Rejestrator BCS BASIC BCS-B-NVR0401-4P(2.0)
Pierwotna cena wynosiła: 476,01 zł.339,73 złAktualna cena wynosi: 339,73 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 339,73 zł
Dostępność: 2 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
Rejestrator BCS BASIC BCS-B-NVR0401-4P(2.0)
Najważniejsze cechy
- Rejestrator IP 4 kanałowy
- Switch PoE 4 portowy
- Obsługa 1 dysku o pojemności dysku 6 TB
- Max rozdzielczość nagrywania 8 Mpx
- Pasmo wejściowe 64Mbps Pasmo wyjściowe 32Mbps
- Wydajność wyświetlania 1×8M(30fps) / 1×5M(30fps) / 2×4M(30fps) / 4×3M(25fps) / 4×2M(30fps)
- Rozdzielczość nagrywania 8M / 6M / 5M / 4M / 3M / 2M / 960P / 720P / D1 / 2CIF / CIF/ QCIF
- Kompresja wideo H.265+ / H265 / H.264+ / H.264 , Wyjścia wideo HDMI4K/VGA
- Rozdzielczość wyświetlania HDMI 3840×2160 / 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768
- Rozdzielczość wyświetlania VGA 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768
- Podział na wyjściach 1/4 , Odtwarzanie 1/4 , Użytkownicy 128 , Interfejsy 2×USB2.0 , Wyjście audio 1
- Obsługa Local, Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android)
- Sieć RJ-45 10/100/1000Mbps , Zgodność ONVIF, obsługa kamer innych producentów
- Protokoły P2P, UPnP, DHCP
- Zasilanie 12V DC
- Pobór mocy (bez dysków) max 3W
- Warunki pracy -10°C~+55°C max 90% RH
- Wymiary (W×D×H) 260×243×46mm
- Waga (bez dysków) 1 kg
- Funkcja Pentaplex Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja
Specyfikacja techniczna
| Nazwa Urządzenia | BCS-B-NVR0401-4P(2.0) |
| Linia produktowa | BCS BASIC |
| System | IP |
| Funkcja Pentaplex | Podgląd na żywo / nagrywanie / odtwarzanie / archiwizacja / zdalny dostęp |
| Kanały | 4 |
| Dyski | 1 |
| Pojemność dysku | 6 TB |
| Max rozdzielczość nagrywania | 8 Mpx |
| Pasmo wejściowe | 40Mbps |
| Pasmo wyjściowe | 40Mbps |
| Wydajność wyświetlania | 1×8M(30fps) / 1×5M(30fps) / 2×4M(30fps) / 4×3M(25fps) / 4×2M(30fps) |
| Rozdzielczość nagrywania | 8M / 6M / 5M / 4M / 3M / 2M / 960P / 720P / D1 / 2CIF / CIF/ QCIF |
| Kompresja wideo | H.265+ / H265 / H.264+ / H.264 |
| Wyjścia wideo | HDMI4K/VGA |
| Rozdzielczość wyświetlania HDMI | 3840×2160 / 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Rozdzielczość wyświetlania VGA | 1920×1080 / 1600×1200 / 1280×1024 / 1280×720 / 1024×768 |
| Podział na wyjściach | 45383 |
| Odtwarzanie | 45383 |
| Archiwizacja | Możliwość zgrywania materiału na nośniki zewnętrzne typu USB FLASH, USB HDD |
| Użytkownicy | 128 |
| Interfejsy | 2×USB2.0 |
| Wyjście audio | 1 |
| Obsługa | Local, Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android) |
| Sieć | RJ-45 10/100/1000Mbps |
| Zgodność | ONVIF |
| Protokoły | P2P, UPnP, DHCP |
| Standard | IEEE 802.3 af/at |
| Switch PoE moc | 54W max 30W/port |
| Kanały PoE | 4 |
| Zasilanie | 48V DC |
| Pobór mocy (bez dysków) | max 9W |
| Warunki pracy | -10°C~+55°C max 90% RH |
| Wymiary (W×D×H) | 260×243×46mm |
| Waga (bez dysków) | 1.2 kg |
| Waga | 1,0000 kg |
|---|---|
| Model | BCS-B-NVR0401-4P(2.0) |
| EAN | 5904890707368 |
| Numer katalogowy | 49096 |
| Maksymalna obsługiwana rozdzielczość | 8 Mpx |
| Ilość obsługiwanych dysków | 1 szt. |
| Ilość obsługiwanych kamer | 4 szt. |
| Wejścia/wyjścia audio | 0/1 |
| Switch PoE_old | 4 porty |
| Maksymalna obsługiwana pojemność dysków twardych | 8 TB |
| Importer | BCS Sp. z o. o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Modularna 11 |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
BCS to polska marka specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu systemów monitoringu wizyjnego i zabezpieczeń. W ofercie firmy znajdują się kamery IP, rejestratory, wideodomofony, systemy alarmowe oraz akcesoria związane z instalacją i obsługą systemów CCTV. Produkty BCS charakteryzują się wysoką jakością, niezawodnością oraz nowoczesnymi funkcjami, takimi jak zdalny dostęp czy analiza obrazu. Firma kładzie duży nacisk na innowacyjność oraz dostosowanie swoich rozwiązań do potrzeb rynku, oferując produkty spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa i komfortu użytkowania.























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.