Kamera IP Imou Ranger Mini 5MP
189,00 zł
Dostępność: 140 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
Kamera IP Imou Ranger Mini 5MP
Kamera IP Imou Ranger Mini 5MP – najważniejsze cechy:
- Kamera wewnętrzna
- Rozdzielczość: 5MP (2688 x 1664)
- Tryb nocny: zasięg do 10 m
- Obiektyw: 3.6 mm, stałoogniskowy
- Kąt widzenia: 87° (poziomo), 48° (pionowo), 108° (przekątna)
- Obsługa Wi-Fi
- Obsługa aplikacji: Imou (iOS, Android)
- Onvif: Tak
- Maksymalna liczba klatek na sekundę: 20 fps
- Zoom cyfrowy: 8x
- Dwukierunkowy dźwięk (wbudowany mikrofon i głośnik)
- Gniazdo na kartę microSD (do 512 GB)
- Detekcja ruchu
- Detekcja ludzi
- Konfigurowalne strefy detekcji
- Alarm dźwiękowy w przypadku wykrycia nietypowych dźwięków
Zadbaj o bezpieczeństwo domu, biura lub dziecka dzięki kamerze IP Imou Ranger Mini. Jej nowoczesna technologia sprawia, że zawsze masz podgląd na żywo i pełną kontrolę!
Najważniejsze cechy kamery IP Imou Ranger Mini 5MP:
Kamera
- Przetwornik: 1/3” Progressive CMOS
- Rozdzielczość: 5MP (2688 x 1664)
- Tryb nocny: zasięg do 10 m
- Obiektyw: 3.6 mm, stałoogniskowy
- Kąt widzenia: 87° (poziomo), 48° (pionowo), 108° (przekątna)
- Obrót: 355° (pan), -5~50° (tilt)
Sieć
- Port Ethernet: 1 x 100 Mbps
- Wi-Fi: IEEE 802.11b/g/n/ax, zasięg do 50 m na otwartym terenie
- Obsługa aplikacji: Imou (iOS, Android)
- Onvif: Tak
Wideo i dźwięk
- Kompresja wideo: H.265 / H.264
- Maksymalna liczba klatek na sekundę: 20 fps
- Zoom cyfrowy: 8x
- Dwukierunkowy dźwięk (wbudowany mikrofon i głośnik)
Interfejs dodatkowy
- Gniazdo na kartę microSD (do 512 GB)
- Wbudowany mikrofon i głośnik
- Przycisk resetowania
Zarządzanie powiadomieniami
- Detekcja ruchu
- Detekcja ludzi
- Konfigurowalne strefy detekcji
- Alarm dźwiękowy w przypadku wykrycia nietypowych dźwięków
Ogólne
- Zasilanie: DC 5V 1A
- Pobór mocy: < 4.2 W
- Warunki pracy: -10°C do +45°C, wilgotność < 95% RH
- Wymiary: 95 × 96 × 109.2 mm
- Waga: 200 g
| Waga | 0,4000 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | IPC-K2MP-5H1WE |
| EAN | 6971927236305 |
| Numer katalogowy | 54152 |
| Audio | Tak |
| Balans bieli | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Interfejs sieciowy | RJ45(10/100Mbps) |
| Klasa odporności | Nie dotyczy |
| Klasa szczelności | Tylko do zastosowań wewnętrznych |
| Kolor obudowy | Biały |
| Materiał wykonania obudowy | Plastikowa |
| Obiektyw | Stały |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Obsługa WiFi | Tak |
| Ogniskowa obiektywu | 3.6 mm |
| Onvif | Tak |
| Pobór mocy | 4 |
| Rodzaj przetwornika | Progressive Scan CMOS |
| Rozdzielczość | 2688 x 1664 |
| Rozdzielczość kamery | 5MPX |
| Temperatura pracy | -10°C~+45°C |
| Typ kamery | Wewnętrzna |
| Typ obudowy | Obrotowa |
| Typ oświetlacza | Dual light (IR + LED) |
| Wandaloodporność | Nie |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Widoczność w nocy | 10 |
| Wielkość przetwornika | 1/3'' |
| Zoom optyczny (PTZ) | nie dotyczy |
| Importer | Imou Network Technology Netherlands B.V. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Lange Kleiweg 6 |
| Importer - Miasto | Rijswijk |
| Importer - Kraj | Netherlands |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
IMOU to marka należąca do Dahua Technology, specjalizująca się w monitoringu wizyjnym dla klientów indywidualnych. W ofercie znajdują się kamery IP, systemy alarmowe oraz wideodomofony. Produkty IMOU charakteryzują się nowoczesnym designem, łatwością instalacji oraz możliwością zdalnego sterowania za pomocą aplikacji mobilnej.

















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.