Kamera IP Hilook IPC-T260HA-LU Black kopułka 6MP Smart Hybrid Light
Pierwotna cena wynosiła: 272,00 zł.245,45 złAktualna cena wynosi: 245,45 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 245,45 zł
Dostępność: 154 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
Kamera IP Hilook IPC-T260HA-LU Black kopułka 6MP Smart Hybrid Light
PrzeznaczenieNajważniejsze cechy produktu
- Obraz 6 MP (3200 × 1800) – bardzo wysoka szczegółowość i lepsza identyfikacja obiektów
- Smart Hybrid Light (IR + LED) – inteligentne doświetlenie sceny z możliwością pracy w kolorze w nocy
- Widzenie nocne do 30 m – skuteczna obserwacja nawet w całkowitej ciemności
- Detekcja ludzi i pojazdów – precyzyjna analiza obrazu i mniej fałszywych alarmów
- Wbudowany mikrofon – rejestracja dźwięku zwiększająca bezpieczeństwo
- Kompresja H.265+ – oszczędność miejsca na dysku i mniejsze zużycie pasma
- Obiektyw 2.8 mm – szeroki kąt widzenia do monitoringu większych obszarów
- Zasilanie PoE lub 12 V DC – prosty montaż i elastyczna instalacja
- Odporność IP67 – niezawodna praca w trudnych warunkach atmosferycznych
- Zdalny dostęp (P2P chmura) – obsługa przez aplikację Hik-Connect/ HilookVision komputer i przeglądarkę WWW
- Kompaktowa obudowa kopułkowa (turret) – estetyczny wygląd i łatwy montaż
Specyfikacja techniczna
Model: IPC-T260HA-LU Black
- Typ kamery: IP, kopułkowa (turret)
System obrazu
- Przetwornik: 1/2.4″ CMOS Progressive Scan
- Maks. rozdzielczość: 3200 × 1800 (6 MP)
- Czułość: 0.005 Lux (kolor), 0 Lux z IR
- Czas migawki: 1/3 s – 1/100 000 s
- Filtr IR-cut (dzień/noc)
- Regulacja: obrót 0–360°, pochylenie 0–90°, rotacja 0–360°
Obiektyw
- Typ: stałoogniskowy
- Ogniskowa: 2.8 mm
- Kąt widzenia: H: 105°, V: 55°, D: 127°
- Mocowanie: M12
- Przysłona: F1.6
DORI (2.8 mm)
- Detekcja: 76 m
- Obserwacja: 30 m
- Rozpoznanie: 15 m
- Identyfikacja: 7 m
Oświetlenie
- IR + światło białe (Smart Hybrid Light)
- Zasięg: do 30 m
- Inteligentne doświetlenie: tak
- Długość fali IR: 850 nm
Wideo i kompresja
- Kompresja: H.265+, H.265, H.264+, H.264, MJPEG
- Bitrate: 32 Kbps – 16 Mbps
- Kontrola bitrate: CBR / VBR
- ROI: 1 obszar
Strumienie wideo
- Główny: do 20 fps (6 MP / Full HD / HD)
- Podstrumień: do 20 fps (HD / VGA)
Audio
- Mikrofon: wbudowany (mono)
- Redukcja szumów: tak
- Kompresja: G.711, G.722.1, G.726, MP2L2, PCM, AAC-LC
- Przepływność: do 160 Kbps
Funkcje obrazu
- WDR: 120 dB
- SNR: ≥ 52 dB
- BLC, HLC, 3D DNR
- Tryb dzień/noc: auto / ręczny / harmonogram
- Ustawienia: jasność, kontrast, nasycenie, ostrość, balans bieli
Funkcje inteligentne
- Detekcja ludzi i pojazdów
- Detekcja ruchu, sabotaż, zdarzenia systemowe
Sieć
- Interfejs: 1 × RJ-45 (10/100 Mbps)
- Protokoły: TCP/IP, HTTP, RTSP, FTP, SMTP, IPv4/IPv6 i inne
- Podgląd: do 6 kanałów
- Użytkownicy: do 32 (Administrator / Operator / Użytkownik)
- API: ONVIF (S, T), ISAPI, SDK
- Aplikacje: Hik-Connect, iVMS-4200
- Przeglądarki: IE, Chrome, Firefox, Edge
Zabezpieczenia
- Ochrona hasłem, uwierzytelnianie
- Znak wodny, dziennik audytu
- Weryfikacja MAC
Interfejsy i funkcje
- Wbudowany mikrofon
- Maska prywatności: 4 strefy
- Funkcje: anti-banding, mirror, heartbeat
Zdarzenia i powiadomienia
- Alarm: detekcja ruchu, sabotaż
- Powiadomienia: e-mail, FTP, centrum monitoringu
Zasilanie
- 12 V DC
- PoE (802.3af, klasa 3)
- Pobór mocy: max. 5–6.5 W
Obudowa i warunki pracy
- Materiał: metal + plastik
- Temperatura pracy: -30°C do +60°C
- Wilgotność: <95%
Wymiary i waga
- Wymiary: Ø112 × 82 mm
- Waga: ok. 270 g (481 g z opakowaniem)
Certyfikaty i normy
- EMC, CE, RCM, IC
- Bezpieczeństwo: IEC 62368-1
- Środowisko: RoHS, WEEE, REACH
| Waga | 1,0000 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | IPC-T260HA-LU Black |
| EAN | 6936422183400 |
| Numer katalogowy | 68805 |
| Audio | Tak |
| Kąt widzenia | 105° |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Obsługa kart pamięci | Nie |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Odczyt tablic rejestracyjnych LPR / ANPR | Nie |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8 mm |
| Rozdzielczość kamery | 6MPX |
| Termowizja | Nie |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Typ obudowy | Kopułkowa |
| Typ oświetlacza | Dual light (IR + LED) |
| Wbudowany głośnik | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Zasięg oświetlacza | 20 ~ 30 m |
| Zoom optyczny (PTZ) | nie dotyczy |
| Importer | Hikvision Poland Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Żwirki i Wigury 16B |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
HILOOK to marka należąca do Hikvision, oferująca ekonomiczne rozwiązania z zakresu monitoringu wizyjnego. Produkty HILOOK obejmują kamery analogowe, IP oraz rejestratory cyfrowe, które cechują się prostotą instalacji, wysoką jakością obrazu oraz przystępnymi cenami. To idealne rozwiązanie dla małych i średnich instalacji.

























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.