Kamera IP Reolink E Series E560P 8MP PoE biała
Pierwotna cena wynosiła: 539,00 zł.517,12 złAktualna cena wynosi: 517,12 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 517,12 zł
Dostępność: 1 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kamera IP Reolink E Series E560P 8MP PoE biała

Najważniejsze cechy produktu
- Rozdzielczość 4K Ultra HD 8MP (3840 × 2160)
- Technologia PoE – zasilanie i transmisja danych jednym przewodem
- Obrotowa kamera PTZ – obrót 355° i pochylenie 50°
- 3× zoom optyczny bez utraty jakości
- Obiektyw zmiennoogniskowy 2.8 – 8 mm
- Automatyczne śledzenie ruchu (Auto Tracking)
- Inteligentna detekcja osób, pojazdów i zwierząt
- Kolorowy tryb nocny z reflektorami LED
- Widzenie nocne IR do 12 m
- Dwukierunkowe audio – mikrofon i głośnik
- Kompresja wideo H.265
- Obsługa kart microSD do 256 GB
- Zdalny podgląd przez aplikację Reolink
- Obsługa Google Assistant
- Time Laps – wizualizacja upływu czasu
- Do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego
- Odporna obudowa do pracy całorocznej
- Monitoring domu, firmy, garażu i magazynu 24/7
Specyfikacja Techniczna – Reolink E Series E560P 8MP PoE
Wideo i Audio
- Przetwornik obrazu: 1/2.8″ CMOS
- Rozdzielczość: 3840 × 2160 (8MP Ultra HD) przy 25 kl./s
- Obiektyw: 2.8 – 8 mm
- Jasność obiektywu: F1.6
- Filtr IR CUT: tak
- Zoom: 3× zoom optyczny
- Kąt widzenia:poziomy: 90° – 50°
- pionowy: 53° – 30°
- Obrót PTZ:obrót poziomy (Pan): 355°
- pochylenie pionowe (Tilt): 50°
- Tryb dzień/noc: automatyczny filtr IR CUT
- Widzenie nocne IR: do 12 m10 diod IR
- 850 nm
- Reflektory LED: do 12 m4 diody LED
- moc 3.3 W
- temperatura barwowa 6500K
- Audio: wbudowany mikrofon i głośnik (dwukierunkowe audio)
Interfejsy i Zasilanie
- Zasilanie:DC 12V / 1A
- PoE IEEE 802.3af
- Port sieciowy: 1 × RJ45 10/100 Mbps
- Przycisk reset: tak
Pamięć i Nagrywanie
- Obsługa kart pamięci: microSD do 256 GB
- Obsługa rejestratorów: Reolink NVR
- Tryby nagrywania:nagrywanie po wykryciu ruchu
- harmonogram nagrań
- nagrywanie ciągłe 24/7
Sieć i Oprogramowanie
- Liczba klatek: 2–25 FPS (domyślnie 25 FPS)
- Bitrate:główny strumień: 2048–8192 Kbps
- domyślnie: 6144 Kbps
- substream: 64–512 Kbps
- domyślnie: 256 Kbps
- Obsługiwane przeglądarki:Edge
- Chrome
- Firefox
- Safari
- Obsługiwane systemy:Windows
- Mac OS
- Android
- iOS
Inteligentne Funkcje AI
- Detekcja ruchu
- AI Detection:wykrywanie osób
- wykrywanie pojazdów
- wykrywanie zwierząt
- Auto Tracking
- Inteligentne alarmy PUSH i e-mail
- Konfigurowalne strefy detekcji
Protokoły i Standardy
- HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, HTTP, IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, ONVIF, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P
Dostęp i Integracje
- Liczba użytkowników: do 20 kont1 konto administratora
- 19 kont użytkowników / administratorów
- Jednoczesne strumienie wideo: do 1210 substreamów
- 2 mainstreamy
- Obsługa urządzeń powiązanych: tak
- Współpraca z Google Assistant: tak
Warunki Pracy
- Temperatura pracy: od -10°C do +55°C
- Wilgotność pracy: 10% – 90%
- Klasa szczelności: IP65
Wymiary i Waga
- Wymiary: Φ90 × 120 mm
- Waga: 458 g
| Waga | 0,5000 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | E560P biała |
| EAN | 6975253983995 |
| Numer katalogowy | 69755 |
| Audio | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Interfejs sieciowy | RJ45(10/100Mbps) |
| Język interfejsu WEB | polski |
| Kąt widzenia | 94° – 50° |
| Klasa odporności | Nie dotyczy |
| Kolor obudowy | Biały |
| Materiał wykonania obudowy | Plastikowa |
| Max. liczba użytkowników | 20.0000 |
| Obiektyw | Motozoom |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Odczyt tablic rejestracyjnych LPR / ANPR | Nie |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8-8 mm |
| Onvif | Tak |
| Rodzaj przetwornika | CMOS Sensor |
| Rozdzielczość | 3840×2160 |
| Rozdzielczość kamery | 8MPX |
| Temperatura pracy | -10°C + 55°C |
| Termowizja | Nie |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Typ obudowy | Obrotowa |
| Typ oświetlacza | Dual light (IR + LED) |
| Wandaloodporność | Nie |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Widoczność w nocy | 12 |
| Wielkość przetwornika | 1/2.7'' |
| Wspierane protokoły sieciowe | HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, HTTP, IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, ONVIF, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P |
| Zasięg oświetlacza | ≤20 m |
| Zoom optyczny (PTZ) | ≤5x |
| Importer | K&L Leszek Jeleń |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Podmiejska 95 bud. BH1/205 |
| Importer - Miasto | Rybnik |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
REOLINK to globalny producent zaawansowanych systemów monitoringu wizyjnego, oferujący kamery IP, rejestratory NVR oraz rozwiązania do monitoringu zdalnego. Produkty REOLINK charakteryzują się wysoką jakością obrazu, niezawodnością oraz łatwością konfiguracji i obsługi za pomocą aplikacji mobilnej.



































Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.