Przycisk Zigbee SONOFF SNZB-01M 4-przyciskowy
89,00 zł
Dostępność: 48 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
Przycisk Zigbee SONOFF SNZB-01M 4-przyciskowy
Specyfikacja techniczna:
| Producent | Sonoff |
| Model | SNZB-01M |
| Typ baterii | CR2477 |
| Zasilanie | 3V |
| MCU | TLSR8656F512ET32 |
| Wymiary | Φ50 × 22,5 mm |
| Temperatura robocza | od -10°C do 60°C |
| Wilgotność robocza | od 5 do 95% RH (bez kondensacji) |
| Waga | 0,0300 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | SNZB-01M |
| EAN | 6920075743609 |
| Numer katalogowy | 69762 |
| Rodzaj zasilania | bateria CR1632 |
| Importer | INNPRO Robert Błędowski sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Rudzka 65c |
| Importer - Miasto | Rybnik |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
SONOFF to producent inteligentnych urządzeń do automatyki domowej, takich jak inteligentne przełączniki, gniazda, czujniki i sterowniki WiFi. Produkty SONOFF cechują się nowoczesnym designem, łatwością obsługi i możliwością integracji z popularnymi asystentami głosowymi, takimi jak Google Home i Amazon Alexa.




















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.