KAMERA IP TIOC DUO DAHUA IPC-PDW3849-A180-E2-AS-PV-0280B
Pierwotna cena wynosiła: 3532,56 zł.1479,65 złAktualna cena wynosi: 1479,65 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1479,65 zł
Dostępność: 10 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
KAMERA IP TIOC DUO DAHUA IPC-PDW3849-A180-E2-AS-PV-0280B
Najważniejsze cechy
- Zapewnia szeroki kąt widzenia 180°
- Maks. rozdzielczość 8 MP (4096 × 1860)@20 kl
- Kompresja H.265
- Wbudowana dioda IR i ciepłe światło, maks. Zasięg podświetlenia IR wynosi 25 m, a zasięg ciepłego światła wynosi 20 m
- ROI, SMART H.264+/H.265+, AI H.264/H.265, elastyczne kodowanie, możliwość zastosowania w różnorodnych warunkach przepustowości i przechowywania
- WDR, 3D NR, HLC, BLC, cyfrowy znak wodny, zastosowanie do różnych scen monitorowania
- Alarm: 1 wejście, 1 wyjście;
- Audio: 1 wejście, 1 wyjście;
- Obsługa maks. 256 G;
- Wbudowany podwójny mikrofon
- Wbudowany głośnik, obsługa dwukierunkowej rozmowy
- Zasilanie 12 VDC/PoE
- Stopień ochrony IP67
- Alarm dźwiękowy i świetlny (czerwone i niebieskie światła)
- EPTZ: Powiększanie i śledzenie celów inteligentnych alarmów
- SMD 4.0
- Uzbrajanie/rozbrajanie jednym dotknięciem przez wejście alarmowe
Specyfikacja techniczna
| Przetwornik obrazu | Podwójny przetwornik 1/2.7″ CMOS |
| Maksymalna rozdzielczość | 4096 (H) × 1860 (V) |
| Pamięć ROM | 128 MB |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| System skanowania | Progresywny |
| Prędkość migawki elektronicznej | Automatyczna / Ręczna 1/3 s–1/100,000 s |
| Minimalne oświetlenie | 0.005 lux@F1.4 (kolor); 0.0005 lux@F1.4 (cz.-biały); 0 lux (IR włączony) |
| Stosunek sygnału do szumu | >56 dB |
| Zasięg oświetlenia | Do 25 m (IR); do 20 m (światło ciepłe) |
| Sterowanie oświetlaczem | Automatyczne; Ręczne |
| Liczba oświetlaczy | 2 (IR); 2 (światło ciepłe) |
| Regulacja kąta | Pan: 0°–360°; Tilt: 0°–77°; Obrót: 0°–360° |
| Typ obiektywu | Stałoogniskowy |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Kąt widzenia | Poziomy: 180°; Pionowy: 86° |
| Maksymalna przysłona | F1.4 |
| Sterowanie przysłoną | Stałe |
| Minimalna odległość ostrzenia | 0.8 m |
| Zasięg DORI (dla 2.8 mm) | Detekcja: 50.6 m; Obserwacja: 20.2 m; Rozpoznanie: 10.1 m; Identyfikacja: 5.1 m |
| Ochrona obwodowa (IVS) | Wtargnięcie, przekroczenie linii z klasyfikacją ludzi i pojazdów |
| SMD | SMD 4.0 |
| Szybki wybór (Quick Pick) | Szybki wybór celów z nagrań SMD przez AI NVR |
| Wyszukiwanie inteligentne | Zaawansowane wyszukiwanie w nagraniach przez NVR |
| EPTZ | Inteligentne powiększanie i śledzenie celów alarmowych |
| Kompresja wideo | H.265; H.264; MJPEG (tylko dla strumienia pomocniczego) |
| Inteligentna kompresja | Smart H.265+; Smart H.264+ |
| Kodowanie AI | AI H.265; AI H.264 |
| Liczba strumieni | 3 strumienie |
| Rozdzielczości | 4096×1860; 3632×1632; 3040×1368; 1200×530; 1920×860; 960×432 |
| Sterowanie bitrate | CBR/VBR |
| Bitrate wideo | 6 kbps – 16384 kbps (dla H.264 i H.265) |
| Tryb dzień/noc | Auto (ICR); Kolor; Cz.-biały |
| BLC/HLC/WDR | Tak / Tak / 120 dB |
| Adaptacja sceny SSA | Tak |
| Balans bieli | Auto; naturalny; lampa uliczna; zewnętrzny; ręczny; niestandardowy |
| Wzmocnienie | Automatyczne |
| Redukcja szumów | 3D NR |
| Detekcja ruchu | Włącz/wyłącz (4 prostokątne strefy) |
| Region zainteresowania (RoI) | Tak (4 strefy) |
| Maskowanie prywatności | 4 strefy |
| Funkcja przeciwmgielna | Tak |
| Mikrofon wbudowany | Tak, podwójny |
| Głośnik wbudowany | Tak |
| Kompresja audio | G.711a; G.711Mu; PCM; G.726; G.723 |
| Zdarzenia alarmowe | Brak karty SD, pełna karta, błąd, brak sieci, konflikt IP, sabotaż, ruch, zmiana sceny, dźwięk, napięcie, wtargnięcie, itp. |
| Port sieciowy | RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Obsługa SDK/API | Tak |
| Funkcje cyberbezpieczeństwa | Szyfrowanie, filtrowanie, certyfikaty, logi, HTTPS, 802.1x, itp. |
