KAMERA TP-LINK VIGI C340S (4mm)
669,00 zł
Dostępność: 14 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
KAMERA TP-LINK VIGI C340S (4mm)

Zewnętrzna kamera sieciowa bullet 4 MPx TP-Link Vigi C340S — najważniejsze cechy produktu:
- Kolorowa nocna wizja działająca w warunkach słabego oświetlenia
- Doskonałej jakości obraz w rozdzielczości 4 MPx
- W pełni kolorowa kamera sieciowa typu bullet o klasie szczelności IP 67
- Skuteczne rozpoznawanie twarzy
- Inteligentna analiza oraz klasyfikacja ludzi i pojazdów
- Smart detekcja
- True WDR
- Aktywna ochrona
- Dwukierunkowa transmisja audio — obsługa interkomu głosowego umożliwia dwukierunkową komunikację podczas oglądania strumienia z kamery
- Kompresja plików wideo: H.265+
- Elastyczne zarządzanie nagraniami i przechowywanie danych z kamery
Zewnętrzna kamera sieciowa bullet 4 MPx TP-Link Vigi C340S (4mm) — specyfikacja i dane techniczne kamery:
- Producent: TP-LINK
- Kod producenta: VIGI C340S(4mm)
- EAN: 4895252500790
- Kolor: biały
- Wymagania środowiskowe: dopuszczalna temperatura pracy: -30-60 stopni Celsjusza
- Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40-60 stopni Celsjusza
- Dopuszczalna wilgotność powietrza: 95% lub mniej (bez kondensacji)
- Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 95% lub mniej (bez kondensacji)
- Komunikacja bezprzewodowa: nie
- Bezpieczeństwo transmisji: ochrona hasłem, szyfrowanie HTTPS, filtr adresów IP, autoryzacja Digest
- Zdarzenia Smart: klasyfikacja ludzi i pojazdów, wykrywanie wtargnięcia, wykrywanie przekroczenia linii, wykrywanie ludzi, wykrywanie pojazdów, wykrywanie wejścia do strefy, wykrywanie wyjścia ze strefy, wykrywanie porzucenia obiektu, wykrywanie usunięcia obiektu, wykrywanie włóczęgi, wykrywanie zmiany sceny
- Zdarzenia podstawowe: wykrywanie ruchu, wykrywanie manipulacji wideo, wyjątek (błędne logowanie), wykrywanie zmiany sceny
- Połączenie alarmu: nagrywanie wideo na kartę pamięci, powiadomienia Push, ostrzeżenie dźwiękowe, migające białe światło, wychodzące powiadomienie, powiadomienie Push
- Mikrofon: tak
- Standard pamięci SD / CF: nie dotyczy
- Pamięć wewnętrzna: 0KB
- Kąt widzenia poziomy: 95°
- Kąt widzenia pionowy: 50°
- Wbudowane głośniki: tak
- Rozdzielczość: 2688 x 1520
- Liczba klatek na sekundę: 30
- Klasa szczelności: IP67
- Matryca: 1/1.8 Progressive Scan CMOS
- Obiektyw (typ): soczewka stałoogniskowa
- Długość ogniskowej: 4 mm
- Przysłona: F1,0
- Detekcja ruchu: tak
- Transmisja dwukierunkowa: tak
- Tryb nocny: tak
- Typ kamery: stałopozycyjna typu bullet
- Wymiary : 102 × 236 × 99 mm
- Akcesoria w zestawie: instrukcja szybkiej instalacji, elementy uszczelniające kabel, akcesoria montażowe, złącza RJ-45
- Certyfikaty: CE, NTRA, VCCI, KC, BSMI, FCC, IC
| Waga | 2,0000 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | VIGI C340S(4mm) |
| EAN | 4895252500790 |
| Numer katalogowy | 47176 |
| Audio | Tak |
| Kąt widzenia | 114° |
| Kolor obudowy | Biały |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Rozdzielczość kamery | 4MPX (2K) |
| Typ obudowy | Tubowa |
| Typ oświetlacza | Dual light (IR + LED) |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zasięg oświetlacza | 30 ~ 40 m |
| Zoom optyczny (PTZ) | nie dotyczy |
| Importer | TP-Link Polska Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Ożarowska 40/42 |
| Importer - Miasto | Duchnice |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
TP-LINK to światowy lider w dziedzinie rozwiązań sieciowych, oferujący routery, switche, punkty dostępowe, kamery IP oraz systemy mesh. Produkty TP-LINK charakteryzują się wysoką wydajnością, niezawodnością i łatwością konfiguracji, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo sieci.















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.