KAMERA TP-LINK TAPO C500 ZEWNĘTRZNA
144,00 zł
Ten produkt został wyprzedany!
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
KAMERA TP-LINK TAPO C500 ZEWNĘTRZNA

Najważniejsze cechy – TP-Link Tapo C500
- Zdjęcia w jakości Full HD: Wyraźny obraz w dzień i w nocy.
- Kąt widzenia 360°: Pełne pokrycie terenu dzięki funkcji obracania i pochylania.
- Detekcja ruchu: Automatyczne powiadomienia na smartfona.
- Ochrona przed warunkami atmosferycznymi: Wytrzymała konstrukcja na każdą pogodę.
- Dwukierunkowe audio: Możliwość komunikacji z osobami na zewnątrz.
- Podłączanie do Wi-Fi: Brak potrzeby okablowania.
- Zdalny dostęp: Podgląd obrazu z dowolnego miejsca na świecie.
- Kompatybilność z Tapo Care: Dodatkowe usługi w chmurze.
- Prosta instalacja: Łatwa w montażu i konfiguracji.
- Slot na kartę microSD: Miejsce na nagrania bez potrzeby subskrypcji chmury.
- Tryb nocny: Widoczność w ciemności do 30 metrów.
- Personalizowane obszary wykrywania: Skoncentruj się na tym, co ważne.
- Rozszerzalność: Możliwość integracji z innymi urządzeniami smart home.
Specyfikacja techniczna – TP-Link Tapo C500
| Typ kamery | Zewnętrzna |
| Rozdzielczość | Full HD 1080p |
| Kąt widzenia | 360 stopni |
| Tryb nocny | Do 30 metrów |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Dwukierunkowe audio | Tak |
| Łączność | Wi-Fi |
| Zasilanie | Przewodowe |
| Slot na kartę microSD | Tak |
| Wodoodporność | Tak |
| Kompatybilność z aplikacją | Tapo |
| Temperatura pracy | -20°C do 45°C |
| Waga | 0,4200 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | Tapo C500 |
| EAN | 4897098685860 |
| Numer katalogowy | 60848 |
| Audio | Tak |
| Czułość przetwornika | – |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Interfejs sieciowy | RJ45(10/100Mbps) |
| Język interfejsu WEB | angielski |
| Kąt widzenia | 85° |
| Klasa odporności | Nie dotyczy |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Kolor obudowy | Biały Czarny |
| Materiał wykonania obudowy | Plastikowa |
| Max. liczba użytkowników | 1.0000 |
| Obiektyw | Stały |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Obsługa WiFi | Tak |
| Odczyt tablic rejestracyjnych LPR / ANPR | Nie |
| Ogniskowa obiektywu | 3.8 mm |
| Onvif | Tak |
| Pobór mocy | 5 |
| Prędkość transmisji strumienia głównego | 15 kl/s @ 1080P |
| Rodzaj przetwornika | CMOS |
| Rozdzielczość | 2048×1536 |
| Rozdzielczość kamery | 2MPX |
| Temperatura pracy | -20°C~45°C |
| Termowizja | Nie |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Typ obudowy | Obrotowa |
| Typ oświetlacza | Diody podczerwień (IR) |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wejścia/wyjścia audio | tak |
| Wielkość przetwornika | 1/2.7'' |
| Wspierane protokoły sieciowe | – |
| Zasięg oświetlacza | 20 ~ 30 m |
| Zoom optyczny (PTZ) | nie dotyczy |
| Importer | TP-Link Polska Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Ożarowska 40/42 |
| Importer - Miasto | Duchnice |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
TP-LINK to światowy lider w dziedzinie rozwiązań sieciowych, oferujący routery, switche, punkty dostępowe, kamery IP oraz systemy mesh. Produkty TP-LINK charakteryzują się wysoką wydajnością, niezawodnością i łatwością konfiguracji, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo sieci.

















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.