KAMERA TP-LINK TAPO C310 ZEWNĘTRZNA
148,00 zł
Dostępność: 3 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
KAMERA TP-LINK TAPO C310 ZEWNĘTRZNA
KAMERA TP-LINK TAPO C310 ZEWNĘTRZNA – najważniejsze cechy:
- Zdumiewająca jakość wideo: obraz w rozdzielczości 3 Mpx sprawi, że wszystkie Twoje nagrania będą niezwykle wyraźne!
- Łączność przewodowa lub bezprzewodowa: możliwość połączenia kamery z siecią Ethernet lub bezprzewodową oznacza, że nie musisz ograniczać się do jednego typu połączenia!
- Niezawodny tryb nocny: nawet w nocy kamera wykryje każdy ruch w odległości do 30 metrów.
- Czujnik ruchu i powiadomienia: gdy kamera Tapo wykryje podejrzany ruch, natychmiast dostaniesz powiadomienie.
- Alarm dźwiękowy i świetlny: ustawiając alarm z łatwością odstraszysz nieproszonych gości.
- Dwukierunkowa transmisja audio: wbudowany mikrofon i głośnik umożliwią skuteczną komunikację poprzez kamerę.
- Bezpieczna pamięć masowa: przechowuj lokalnie nawet 128 GB nagranego materiału w rozdzielczości 3 Mpx na karcie microSD i zyskaj możliwość stałego wglądu do wszystkich wideo.
- Kontrola głosem: zintegruj działanie kamery z Asystentem Google lub Amazon Alexą, aby uwolnić swoje dłonie i sterować wszystkim za pomocą poleceń głosowych.
TP-LINK TAPO C310 – specyfikacja techniczna:
| SIEĆ | |
| Bezpieczeństwo transmisji | 128-bitowe szyfrowanie AES z SSL/TLS |
| Prędkości połączeń bezprzewodowych | 11 Mb/s (802.11b) 54 Mb/s (802.11g) 150 Mb/s (802.11n) |
| Częstotliwość | 2,4 GHz |
| Zabezpieczenia sieci bezprzewodowej | WPA/WPA2-PSK |
| POWIADOMIENIA O AKTYWNOŚCI | |
| Czujniki aktywności | Czujnik ruchu |
| Informacje o aktywności | Powiadomienia push |
| NAGRANIA WIDEO | |
| Kompresja wideo | H.264 |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 15 kl./s |
| Transmisja strumieniowa wideo | 3 Mpx |
| SYSTEM | |
| Certyfikacja zgodności | CE, NCC |
| Wymagania systemowe | iOS 9+, Android 4.4+ |
| ŚRODOWISKO PRACY | |
| Dopuszczalna temperatura pracy | -20°C~45°C (-4°F~113°F) |
| Dopuszczalna temperatura przechowywania | -20°C~70°C (-4°F~158°F) |
| Dopuszczalna wilgotność powietrza | 10%~90%RH, bez kondensacji |
| Dopuszczalna wilgotność przechowywania | 5%~90%RH, bez kondensacji |
| ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA | |
| Zawartość opakowania | Tapo C310 Zasilacz Szablon montażowy Kotwy i wkręty Wodoodporna uszczelka Wodoodporne mocowania kabli Instrukcja szybkiej instalacji |
| CECHY SPRZĘTOWE | |
| Przyciski | Reset |
| Diody | System diod |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100-240 V AC, 50/60 Hz, 0,3 A |
| Napięcie wyjściowe zasilacza | 9,0 V/0,6 A (zasilanie DC) |
| Wymiary (S x G x W) | 142,3 x 103,4 x 64,3 mm (5,6 x 4,1 x 2,5 cala) |
| KAMERA | |
| Przetwornik obrazu | 1/2,7“ |
| Rozdzielczość | 3 Mpx (2304 × 1296) |
| Soczewki | F/NO: 2.2 Ogniskowa: 3,89 mm |
| Tryb nagrywania w nocy | Dioda IR 850 nm (do 30 metrów) |
| FUNKCJE AUDIO | |
| Komunikacja dźwiękowa | Transmisja dwukierunkowa |
| Wejście/wyjście audio | Mikrofon i głośnik |
| Waga | 0,4200 kg |
|---|---|
| Model | TAPO C310 |
| EAN | 6935364010911 |
| Numer katalogowy | 27116 |
| Rodzaj przetwornika | CMOS |
| Wielkość przetwornika | 1/2.7'' |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Rozdzielczość | 2048×1536 |
| Ogniskowa obiektywu | 3.8mm |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Obsługa WiFi | Tak |
| Onvif | Tak |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Max. liczba użytkowników | 1 |
| Język interfejsu WEB | angielski |
| Interfejs sieciowy | RJ45(10/100Mbps) |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Klasa odporności | Nie dotyczy |
| Pobór mocy | 5 W |
| Czułość przetwornika | – |
| Wspierane protokoły sieciowe | – |
| Audio | Tak |
| Wejścia/wyjścia audio | tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Typ obudowy | Tubowa |
| Kąt widzenia | 76° |
| Rozdzielczość kamery | 3MPX |
| Obiektyw | Stały |
| Materiał wykonania obudowy | Plastikowa |
| NDAA | Nie |
| Importer | TP-Link Polska Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Ożarowska 40/42 |
| Importer - Miasto | Duchnice |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
TP-LINK to światowy lider w dziedzinie rozwiązań sieciowych, oferujący routery, switche, punkty dostępowe, kamery IP oraz systemy mesh. Produkty TP-LINK charakteryzują się wysoką wydajnością, niezawodnością i łatwością konfiguracji, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo sieci.



















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.