany do obsługi kamer analogHD 5Mpx i IP 6Mpx.
Specyfikacja techniczna
| Nazwa Urządzenia | BCS-L-XVR0801(6) |
| Linia produktowa | BCS LINE |
| Standard transmisji | HD-CVI / AHD / HD-TVI / ANALOG / IP |
| System | Analog HD + IP |
| Funkcja Pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Kanały | 8+4 |
| Dyski | 1 |
| Pojemność dysku | 16 TB |
| Max rozdzielczość nagrywania | 5 Mpx |
| Pasmo wejściowe | 64Mbps |
| Pasmo wyjściowe | 64Mbps |
| Pasmo nagrywanie | 64Mbps |
| Kamery HD-CVI | 5M@20fps, 5M@25fps, 5M@10/12.5fps, 4M@25/30fps, 1080p@25/30fps, 720p@50/60fps, 720p@25/30fps |
| Kamery AHD | 5M@20fps, 4M@25/30fps, 1080p@25/30fps, 720p@25/30fps |
| Kamery HD-TVI | 5M@20fps, 4M@25/30fps, 1080p@25/30fps, 720p@25/30fps |
| Kamery ANALOG | CVBS PAL/NTSC |
| Kamery IP | 6M |
| Kanały IP | 8+4 |
| Rozdzielczość nagrywania | 5M / 5M Lite / 4M Lite / 1080P / 1080N / 720P / 960H / D1 / CIF |
| Strumień główny | 5M(6fps)/CH1~4, 5M Lite(12fps), 4M Lite/1080P(15fps), 1080N/720P/960H/D1/CIF(25/30fps) |
| Strumień drugi | D1/CIF(15fps) |
| Bitrate | 32Kbps~6144Kbps |
| Kompresja wideo | H.265+ / H265 / H.264+ / H.264 / Ai coding |
| Wyjścia wideo | HDMI/VGA |
| Rozdzielczość wyświetlania HDMI | 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 |
| Rozdzielczość wyświetlania VGA | 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 |
| Podział na wyjściach | 1/4/8/9 (1/4/8/9/16 IP) |
| Odtwarzanie | ######## |
| Archiwizacja | Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu USB FLASH, USB HDD |
| Użytkownicy | 128 |
| Interfejsy | 2×USB2.0 |
| Port szeregowy | RS485 |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / G.711U / PCM |
| Obsługa | Local, Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android) |
| Detekcja ruchu | Strefy: 396(22×18) |
| Maski prywatności | 4 |
| Sieć | RJ-45(10/100Mbps) |
| Zgodność | ONVIF |
| Protokoły | HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4, IPv6, RTSP, UDP, NTP, DHCP, DNS, SMTP, UPnP, IP Filter, DDNS, Alarm Server, P2P, Auto Registration |
| Zasilanie | 12V DC |
| Pobór mocy (bez dysków) | max 7W |
| Warunki pracy | -10°C~+55°C max 90% RH |
| Obudowa | 1U |
| Wymiary (W×D×H) | 260×235×47mm |
| Waga (bez dysków) | 1 kg |
| POS | Tak |
| Ai – Wbudowane funkcje inteligentne | Tak |
| Ai – Funkcje inteligentne z rejestratora | Ochrona perymetryczna (rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny), inteligentna detekcja ruchu (rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny), detekcja twarzy, identyfikacja twarzy |
| Ai – Ochrona perymetryczna | 4 kanały analog HD |
| Ai – Detekcja twarzy | 2 kanały analog HD, atrybuty twarzy (płeć, wiek, okulary, ekspresja twarzy, maska, zarost), max 12 obrazów na sekunde |
| Ai – Identyfikacja twarzy | 2 kanały analog HD, max. 8 obrazów na sekunde, do 10 baz danych twarzy, 10 tyś obrazów |
| Ai – SMD | 8 kanałów analog HD |
| Waga | 1,0000 kg |
|---|---|
| Model | BCS-L-XVR0801(6) |
| EAN | 5904890711365 |
| Numer katalogowy | 49510 |
| Maksymalna obsługiwana rozdzielczość | 5 Mpx |
| Ilość obsługiwanych dysków | 1 szt. |
| Ilość wejść audio | 1 szt. |
| Złącze HDMI | Tak |
| Złącze D-Sub/VGA | Tak |
| Ilość obsługiwanych kamer | 8 szt. |
| Wyjścia wideo | 8 |
| RS485 (PTZ) | Tak |
| Maksymalna obsługiwana pojemność dysków twardych | 16 TB |
| Importer | BCS Sp. z o. o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Modularna 11 |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
BCS to polska marka specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu systemów monitoringu wizyjnego i zabezpieczeń. W ofercie firmy znajdują się kamery IP, rejestratory, wideodomofony, systemy alarmowe oraz akcesoria związane z instalacją i obsługą systemów CCTV. Produkty BCS charakteryzują się wysoką jakością, niezawodnością oraz nowoczesnymi funkcjami, takimi jak zdalny dostęp czy analiza obrazu. Firma kładzie duży nacisk na innowacyjność oraz dostosowanie swoich rozwiązań do potrzeb rynku, oferując produkty spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa i komfortu użytkowania.























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.