Kamera IP Imou Titan Pro 6MP Aurora Wi-Fi PoE z kartą pamięci 64GB
Pierwotna cena wynosiła: 448,00 zł.361,25 złAktualna cena wynosi: 361,25 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 361,25 zł
Dostępność: 110 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
Kamera IP Imou Titan Pro 6MP Aurora Wi-Fi PoE z kartą pamięci 64GB
Najważniejsze cechy
- Rozdzielczość 6MP (Ultra HD) – rejestruje wyjątkowo szczegółowy obraz, pozwalając łatwo rozpoznać osoby i obiekty.
- Obsługa Wi-Fi i PoE – możliwość wyboru między wygodną instalacją bezprzewodową a stabilnym połączeniem przewodowym.
- Technologia Aurora Night Vision – zapewnia jasne i czytelne nagrania nocne, nawet przy bardzo słabym oświetleniu.
- Zaawansowana detekcja AI – inteligentnie rozpoznaje osoby i ruch, redukując fałszywe alarmy.
- Odporność na warunki atmosferyczne – przeznaczona do pracy na zewnątrz przez cały rok.
- Dwukierunkowe audio – umożliwia rozmowę z osobą znajdującą się w pobliżu kamery.
- Karta pamięci Imou 64GB w zestawie – zapewnia lokalny zapis nagrań bez potrzeby dodatkowych zakupów.
- Elastyczne metody montażu – dostosowane do instalacji na elewacji, pod zadaszeniem lub w innych punktach posesji.
| Waga | 1,3000 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | IPC-U7LP-6V0NE-imou |
| Numer katalogowy | 62351KP64 |
| Audio | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Język interfejsu WEB | polski |
| Kąt widzenia | 89° |
| Klasa odporności | Nie dotyczy |
| Kolor obudowy | Biały |
| Materiał wykonania obudowy | Plastikowa |
| Obiektyw | Stały |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Obsługa WiFi | Tak |
| Odczyt tablic rejestracyjnych LPR / ANPR | Nie |
| Ogniskowa obiektywu | 3.8 mm |
| Onvif | Tak |
| Pobór prądu | 12 |
| Rodzaj przetwornika | Progressive CMOS |
| Rozdzielczość | 3200×1800 |
| Rozdzielczość kamery | 6MPX |
| Strefy prywatności | Nie |
| Temperatura pracy | –30°C do +60°C |
| Termowizja | Nie |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Typ obudowy | Obrotowa |
| Typ oświetlacza | Dual light (IR + LED) |
| Wandaloodporność | Nie |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wielkość przetwornika | 1/1.8 |
| Zoom optyczny (PTZ) | nie dotyczy |
| Importer | Imou Network Technology Netherlands B.V. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Lange Kleiweg 6 |
| Importer - Miasto | Rijswijk |
| Importer - Kraj | Netherlands |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
IMOU to marka należąca do Dahua Technology, specjalizująca się w monitoringu wizyjnym dla klientów indywidualnych. W ofercie znajdują się kamery IP, systemy alarmowe oraz wideodomofony. Produkty IMOU charakteryzują się nowoczesnym designem, łatwością instalacji oraz możliwością zdalnego sterowania za pomocą aplikacji mobilnej.




































Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.