Kamera IP Hilook IPC-B180HA-LU tuba 8MP Smart-hybrid Light
Pierwotna cena wynosiła: 329,00 zł.286,65 złAktualna cena wynosi: 286,65 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 286,65 zł
Dostępność: 67 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
Kamera IP Hilook IPC-B180HA-LU tuba 8MP Smart-hybrid Light
Najważniejsze cechy produktu:
- Obraz w jakości 4K (8 MP) – maksymalna rozdzielczość 3840 × 2160 zapewnia bardzo wysoką szczegółowość nagrań
- Smart Hybrid Light (IR + LED) – inteligentne doświetlenie umożliwia pracę w trybie nocnym w podczerwieni lub w kolorze (światło białe)
- Zasięg oświetlacza do 30 m – skuteczny monitoring również w całkowitej ciemności
- Detekcja ludzi i pojazdów – zwiększona skuteczność analizy obrazu i ograniczenie fałszywych alarmów
- Wbudowany mikrofon – rejestracja dźwięku zwiększająca poziom bezpieczeństwa
- Obiektyw stałoogniskowy 2.8 mm- szeroki kąt widzenia (do 113°) dla pełnej kontroli przestrzeni
- Kompresja H.265+ – oszczędność miejsca na dysku i mniejsze zużycie pasma
- Odporność IP67 – przystosowana do pracy na zewnątrz w trudnych warunkach atmosferycznych
- Zasilanie PoE – prostsza instalacja jednym przewodem sieciowym
- Zakres regulacji 3-osiowej – łatwe dopasowanie kąta widzenia (obrót, pochylenie, rotacja)
- Obsługa zdalna – dostęp przez aplikacje Hik-Connect, HiLookVision, iVMS-4200 oraz przeglądarkę internetową (interfejs WEB)
Kamera IP Hilook 8MP IPCAM-B8-30DL 2.8mm – zastosowanie:
Kamera HiLook IPC-B180HA-LU to uniwersalne rozwiązanie monitoringu, które sprawdzi się zarówno w zastosowaniach domowych, jak i biznesowych.
- Domy jednorodzinne i posesje prywatne – kontrola wejścia, podjazdu, ogrodu czy garażu.
- Małe firmy i lokale usługowe – monitoring sklepów, biur, punktów usługowych i magazynów.
- Wejścia do budynków i klatki schodowe – identyfikacja osób oraz rejestracja zdarzeń.
- Parking i teren wokół obiektu – obserwacja pojazdów oraz ruchu wokół posesji.
- Obiekty przemysłowe i zaplecza techniczne – nadzór nad infrastrukturą i sprzętem.
- Miejsca wymagające monitoringu nocnego – dzięki Smart Hybrid Light możliwy zapis obrazu również w kolorze po zmroku.
Dzięki wysokiej rozdzielczości, inteligentnej detekcji oraz odporności na warunki atmosferyczne kamera idealnie nadaje się do całodobowej pracy na zewnątrz i wewnątrz budynków.
Specyfikacja techniczna:
- Model: IPC-B180HA-LU
- Typ kamery: IP, tubowa (bullet)
System obrazu
- Przetwornik: 1/2.7″ Progressive Scan CMOS
- Maksymalna rozdzielczość: 3840 × 2160 (8 MP / 4K)
- Minimalne oświetlenie: 0.01 Lux (kolor), 0 Lux z IR
- Czas migawki: 1/3 s – 1/100 000 s
- Tryb dzień/noc: filtr IR-cut (ICR)
Obiektyw
- Typ: stałoogniskowy
- Ogniskowa: 2.8 mm lub 4 mm
- Kąt widzenia (2.8 mm): H: 113°, V: 62°, D: 134°
- Przysłona: F2.0
- Mocowanie: M12
Oświetlenie i noc
- Typ doświetlenia: IR + światło białe (Smart Hybrid Light)
- Zasięg oświetlacza: do 30 m
- Długość fali IR: 850 nm
Wideo i kompresja
- Kompresja: H.265+, H.265, H.264+, H.264
- Maks. liczba klatek: do 12.5 fps (50 Hz) / 15 fps (60 Hz) w 4K
- Bitrate: 32 Kbps – 16 Mbps
Funkcje inteligentne
- Detekcja ludzi i pojazdów
- Detekcja ruchu (MD 2.0)
Audio
- Wbudowany mikrofon
Sieć i interfejsy
- Interfejs sieciowy: 1 × RJ-45 (Ethernet)
- Zdalna obsługa: Hik-Connect, HiLookVision, iVMS-4200, przeglądarka WWW
Zasilanie
- PoE (802.3af)
- DC 12 V
Obudowa i warunki pracy
- Klasa szczelności: IP67
- Regulacja: obrót 0–360°, pochylenie 0–90°, rotacja 0–360°
Dodatkowe funkcje obrazu
- WDR 120 dB
- 3D DNR, BLC, HL
| Waga | 1,0000 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | IPC-B180HA-LU |
| EAN | 6942160428178 |
| Numer katalogowy | 68800 |
| Audio | Tak |
| Kąt widzenia | 113° |
| Kolor obudowy | Biały |
| Obsługa kart pamięci | Nie |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Odczyt tablic rejestracyjnych LPR / ANPR | Nie |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8 mm |
| Rozdzielczość kamery | 8MPX (4K) |
| Termowizja | Nie |
| Typ obudowy | Tubowa |
| Typ oświetlacza | Dual light (IR + LED) |
| Wbudowany głośnik | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Zasięg oświetlacza | 20 ~ 30 m |
| Zoom optyczny (PTZ) | nie dotyczy |
| Importer | Hikvision Poland Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Żwirki i Wigury 16B |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
HILOOK to marka należąca do Hikvision, oferująca ekonomiczne rozwiązania z zakresu monitoringu wizyjnego. Produkty HILOOK obejmują kamery analogowe, IP oraz rejestratory cyfrowe, które cechują się prostotą instalacji, wysoką jakością obrazu oraz przystępnymi cenami. To idealne rozwiązanie dla małych i średnich instalacji.




































Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.