PRZETWORNICA NAPIĘCIA INWERTER Green Cell 12V / 230V 300W/600W CZYSTA SINUSOIDA INV07
304,95 zł
Dostępność: 2 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
PRZETWORNICA NAPIĘCIA INWERTER Green Cell 12V / 230V 300W/600W CZYSTA SINUSOIDA INV07
DANE TECHNICZNE:
| Wyjście | 1x gniazdo sieciowe, 1x port USB (5V/1A-2.1A) |
| Kolor | Czarny |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Kod produktu | INV07 |
| Producent | Green Cell |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | Tak |
| Wskaźnik | diody LED |
| Napięcie wejściowe | 230V AC / 12V DC |
| Napięcie wyjściowe | 230V AC |
| Częstotliwość wyjściowa | 50Hz |
| Kształt napięcia wyjściowego | Pełna Sinusoida |
| W zestawie | 2x bezpiecznik, przewody do podpięcia akumulatora |
| Moc użytkowa (ciągła) | 300W |
| Moc chwilowa (impulsowa) | 600W |
| Inne | Chłodzenie wiatrakiem Turbo Cooling |
| Waga | 2,8500 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | INV07 |
| EAN | 5902719426582 |
| Numer katalogowy | 32379 |
| Funkcja prostownika | Tak |
| Funkcja UPS | Nie |
| Gniazdo USB | Nie |
| Moc ciągła | 300 |
| Moc impulsowa | 600 |
| Napięcie wejściowe | 12 |
| Napięcie wyjściowe | 230 |
| Postać fali | Sinus |
| Importer | CSG S.A. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | rtm. Witolda Pileckiego 8 |
| Importer - Miasto | Skawina |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
GREEN CELL to polska marka specjalizująca się w produkcji akumulatorów, baterii oraz zasilaczy do laptopów, telefonów i elektroniki użytkowej. Produkty GREEN CELL cechują się wysoką jakością, wydajnością oraz długą żywotnością. Firma oferuje również rozwiązania z zakresu magazynowania energii, takie jak powerbanki i systemy fotowoltaiczne.


















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.