KAMERA TP-LINK TAPO C100 WIFI
99,00 zł
Dostępność: 14 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
KAMERA TP-LINK TAPO C100 WIFI
KAMERA TP-LINK TAPO C100 Wi-Fi – najważniejsze cechy:
- Zdumiewająca jakość wideo – obraz w rozdzielczości 1080P sprawi, że wszystkie twoje nagrania będą niezwykle wyraźne.
- Niezawodny tryb nocny – nawet w nocy kamera wykryje każdy ruch w odległości do 9 metrów.
- Czujnik ruchu i powiadomienia – gdy twoja kamera wykryje podejrzany ruch, natychmiast dostaniesz powiadomienie.
- Alarm dźwiękowy i świetlny – włącz alarm, a z łatwością odstraszysz nieproszonych gości.
- Dwukierunkowa transmisja audio – wbudowany mikrofon i głośnik umożliwią skuteczną komunikację z innymi.
- Bezpieczne przechowywanie – na karcie microSD możesz przechowywać aż 128 GB, czyli 384 godzin (16 dni) zarejestrowanego materiału (wyniki oparte na testach przeprowadzonych w warunkach laboratoryjnych).
- Łatwa konfiguracja i zarządzanie – zarządzaj wszystkimi funkcjami poprzez aplikację Tapo.
KAMERA TP-LINK TAPO C100 Wi-Fi – specyfikacja techniczna:
| Podgląd z kilku urządzeń jednocześnie | |
| Czujniki aktywności | Czujnik ruchu |
| Informacje o aktywności | Powiadomienia push |
| NAGRANIA WIDEO | |
| Kompresja wideo | H.264 |
| Transmisja strumieniowa wideo | 1080p |
| SYSTEM | |
| Certyfikacja zgodności | FCC, IC, CE, NCC |
| Wymagania systemowe | iOS 9+, Android 4.4+ |
| ŚRODOWISKO PRACY | |
| Dopuszczalna temperatura pracy | 0°C~40°C (32°F~104°F) |
| Dopuszczalna temperatura przechowywania | -40-70 °C (-40-158 °F) |
| Dopuszczalna wilgotność powietrza | 10%~90% RH, niekondensująca |
| Dopuszczalna wilgotność przechowywania | 5%~90% RH, niekondensująca |
| ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA | |
| Zawartość opakowania | Tapo C100 Camera DC Power Adapter Quick Start Guide Mounting Screws Mounting Template |
| CECHY SPRZĘTOWE | |
| Przyciski | Przycisk Reset |
| Diody | System diod |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100-240 V, AC, 50/60 Hz, 0,3 A |
| Napięcie wyjściowe zasilacza | 9,0 V / 0,6 A |
| Wymiary (S x G x W) | 67,6 x 54,8 x 98,9 mm (2,7 x 2,1 x 3,9 cali) |
| KAMERA | |
| Przetwornik obrazu | 1/3.2“ |
| Rozdzielczość | 1080p Full HD |
| Soczewki | F/NO: 2.0 Ogniskowa: 3,3 mm |
| Tryb nagrywania w nocy | Dioda IR 850 nm (do 9 metrów) |
| FUNKCJE AUDIO | |
| Komunikacja dźwiękowa | Transmisja dwukierunkowa |
| Wejście/wyjście audio | Mikrofon i głośnik |
| SIEĆ | |
| Bezpieczeństwo transmisji | 128-bitowe szyfrowanie AES z SSL/TLS |
| Prędkości połączeń bezprzewodowych | 11 Mb/s (802.11b) 54 Mb/s (802.11g) 150 Mb/s (802.11n) |
| Częstotliwość | 2,4 GHz |
| Zabezpieczenia sieci bezprzewodowej | WEP, WPA, WPA2-PSK |
| Waga | 0,2600 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | TAPO C100 |
| EAN | 6935364053222 |
| Numer katalogowy | 24587 |
| Audio | Tak |
| Balans bieli | Nie |
| Czułość przetwornika | 0,1 |
| Detekcja ruchu | Tak |
| IVS (inteligentna analiza obrazu) | Nie |
| Język interfejsu WEB | angielski |
| Kąt widzenia | 107° |
| Klasa odporności | Nie dotyczy |
| Klasa szczelności | Nie dotyczy |
| Materiał wykonania obudowy | Plastikowa |
| Max. liczba użytkowników | 10.0000 |
| Mechaniczny filtr podczerwieni | Nie |
| Obiektyw | Stały |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Obsługa WiFi | Tak |
| Ogniskowa obiektywu | 3.6 mm |
| Onvif | Nie |
| Pobór mocy | 5 |
| Prędkość transmisji strumienia głównego | 25 kl/s @ 1080P |
| Rodzaj przetwornika | CMOS |
| Rozdzielczość | 1920×1080 |
| Rozdzielczość kamery | 2MPX (FULLHD) |
| Strefy prywatności | Nie |
| Temperatura pracy | 0°C~40°C (32°F~104°F) |
| Typ kamery | Wewnętrzna |
| Typ obudowy | Cube |
| Wandaloodporność | Nie |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| WDR | Nie |
| Wejścia/wyjścia audio | 1/1 |
| Widoczność w nocy | 9 |
| Wielkość przetwornika | 1/3.2" |
| Wspierane protokoły sieciowe | TCP/DHCP |
| Wyjście wideo | Nie |
| Importer | TP-Link Polska Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Ożarowska 40/42 |
| Importer - Miasto | Duchnice |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
TP-LINK to światowy lider w dziedzinie rozwiązań sieciowych, oferujący routery, switche, punkty dostępowe, kamery IP oraz systemy mesh. Produkty TP-LINK charakteryzują się wysoką wydajnością, niezawodnością i łatwością konfiguracji, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo sieci.




















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.