Kamera IP Imou Versa 2MP IPC-C22FP-C0
Pierwotna cena wynosiła: 149,00 zł.132,32 złAktualna cena wynosi: 132,32 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 132,32 zł
Dostępność: 11 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
Kamera IP Imou Versa 2MP IPC-C22FP-C0
KAMERA IP IMOU VERSA 2MPx IPC-C22FP-C0 – najważniejsze cechy:
Versa zapewnia monitorowanie na żywo w rozdzielczości 2MPx z obiektywem o wysokiej wydajności 2,8 mm F1,6, obsługuje cztery tryby noktowizyjne, zapewniając przejrzystość jak w dzień, nawet w całkowitej ciemności.
Dzięki obudowie z certyfikatem IP65 kamera może być używana na zewnątrz w różnych warunkach pogodowych.
Dzięki syrenie bezpieczeństwa 120dB Versa aktywnie trzyma nieproszonych gości z dala od tego, na czym Ci zależy.
Dzięki magnetycznemu uchwytowi montażowemu możesz umieścić kamerę w dowolnym miejscu.
POZOSTAŁE ZALETY:
- H.265 1080P Full HD – zobacz więcej, niż w 720P
- Wykrywanie ludzi – szybko znajdź ludzkie cele w swoim domu!
- Dwukierunkowa rozmowa – łatwo komunikuj się z rodziną i zwierzętami domowymi!
- Usługa w chmurze – obsługuje przechowywanie w chmurze lub kartę Micro SD (do 256 GB)
- Nagrywanie 24/7 – odstrasz obcych od domu!
- Syrena bezpieczeństwa – odstrasz nieznajomych!
- Powiadomienie o alarmie – wysyła natychmiastowe alerty na telefon komórkowy po wykryciu zdarzenia
- Alarm dźwiękowy – wysyła powiadomienia na smartfon, gdy wykryje nienormalny dźwięk
- Inteligentne widzenie w nocy w kolorze – cztery tryby widzenia w nocy, zapewniając przejrzystość jak w dzień, nawet w całkowitej ciemności!
KAMERA IP IMOU VERSA 2MPx IPC-C22FP-C0 – specyfikacja techniczna
| Kmera | |
| Rozdzielczość | 2MP(1920 x 1080) |
| Widoczność w nocy | IR 20m |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8mm |
| Przetwornik | 1/2.8”2 Megapixel Progressive CMOS |
| Kąt widzenia: | 97°(H), 52°(V), 114°(D) |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Wi-Fi: IEEE802.11b/g/n, 50m otwarte pole |
| ONVIF | tak |
| Aplikacja | Imou App: iOS, Android |
| Video & Audio | |
| Kompresja | H.265/H.264 |
| Szybkość klatek | do 25/30 kl./s |
| Zoom | 8x zoom cyfrowy |
| Audio | Dwukierunkowe |
| Interfejs pomocniczy | |
| Slot na kartę SD | tak, do 256GB |
| Przycisk | Reset |
| Wbudowany | mikrofon i głośnik |
| Zarządzanie powiadomieniami | |
| Detekcja ludzi | tak |
| Detekcja ruchu | tak |
| Region konfigurowalny | tak |
| Wykrywanie ludzi | tak |
| Alarm dźwiękowy | tak |
| Ogólne | |
| Zasilanie | DC 5V1A |
| Zużycie energii | <3.5W |
| Środowisko pracy | -20°C~+45°C, mniej niż 95% wilgotności względnej |
| Wodoodporność | IP67 |
| Materiał | Metal |
| Wymiary | 72 x 51 x 52mm |
| Waga | 120g |
| Certyfikat | CE, FCC |
| Waga | 0,3000 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | IPC-C22FP-C0 |
| EAN | 6976391039261 |
| Numer katalogowy | 60260 |
| Audio | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Kąt widzenia | 97° |
| Klasa odporności | Nie dotyczy |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Kolor obudowy | Biały |
| Materiał wykonania obudowy | Plastikowa |
| Mechaniczny filtr podczerwieni | Nie |
| Obiektyw | Stały |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Obsługa WiFi | Tak |
| Odczyt tablic rejestracyjnych LPR / ANPR | Nie |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8 mm |
| Pobór mocy | 3 |
| Rodzaj przetwornika | Progressive Scan CMOS |
| Rozdzielczość | 1920×1080 |
| Rozdzielczość kamery | 2MPX (FULLHD) |
| Termowizja | Nie |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Typ obudowy | Cube |
| Typ oświetlacza | Dual light (IR + LED) |
| Wandaloodporność | Nie |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Widoczność w nocy | 10 |
| Wielkość przetwornika | 1/2.9'' |
| Zasięg oświetlacza | ≤20 m |
| Zoom optyczny (PTZ) | nie dotyczy |
| Importer | Imou Network Technology Netherlands B.V. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Lange Kleiweg 6 |
| Importer - Miasto | Rijswijk |
| Importer - Kraj | Netherlands |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
IMOU to marka należąca do Dahua Technology, specjalizująca się w monitoringu wizyjnym dla klientów indywidualnych. W ofercie znajdują się kamery IP, systemy alarmowe oraz wideodomofony. Produkty IMOU charakteryzują się nowoczesnym designem, łatwością instalacji oraz możliwością zdalnego sterowania za pomocą aplikacji mobilnej.















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.