Kamera IP Hilook IPC-B440H(4mm)(C) tuba 4Mp IR50m
Pierwotna cena wynosiła: 269,00 zł.152,10 złAktualna cena wynosi: 152,10 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 152,10 zł
Dostępność: 183 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
Kamera IP Hilook IPC-B440H(4mm)(C) tuba 4Mp IR50m
Najważniejsze cechy produktu:
- Obraz 4 MP (2560 × 1440) – wyraźny i szczegółowy monitoring w wysokiej rozdzielczości
- Obiektyw 4 mm – optymalny kąt widzenia do monitoringu średnich i większych przestrzeni
- Widzenie nocne IR do 50 m – skuteczna obserwacja nawet w całkowitej ciemności
- Technologia WDR (do 120 dB) – lepsza widoczność w trudnych warunkach oświetleniowych
- Kompresja H.265+ / H.264+ – oszczędność miejsca na dysku i mniejsze zużycie pasma
- DORI (4 mm) – detekcja do 76 m, obserwacja 30 m, rozpoznanie 15 m, identyfikacja 7 m
- Zasilanie PoE (802.3af) lub 12 V DC – elastyczna i prosta instalacja
- Obudowa IP67 – odporność na kurz, deszcz i trudne warunki atmosferyczne
- Regulacja 3-osiowa – łatwe ustawienie kąta widzenia (obrót, pochylenie, rotacja)
- Zdalna obsługa i oprogramowanie – kompatybilność z iVMS-4200 (lite), Hik-Connect oraz iVMS-5200 umożliwia wygodne zarządzanie systemem z komputera i smartfona
- Do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych – uniwersalne rozwiązanie do domu i firmy
Specyfikacja techniczna
- ), Hik-Connect, iVMS-5200
- Przeglądarki: IE, Chrome, Firefox
Zasilanie
- 12 V DC
- PoE (802.3af, klasa 3)
- Pobór mocy: max. 5–6.5 W
Obudowa i warunki pracy
- Materiał: tworzywo
- Klasa szczelności: IP67
- Temperatura pracy: -30°C do +60°C
- Wilgotność: <95%
Wymiary i waga
- Wymiary: 83.7 × 80.7 × 206.6 mm
- Waga: 430 g
| Waga | 1,0000 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | IPC-B440H(4mm)(C) |
| EAN | 6931847133207 |
| Numer katalogowy | 68819 |
| Audio | Nie |
| Balans bieli | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Interfejs sieciowy | RJ45(10/100Mbps) |
| Język interfejsu WEB | polski |
| Kąt widzenia | 83° |
| Klasa odporności | Nie dotyczy |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor obudowy | Biały |
| Materiał wykonania obudowy | Plastikowa |
| Max. liczba użytkowników | 32.0000 |
| Obiektyw | Stały |
| Obsługa kart pamięci | Nie |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Odczyt tablic rejestracyjnych LPR / ANPR | Nie |
| Ogniskowa obiektywu | 4 mm |
| Onvif | Tak |
| Pobór mocy | 5 |
| Pobór prądu | 5 |
| Rodzaj przetwornika | Progressive Scan CMOS |
| Rozdzielczość | 2560×1440 |
| Rozdzielczość kamery | 4MPX |
| Temperatura pracy | -30 °C do 60 °C |
| Termowizja | Nie |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Typ obudowy | Tubowa |
| Typ oświetlacza | Diody podczerwień (IR) |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Wbudowany reflektor światła białego | Nie |
| WDR | Tak |
| Wielkość przetwornika | 1/3'' |
| Wspierane protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP™, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, Bonjour, IPv4, UDP, SSL/TLS |
| Zasięg oświetlacza | 30 ~ 50 m |
| Zoom optyczny (PTZ) | nie dotyczy |
| Importer | Hikvision Poland Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Żwirki i Wigury 16B |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
HILOOK to marka należąca do Hikvision, oferująca ekonomiczne rozwiązania z zakresu monitoringu wizyjnego. Produkty HILOOK obejmują kamery analogowe, IP oraz rejestratory cyfrowe, które cechują się prostotą instalacji, wysoką jakością obrazu oraz przystępnymi cenami. To idealne rozwiązanie dla małych i średnich instalacji.
































Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.