Rejestrator 5w1 Hikvision iDS-7204HTHI-M1/XT/4A+4/1ALM
Pierwotna cena wynosiła: 2332,00 zł.1050,71 złAktualna cena wynosi: 1050,71 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1050,71 zł
Dostępność: 7 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Rejestrator 5w1 Hikvision iDS-7204HTHI-M1/XT/4A+4/1ALM

Przeznaczenie
Specyfikacja techniczna
| Model | iDS-7204HTHI-M1/XT |
| Rozpoznawanie twarzy | |
| Biblioteka zdjęć twarzy | Do 16 bibliotek zdjęć twarzy |
| Porównanie zdjęć twarzy | Porównywanie zdjęć twarzy, wyszukiwanie zdjęć twarzy; 2-kanałowy alarm porównania obrazu twarzy (kamera analogowa HD) |
| Zabezpieczenie perymetryczne | |
| Analiza człowiek/pojazd | Do 4-kan. |
| Wideo i audio | |
| Obsługiwane kamery IP | 4-kanałowy (do 8-kanałowego), każdy do 8 MP |
| Analogowe wejście wideo | 4-kan. |
| Interfejs | BNC (1,0 Vp-p, 75 Ω), obsługuje połączenie za pośrednictwem przewodu koncentrycznego |
| Wyjście HDMI | 1-kan., 4K (3840 × 2160)/30Hz, 2K (2560 × 1440)/60Hz, 1920 × 1080/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz |
| Wyjście VGA | 1-kan., 1920 × 1080/60Hz, 1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz |
| Tryb wyjścia wideo | Jednoczesne wyjście HDMI/VGA |
| Wejście CVBS | PAL/NTSC |
| Wyjście CVBS | 1-kan., BNC (1,0 Vp-p, 75 Ω), Rozdzielczość PAL: 704 × 576, NTSC: 704 × 480 |
| Odtwarzanie synchroniczne | 4-kan. |
| Wejście HDTVI | 8 MP (3840 × 2160)@12/15 kl./s, 3K (2960 × 1665)@25/20 kl./s, 3K (3328×1504)@20 kl./s, 5 MP (2560 × 1944)@20 kl./s, 4 MP (2560 × 1440)@25/30 kl./s, 1080P@25/30 kl./s, 720P@25/30 kl./s |
| Wejście AHD | 5 MP (2560 × 1944)@20 kl./s, 4 MP (2560 × 1440)@25/30 kl./s, 1080P@25/30 kl./s, 720P@25/30 kl./s |
| Wejście HDCVI | 8 MP (3840 × 2160)@12/15 kl./s, 3K (2880×1620)@25 kl./s, 5 MP (2592 × 1944)@20 kl./s, 4 MP (2560 × 1440)@25/30 kl./s, 1080P@25/30 kl./s, 720P@25/30 kl./s |
| Wyjście audio | 1-kan., RCA (liniowy, 1 kΩ) |
| Wejście audio | 1-kanałowy (opcjonalnie do 4-kanałowego), RCA (2,0 Vp-p, 1 KΩ), 4-kanałowy przez kabel koncentryczny |
| Dwukierunkowe audio | 1-kan., RCA (2,0 Vp-p, 1 KΩ) (przy użyciu pierwszego wejścia audio) |
| Nagrywanie | |
| Kompresja wideo | H.265 Pro+/H.265 Pro/H.265/H.264+/H.264 |
| Rozdzielczość kodowania | Główny strumień: 8 MP@12/15 fps/3K@25/20 fps/5 MP@20 fps/4MP/1080P@25 fps (P)/30 fps (N); Podstrumień: WD1/4CIF/CIF@25 kl./s (P)/30 kl./s (N) |
| Bitrate wideo | 32 Kb/s do 16 Mb/s |
| Dwa strumienie | Obsługa strumienia głównego lub podrzędnego |
| Typ strumienia | Wideo, Wideo & Audio |
| Kompresja Audio | G.711u |
| Bitrate audio | 64 Kb/s |
| Sieć | |
| Całkowita przepustowość | 96 Mb/s |
| Protokół sieciowy | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP™, HTTPS, ONVIF |
| Połączenie zdalne | 32 |
| Interfejs sieciowy | 1, RJ-45 10/100 Mb/s samodostosowujący się interfejs Ethernet |
| Interfejs pomocniczy | |
| SATA | 1 interfejs SATA |
| Pojemność | Do 12 TB pojemności na każdy dysk |
| Interfejs szeregowy | RS-485 (półdupleksowa) |
| Interfejs USB | Panel przedni: 1 × USB 2.0; Panel tylny: 1 × USB 3.0 |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | Nie dotyczy (opcjonalnie) |
| Ogólne | |
| Zasilanie | 12V DC, 2A |
| Zużycie | ≤ 15 W (bez HDD) |
| Temperatura pracy | -10°C do 55°C (14°F do 131°F) |
| Wilgotność pracy | Od 10% do 90% |
| Wymiary (Szer. × Dł. × Wys.) | 319 × 235 × 48 mm (12,6 × 9,3 × 1,9 cala) |
| Waga | ≤ 1,16 kg (2,6 lb) |
| Waga | 1,8800 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | iDS-7204HTHI-M1/XT/4A+4/1ALM |
| EAN | 6942160408484 |
| Numer katalogowy | 56081 |
| Ilość kanałów rejestratora | 4 |
| Ilość obsługiwanych dysków | 1 |
| Ilość obsługiwanych kamer | 4 |
| Maksymalna obsługiwana pojemność dysków twardych | 10 |
| Nagrywanie | 7(8)kl/s @ 8Mpx (4K) |
| Onvif | Tak |
| RS485 (PTZ) | Nie |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | 4/1 |
| Zawansowana analityka obrazu (AI) | Tak |
| Złącze D-Sub/VGA | Tak |
| Złącze e-SATA | Nie |
| Złącze HDMI | Tak |
| Importer | Hikvision Poland Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
HIKVISION to światowy lider w dziedzinie monitoringu wizyjnego i systemów zabezpieczeń. Firma oferuje szeroki asortyment kamer IP, rejestratorów, systemów alarmowych i kontroli dostępu. Produkty HIKVISION charakteryzują się zaawansowaną technologią, wysoką jakością obrazu oraz funkcjami analityki wideo, co zapewnia skuteczną ochronę obiektów komercyjnych i prywatnych na całym świecie.

















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.