| Protokoły sieciowe | IPv4/IPv6, HTTP, TCP, UDP, RTSP, FTP, NTP, SNMP, P2P i inne |
| Zgodność | ONVIF (Profile S/G/T), CGI |
| Użytkownicy | 20 użytkowników (łącznie 64 Mb/s) |
| Pamięć | FTP, SFTP, microSD (do 256 GB), NAS |
| Przeglądarki | IE 8+, Chrome, Firefox |
| Oprogramowanie | Smart PSS Lite, DSS, DMSS |
| Aplikacja mobilna | iOS, Android |
| Certyfikaty | CE-LVD: EN62368-1; CE-EMC: Dyrektywa 2014/30/UE |
| Wejście audio | 1 kanał (RCA) |
| Wyjście audio | 1 kanał (RCA) |
| Wejście alarmowe | 1 kanał (styk mokry, 5 mA 3–5 VDC) |
| Wyjście alarmowe | 1 kanał (styk mokry, 300 mA 12 VDC) |
| Zasilanie | 12 VDC (±30%); PoE (802.3af) |
| Pobór mocy | Podstawowy: 3.95 W (12 VDC); max: 8.7 W (12 VDC); PoE: do 10.85 W |
| Zakres temperatury pracy | –40 °C do +60 °C |
| Wilgotność pracy | ≤95% |
| Temperatura przechowywania | –40 °C do +60 °C |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Obudowa | Metalowa |
| Wymiary | Φ122 mm × 135.2 mm |
| Waga netto | 990 g |
| Waga brutto | 1150 g |
| Waga | 1,1500 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | IPC-PDW3849-A180-E2-AS-PV-0280B |
| EAN | 6923172593191 |
| Numer katalogowy | 41357 |
| Audio | Tak |
| Balans bieli | Tak |
| Czułość przetwornika | 0.007 Lux/F1.4 |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Interfejs sieciowy | RJ45(10/100Mbps) |
| IVS (inteligentna analiza obrazu) | Tak |
| Jakość obrazu | 8 Mpx / 4K |
| Język interfejsu WEB | polski |
| Kąt widzenia | 180° |
| Klasa odporności | Nie dotyczy |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor obudowy | Biały |
| Materiał wykonania obudowy | Metalowa |
| Max. liczba użytkowników | 20.0000 |
| Mechaniczny filtr podczerwieni | Tak |
| Obiektyw | Stały |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Odczyt tablic rejestracyjnych LPR / ANPR | Nie |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8 mm |
| Onvif | Tak |
| Pobór mocy | 11 |
| Prędkość transmisji strumienia głównego | 20 kl/s @ 8MPX |
| Przeznaczona do transmisji na żywo | Tak |
| Rodzaj przetwornika | CMOS |
| Rozdzielczość | 4096×1860 |
| Rozdzielczość kamery | 8MPX (4K) |
| Seria | WizSense |
| Strefy prywatności | Tak |
| Temperatura pracy | -40°C ~ +60°C (-40°F ~ +140°F) |
| Termowizja | Nie |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Typ obudowy | Kopułkowa |
| Typ oświetlacza | Dual light (IR + LED) |
| Wandaloodporność | Nie |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Wbudowany reflektor światła białego | Tak |
| WDR | Tak |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | 1/1 |
| Wejścia/wyjścia audio | 1/1 |
| Widoczność w nocy | 25 |
| Wielkość przetwornika | 1/2.7'' |
| Wspierane protokoły sieciowe | IPv4, IPv6, HTTP, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, NTP, Multicast, ICMP, IGMP, NFS, Samba, PPPoE, SNMP |
| Współczynnik S/N | >56 dB |
| Zasięg oświetlacza | 20 ~ 30 m |
| Zoom optyczny (PTZ) | nie dotyczy |
| Importer | DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Salsy 2 |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
DAHUA Technology to chiński lider w dziedzinie systemów zabezpieczeń i monitoringu wizyjnego. Firma oferuje szeroki asortyment produktów, w tym kamery IP, rejestratory, systemy kontroli dostępu oraz oprogramowanie do zarządzania monitoringiem. Produkty DAHUA charakteryzują się wysoką jakością obrazu, zaawansowanymi funkcjami analitycznymi oraz niezawodnością, co sprawia, że znajdują zastosowanie w różnych sektorach, od małych firm po duże przedsiębiorstwa i instytucje publiczne. Firma stale inwestuje w badania i rozwój, wprowadzając na rynek innowacyjne rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji i Internetu Rzeczy (IoT), które podnoszą poziom bezpieczeństwa i efektywności systemów monitoringu.





























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.