Kamera IP Imou Cue 2E 3MP IPC-C32EP z chmurą Imou Protect na rok
Pierwotna cena wynosiła: 258,00 zł.206,83 złAktualna cena wynosi: 206,83 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 162,63 zł
Dostępność: 577 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
Kamera IP Imou Cue 2E 3MP IPC-C32EP z chmurą Imou Protect na rok
Najważniejsze cechy:
- Rozdzielczość 3 MP (2304 × 1296)
- Rozpoznawanie ludzi oraz dokładniejsze alerty, które ograniczają liczbę fałszywych powiadomień.
- Wyraźny podgląd również przy słabym oświetleniu lub całkowitej ciemności.
- Wbudowany mikrofon i głośnik umożliwiają rozmowę z osobami w pobliżu kamery — idealne dla rodziców, właścicieli zwierząt lub podczas nadzoru mieszkania.
- Roczna chmura Imou Protect w zestawie
bezpieczne przechowywanie nagrań poza urządzeniem,
- możliwość ich przeglądania i pobierania z dowolnego miejsca,
- ochrona materiałów nawet w razie utraty, kradzieży lub awarii kamery,
- dostęp do rozszerzonych funkcji AI i automatycznych powiadomień.
- Prosta konfiguracja przez aplikację Imou Life sprawia, że kamera jest gotowa do pracy w kilka minut.
- Niewielka obudowa ułatwia montaż i dyskretny monitoring w każdym pomieszczeniu.
| Waga | 1,0000 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | IPC-C32EP-imou |
| Numer katalogowy | 66340IP |
| Audio | Tak |
| Balans bieli | Tak |
| Czułość przetwornika | 0.1Lux |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Interfejs sieciowy | BRAK |
| Jakość obrazu | 3 Mpx |
| Język interfejsu WEB | polski |
| Kąt widzenia | 108° |
| Klasa odporności | Nie dotyczy |
| Klasa szczelności | Nie dotyczy |
| Kolor obudowy | Biały |
| Materiał wykonania obudowy | Plastikowa |
| Max. liczba użytkowników | 10.0000 |
| Mechaniczny filtr podczerwieni | Tak |
| Model przetwornika2 | b.d. |
| Obiektyw | Stały |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Obsługa WiFi | Tak |
| Odczyt tablic rejestracyjnych LPR / ANPR | Nie |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8 mm |
| Onvif | Tak |
| Pobór mocy | 5 |
| Pobór prądu | 5 |
| Prędkość transmisji strumienia głównego | 25 kl/s @ 1080P |
| Rodzaj przetwornika | Progressive CMOS |
| Rozdzielczość | 2304×1296 |
| Rozdzielczość kamery | 3MPX |
| Strefy prywatności | Tak |
| Temperatura pracy | -10°C~+45°C |
| Termowizja | Nie |
| Typ kamery | Wewnętrzna |
| Typ obudowy | Cube |
| Typ oświetlacza | Diody podczerwień (IR) |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | brak |
| Wejścia/wyjścia audio | 0/0 |
| Widoczność w nocy | 10 |
| Wielkość przetwornika | 1/3'' |
| Wielostrumieniowość (ilość strumienii) | 2 |
| Wspierane protokoły sieciowe | TCP, DHCP |
| Współczynnik S/N | b.d. |
| Zasięg oświetlacza | ≤20 m |
| Zoom optyczny (PTZ) | nie dotyczy |
| Importer | Imou Network Technology Netherlands B.V. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Lange Kleiweg 6 |
| Importer - Miasto | Rijswijk |
| Importer - Kraj | Netherlands |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
IMOU to marka należąca do Dahua Technology, specjalizująca się w monitoringu wizyjnym dla klientów indywidualnych. W ofercie znajdują się kamery IP, systemy alarmowe oraz wideodomofony. Produkty IMOU charakteryzują się nowoczesnym designem, łatwością instalacji oraz możliwością zdalnego sterowania za pomocą aplikacji mobilnej.








































Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.