Rejestrator 5w1 Hikvision iDS-7204HUHI-M1/T
Pierwotna cena wynosiła: 1049,00 zł.472,27 złAktualna cena wynosi: 472,27 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 472,27 zł
Dostępność: 14 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Rejestrator 5w1 Hikvision iDS-7204HUHI-M1/T

Najważniejsze cechy
4-kanałowy rejestrator 5MP 1U H.265 AcuSense DVR
- 4 kanały i 1 dysk twardy 1U AcuSense DVR
- Obsługa 4-kanałowego zaawansowanego modelu ochrony obwodowej opartego na algorytmie głębokiego uczenia się
- Wydajna technologia kompresji H.265 pro+
- Możliwość kodowania do 4K/8MP @ 8fps (1-kan.); 3K/5MP @ 12kl./s
- Do 8 wejść kamer IP, każdy kanał do 8 MP
- 5 sygnałów wejściowych adaptacyjnie (HDTVI/AHD/CVI/CVBS/IP)
- Obsługuje wszystkie kanały technologii wykrywania ruchu
- Obsługa wszystkich kanałów HDTVI Dwukierunkowa technologia audio
Specyfikacja techniczna
| Model | iDS-7204HUHI-M1/T |
| Detekcja ruchu 2.0 | |
| Analiza człowiek/pojazd | Oparta na głębokim uczeniu detekcja ruchu 2.0 jest domyślnie włączona dla wszystkich kanałów analogowych, może klasyfikować ludzi i pojazdy oraz znacznie redukować fałszywe alarmy powodowane przez obiekty takie jak liście i światła. Obsługiwane jest szybkie wyszukiwanie według typu obiektu lub zdarzenia. |
| Zabezpieczenie perymetryczne | Analiza człowiek/pojazd Do 4-kan. |
| Wykrywanie twarzy | |
| Wykrywanie i przechwytywanie twarzy | Wykrywanie obrazów twarzy, wyszukiwanie obrazów twarzy |
| Wideo i audio | |
| Obsługiwane kamery IP | 2-ch (do 6-ch). Tryb rozszerzony IP włączony: 4 kanały (do 8 kanałów), każdy do 4 Mb/s. Rozdzielczość do 8 MP. Obsługa kamer IP H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Analogowe wejście wideo | 4-kan. |
| Interfejs | BNC (1,0 Vp-p, 75 Ω), obsługuje połączenie za pośrednictwem przewodu koncentrycznego |
| Wejście HDTVI | 8 MP (3840 × 2160)@12/15 kl./s, 3K (2960 × 1665)@25/20 kl./s, 5 MP (2560 × 1944)@20 kl./s, 4 MP (2560 × 1440)@25/30 kl./s, 1080P@25/30 kl./s, 720P@25/30 kl. |
| Wejście AHD | 5 MP (2560 × 1944)@20 kl./s, 4 MP (2560 × 1440)@25/30 kl./s, 1080P@25/30 kl./s, 720P@25/30 kl./s |
| Wejście HDCVI | 8 MP (3840 × 2160)@12/15 kl./s, 3K (2880 × 1620)@25/20 kl./s, 5 MP (2592 × 1944)@20 kl./s, 4 MP (2560 × 1440)@25/30 kl./s, 1080P@25/30 kl./s, 720P@25/30 kl. |
| Wejście CVBS | PAL/NTSC |
| Wyjście HDMI | 1-kanałowy, 2K (2560 × 1440)/60Hz, 1920 × 1080/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz |
| Wyjście VGA | 1-kan., 1920 × 1080/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz |
| Tryb wyjścia wideo | Jednoczesne wyjście HDMI/VGA |
| Wejście audio | 1-kan., RCA (2,0 Vp-p, 1 KΩ), 4-ch przez przewód koncentryczny |
| Wyjście audio | 1-kan., RCA (liniowy, 1 kΩ) |
| Dwukierunkowe audio | 1-kan., RCA (2,0 Vp-p, 1 KΩ) (przy użyciu pierwszego wejścia audio) |
| Odtwarzanie synchroniczne | 4-kan. |
| Nagrywanie | |
| Kompresja wideo | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Rozdzielczość kodowania | 8 MP/5 MP/3K/4 MP/3 MP/1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF |
| Liczba klatek na sekundę | Główny strumień: 8 MP@8 fps/3K@12 fps/5 MP@12 fps/4 MP@15 fps/8 MP Lite@15 fps/3 MP@18 fps, 1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF@25 fps (P)/30 fps (N). Podstrumień: WD1/4CIF/CIF@25 kl./s (P)/30 kl./s (N). *: 8 MP@8 kl./s tylko kanał 1, 8 MP Lite tylko kanały 2–4 |
| Bitrate wideo | 32 Kb/s do 10 Mb/s |
| Dwa strumienie | Wsparcie |
| Typ strumienia | Wideo, Wideo & Audio |
| Kompresja Audio | G.711u |
| Bitrate audio | 64 Kb/s |
| Sieć | |
| Całkowita przepustowość | 96 Mb/s |
| Połączenie zdalne | 32 |
| Protokół sieciowy | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP™, HTTPS, ONVIF |
| Interfejs sieciowy | 1, RJ-45 10/100 Mb/s samodostosowujący się interfejs Ethernet |
| Wi-Fi | Możliwość połączenia z siecią Wi-Fi za pomocą adaptera przez interfejs USB |
| Interfejs pomocniczy | |
| SATA | 1 interfejs SATA |
| Pojemność | Pojemność do 10 TB na każdy dysk |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | N/A |
| Interfejs USB | 2 × USB 2.0 |
| Ogólne | |
| Zasilanie | 12 VDC, 1,5 A |
| Zużycie | ≤ 15 W (bez HDD) |
| Temperatura pracy | -10°C do 55°C (14°F do 131°F) |
| Wilgotność pracy | Od 10% do 90% |
| Wymiary (Szer. × Dł. × Wys.) | 263 × 225 × 48 mm (10,3 × 8,8 × 1,9 cala) |
| Waga | ≤ 1.16 kg (bez HDD, 2.6 lb.) |
| Waga | 1,5000 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | iDS-7204HUHI-M1/T |
| EAN | 6936422137441 |
| Numer katalogowy | 63596 |
| Ilość kanałów rejestratora | 4 |
| Ilość obsługiwanych dysków | 1 |
| Ilość obsługiwanych kamer | 4 |
| IVS (inteligentna analiza obrazu) | Tak |
| Maksymalna obsługiwana pojemność dysków twardych | 10 |
| Max. bitrate | 96 Mb/s |
| Nagrywanie | 7(8)kl/s @ 8Mpx (4K) |
| Obsługa chmury (P2P) | Tak |
| Obsługa urządzeń mobilnych | Tak |
| Onvif | Tak |
| RS485 (PTZ) | Nie |
| Seria | Value |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | brak |
| Zawansowana analityka obrazu (AI) | Tak |
| Złącze D-Sub/VGA | Tak |
| Złącze e-SATA | Nie |
| Złącze HDMI | Tak |
| Importer | Hikvision Poland Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
HIKVISION to światowy lider w dziedzinie monitoringu wizyjnego i systemów zabezpieczeń. Firma oferuje szeroki asortyment kamer IP, rejestratorów, systemów alarmowych i kontroli dostępu. Produkty HIKVISION charakteryzują się zaawansowaną technologią, wysoką jakością obrazu oraz funkcjami analityki wideo, co zapewnia skuteczną ochronę obiektów komercyjnych i prywatnych na całym świecie.

































Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.