PRZETWORNICA VOLT POLSKA SINUS 4000 12V / 230V 2000/4000W
1199,00 zł
Dostępność: 1 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
PRZETWORNICA VOLT POLSKA SINUS 4000 12V / 230V 2000/4000W
NAJWAŻNIEJSZE CECHY
- Moc ciągła do 2000W
- Moc impulsowa 4000W
- Napięcie wejściowe: 12V
- Napięcie wyjściowe: 230V/10 50Hz/0.5
- Przebieg napięcia: Czysty Sinus
- Gwarancja: Volt Polska 24 miesiące
ZASTOSOWANIE
- Urządzenia RTV (telewizory, tunery, hi-fi, dvd)
- Urządzenia AGD (lodówki, mikrofalówki, blendery, opiekacze)
- Elektronarzędzia (wiertarki, szlifierki)
- Zasilanie ładowarek (smartfony, tablety, telefony, laptopy, gps-y)
- Pompy, sprężarki (wody, ciepła, klimatyzatory)
- Urządzenia biurowe (drukarki, faksy, komputery, monitory)
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
- Moc: 2000W/4000W
- Zakres napięcia wejściowego: 11-15 VDC
- Prąd bez obciążenia: 300mA
- Napięcie wyjściowe: 230V
- Zakres napięcia wyjściowego: 220-240VAC
- Częstotliwość: 50Hz±0.5
- Moc maksymalna: 4000W
- Moc przy ciągłym obciążeniu: 2000W
- Sprawność: >92%
- Zabezpieczenie przeciążeniowe: przy obciążeniu 120% IPS automatycznie się wyłącza
- Zabezpieczenie przed zwarciem: (automatyczne wyłączenie)
- Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem:
- Temperatura: 0-40 st. C
- Wymiary: 355x155x81
- Waga: 4,5Kg
| Waga | 5,2000 kg |
|---|---|
| Model | 3SIP400012 |
| Numer katalogowy | 7144 |
| Postać fali | Sinus |
| Napięcie wejściowe | 12 V |
| Napięcie wyjściowe | 230 V |
| Funkcja prostownika | Nie |
| Funkcja UPS | Nie |
| Gniazdo USB | Nie |
| Moc ciągła | 2000 W |
| Moc impulsowa | 4000 W |
| Importer | VOLT Polska Sp. z o.o |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Świemirowska 3 |
| Importer - Miasto | Sopot |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
VOLT POLSKA to producent urządzeń z zakresu zasilania awaryjnego, takich jak zasilacze UPS, inwertery, przetwornice oraz akumulatory. Produkty VOLT POLSKA charakteryzują się wysoką wydajnością, niezawodnością i zaawansowanymi funkcjami zarządzania energią.


















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.