Rejestrator BCS LINE BCS-L-NVR0401-4KE(2L)
Pierwotna cena wynosiła: 1241,07 zł.631,64 złAktualna cena wynosi: 631,64 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 631,64 zł
Dostępność: 1 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
Rejestrator BCS LINE BCS-L-NVR0401-4KE(2L)
Najważniejsze cechy
- 4 kanałowy rejestrator IP
- Obsługa 1 dysku twardego
- Obsługa kamer IP 12Mpx
- Audio 1/1
- Wyjście HDMI4K/VGA
- Obsługa funkcji inteligentnych z kamer
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | BCS-L-NVR0401-4KE(2L) |
| Linia produktowa | BCS LINE |
| System | IP |
| Funkcja Pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Kanały | 4 |
| Dyski | 1 |
| Pojemność dysku | 20 TB |
| Tryb nagrywania | Ciągłe, manualne, alarm, detekcja ruchu, terminarz, Ai |
| Max rozdzielczość nagrywania | 12 Mpx |
| Pasmo wejściowe | 80 Mbps |
| Pasmo wyjściowe | 60 Mbps |
| Pasmo nagrywania | 80 Mbps |
| Wydajność wyświetlania | Ai Wył: 1×12 M@30fps, 2×8 M@30fps, 3×5 M@30fps, 4×4 M@30fps |
| Ai Wł: 1×12 M@30fps, 1×8 M@30fps, 2×5 M@30fps, 3×4 M@30fps | |
| Rozdzielczość nagrywania | 12 M / 8 MP / 6 MP / 5 MP / 4 MP / 3 MP / 1080p / 960p / 720p / D1 / CIF / QCIF |
| Kompresja wideo | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Wyjście HDMI | HDMI4K |
| Wyjście VGA | VGA |
| Rozdzielczość wyświetlania HDMI | Z VGA: 3840×2160 / 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 |
| Bez VGA: 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 | |
| Rozdzielczość wyświetlania VGA | 1920×1080 / 1280×1024 / 1280×720 |
| Podział na wyjściach | 45748 |
| Nagrywanie | Ciągłe, z detekcją ruchu (pre/post), alarmowe (pre/post), cykliczne (nadpisywanie), Ai |
| Odtwarzanie | 45748 |
| Archiwizacja | USB FLASH, USB HDD |
| Interfejsy | 2× USB2.0 |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / G.711U / G.726 / PCM |
| Alarm | Detekcja ruchu, zanik sygnału, sabotaż, zmiana sceny, PIR, IPC, Ai, offline, HDD, IP, MAC, login |
| Obsługa | Lokalnie, Web, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), aplikacja mobilna (iOS, Android) |
| Sieć | RJ-45 10/100 Mbps |
| Zgodność | ONVIF (S/G/T), obsługa kamer innych producentów |
| Obsługa PTZ | Inteligentne pozycjonowanie 3D z kamerami PTZ BCS LINE |
| Protokoły | HTTP, HTTPS, TCP/IP, IPv4, IPv6, UDP, NTP, DHCP, DNS, SMTP, UPnP, IP Filter, FTP, DDNS, SNMP, Alarm Server, P2P, Auto Registration, IP Search |
| Zasilanie | 12V DC |
| Pobór mocy (bez dysków) | max 10W |
| Warunki pracy | -10°C ~ +55°C, max 93% RH |
| Obudowa | 1U |
| Wymiary (W×D×H) | 260 × 232.5 × 47.6 mm |
| Waga (bez dysków) | 0.81 kg |
| Ai – Funkcje z rejestratora | SMD Plus |
| Ai – Funkcje z kamer | Detekcja twarzy, identyfikacja twarzy, ochrona perymetryczna (osoba/pojazd), SMD Plus, liczenie osób, mapa ciepła |
| Ai – Ochrona perymetryczna | 4 kanały z kamer |
| Ai – Detekcja twarzy | 4 kanały z kamer |
| Ai – Identyfikacja twarzy | 4 kanały z kamer |
| Ai – SMD (inteligentna detekcja ruchu) | 4 kanały z rejestratora (osoba/pojazd), 4 kanały z kamer |
| Waga | 1,0000 kg |
|---|---|
| Model | BCS-L-NVR0401-4KE(2L) |
| EAN | 5904890714670 |
| Numer katalogowy | 60693 |
| Importer | BCS Sp. z o. o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Modularna 11 |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
BCS to polska marka specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu systemów monitoringu wizyjnego i zabezpieczeń. W ofercie firmy znajdują się kamery IP, rejestratory, wideodomofony, systemy alarmowe oraz akcesoria związane z instalacją i obsługą systemów CCTV. Produkty BCS charakteryzują się wysoką jakością, niezawodnością oraz nowoczesnymi funkcjami, takimi jak zdalny dostęp czy analiza obrazu. Firma kładzie duży nacisk na innowacyjność oraz dostosowanie swoich rozwiązań do potrzeb rynku, oferując produkty spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa i komfortu użytkowania.






















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.