KAMERA TP-LINK TAPO C320WS
179,00 zł
Ten produkt został wyprzedany!
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
KAMERA TP-LINK TAPO C320WS

NAJWAŻNIEJSZE CECHY:
- 2K QHD – Rejestrowanie obrazu w rozdzielczości 2560×1440.
- Łączność przewodowa lub bezprzewodowa – Możliwość połączenia kamery z siecią Ethernet lub bezprzewodową oznacza, że nie musisz ograniczać się do jednego typu połączenia.
- Tryb nocny w kolorze – Zapewnia kolorowy obraz nawet w nocy.
- Tryb nocny Starlight – Przetwornik Starlight o wysokiej czułości uchwyci obraz wysokiej jakości nawet w warunkach słabego oświetlenia.
- Czujnik ruchu i powiadomienia – Gdy kamera Tapo wykryje podejrzany ruch, natychmiast dostaniesz powiadomienie.
- Alarm dźwiękowy i świetlny – Ustawiając alarm z łatwością odstraszysz nieproszonych gości.
- Dwukierunkowa transmisja audio – Wbudowany mikrofon i głośnik umożliwią skuteczną komunikację poprzez kamerę.
- Bezpieczna pamięć masowa – Przechowuj lokalnie nawet 256 GB nagranego materiału w rozdzielczości 2K QHD na karcie microSD i zyskaj możliwość stałego wglądu do wszystkich wideo.
- Kontrola głosem – Zintegruj działanie kamery z Asystentem Google lub Amazon Alexa, aby uwolnić swoje dłonie i sterować wszystkim za pomocą poleceń głosowych. (Asystent Google i Amazon Alexa nie są dostępne we wszystkich językach i krajach).
SPECYFIKACJA TECHNICZNA:
| SIEĆ | |
| Bezpieczeństwo transmisji | 128-bitowe szyfrowanie AES z SSL/TLS |
| Prędkości połączeń bezprzewodowych | 11Mbps(802.11b) |
| 54Mbps(802.11g) | |
| 150Mbps(802.11n) | |
| Częstotliwość | 2,4 GHz |
| Zabezpieczenia sieci bezprzewodowej | WPA/WPA2-PSK |
| POWIADOMIENIA O AKTYWNOŚCI | |
| Czujniki aktywności | Czujnik ruchu |
| Informacje o aktywności | Powiadomienia push |
| NAGRANIA WIDEO | |
| Kompresja wideo | H.264 |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 15fps |
| Transmisja strumieniowa wideo | 4MP |
| SYSTEM | |
| Certyfikacja zgodności | CE, NCC |
| Wymagania systemowe | iOS 9+, Android 4.4+ |
| ŚRODOWISKO PRACY | |
| Dopuszczalna temperatura pracy | -20°C~45°C (-4°F~113°F) |
| Dopuszczalna temperatura przechowywania | -20°C~60°C (-4°F~140°F) |
| Dopuszczalna wilgotność powietrza | 10%~90%RH, bez kondensacji |
| Dopuszczalna wilgotność przechowywania | 0%~90%RH, bez kondensacji |
| ZASILANIE | |
| Podłączenie zasilania | 3 metrowy kabel zasilający |
| ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA | |
| Zawartość opakowania | Tapo C320WS |
| Zasilacz | |
| Szablon montażowy | |
| Kotwy i wkręty | |
| Wodoodporna uszczelka | |
| Wodoodporne mocowania kabli | |
| Instrukcja szybkiej instalacji | |
| CECHY SPRZĘTOWE | |
| Przyciski | Reset |
| Diody | System diod |
| 2× Białe światło LED | |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100-240VAC, 50/60Hz, 0.3A |
| Napięcie wyjściowe zasilacza | 9.0V/0.6A (zasilanie DC) |
| Wymiary (S x G x W) | 142.3 x 103.4 x 64.3 mm |
| (5.6 x 4.1 x 2.5 cali) | |
| KAMERA | |
| Przetwornik obrazu | 1/3“ |
| Rozdzielczość | 4 MP (2560 × 1440) |
| Obiektyw | F/NO: 1.61 |
| Ogniskowa: 3.18 mm | |
| Tryb nagrywania w nocy | Dioda IR 850 nm (do 30 metrów) |
| FUNKCJE AUDIO | |
| Komunikacja dźwiękowa | Transmisja dwukierunkowa |
| Wejście/wyjście audio | Mikrofon i głośnik |
| Waga | 0,4900 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | TAPO C320WS |
| EAN | 4897098687031 |
| Numer katalogowy | 32995 |
| Rodzaj przetwornika | CMOS |
| Wielkość przetwornika | 1/3.2" |
| Widoczność w nocy | 9 m |
| Typ kamery | Wewnętrzna |
| Rozdzielczość | 1920×1080 |
| Ogniskowa obiektywu | 3.6 mm |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Obsługa WiFi | Tak |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Wyjście wideo | Nie |
| Max. liczba użytkowników | 10 |
| Język interfejsu WEB | angielski |
| Klasa szczelności | Nie dotyczy |
| Klasa odporności | Nie dotyczy |
| Pobór mocy | 5.4 W |
| Czułość przetwornika | 0,1 |
| Wspierane protokoły sieciowe | TCP/DHCP |
| Audio | Tak |
| Wejścia/wyjścia audio | 1/1 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Typ obudowy | Cube |
| Kąt widzenia | 107° |
| Rozdzielczość kamery | 2MPX (FULLHD) |
| Obiektyw | Stały |
| Materiał wykonania obudowy | Plastikowa |
| NDAA | Nie |
| Importer | TP-Link Polska Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Ożarowska 40/42 |
| Importer - Miasto | Duchnice |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
TP-LINK to światowy lider w dziedzinie rozwiązań sieciowych, oferujący routery, switche, punkty dostępowe, kamery IP oraz systemy mesh. Produkty TP-LINK charakteryzują się wysoką wydajnością, niezawodnością i łatwością konfiguracji, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo sieci.

























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.