Kamera IP Hilook by Hikvision tuba 6MP IPCAM-B6-30DL Opakowanie zbiorcze 4szt.
996,00 zł
Dostępność: 10 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
| Waga | 0,5000 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | IPCAM-B6-30DL |
| Numer katalogowy | 48340K04 |
| Audio | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Interfejs sieciowy | RJ45(10/100Mbps) |
| Język interfejsu WEB | polski |
| Kąt widzenia | 105° |
| Klasa odporności | Nie dotyczy |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor obudowy | Biały |
| Materiał wykonania obudowy | Metalowa+Plastikowa |
| Max. liczba użytkowników | 32.0000 |
| Obiektyw | Stały |
| Obsługa kart pamięci | Nie |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8 mm |
| Pobór mocy | 5 |
| Rodzaj przetwornika | Progressive Scan CMOS |
| Rozdzielczość | 3200×1800 |
| Rozdzielczość kamery | 6MPX |
| Temperatura pracy | -30 °C to 60 °C |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Typ obudowy | Tubowa |
| Typ oświetlacza | Diody podczerwień (IR) |
| Wandaloodporność | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Wbudowany reflektor światła białego | Tak |
| WDR | Tak |
| Widoczność w nocy | 30 |
| Wielostrumieniowość (ilość strumienii) | 2 |
| Wspierane protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, NTP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, FTP, SMTP, UPnP |
| Zoom optyczny (PTZ) | nie dotyczy |
| Importer | Hikvision Poland Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Żwirki i Wigury 16B |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
HILOOK to marka należąca do Hikvision, oferująca ekonomiczne rozwiązania z zakresu monitoringu wizyjnego. Produkty HILOOK obejmują kamery analogowe, IP oraz rejestratory cyfrowe, które cechują się prostotą instalacji, wysoką jakością obrazu oraz przystępnymi cenami. To idealne rozwiązanie dla małych i średnich instalacji.


















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.