Kamera ip Hikvision DS-2TD1228-2/QA(BLACK)
Pierwotna cena wynosiła: 4665,00 zł.2314,21 złAktualna cena wynosi: 2314,21 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 2314,21 zł
Dostępność: 19 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kamera ip Hikvision DS-2TD1228-2/QA(BLACK)

Najważniejsze cechy
- Przetwornik obrazu: T: mikrobolometryczny / W: 1/2.7″ PS CMOS
- Max. rozdzielczość: T: 1280 x 720 / W: 2688 x 1520
- Prędkość: max. 25 kl/s @ 4 Mpx
- Czułość termalna: < 40 mK @ 25 °C (f/1.0)
- Efektywne piksele: 256 x 192
- Wielkość piksela: 12 um
- Charakterystyka widmowa: 8 – 14 um
- Pomiar temperatury: -20…+150 °C
- Czułość: 0 lux (wł. IR)
- Obiektyw: T: 2.1 mm, W: 2.2 mm
- Zasięg oświetlacza: Do 15 m
Specyfikacja techniczna kamery termowizyjnej HIKVISION DS-2TD1228-2/QA:
| Przetwornik | Niechłodzony Vanadium Oxide |
| Rozdzielczość | 256 (H) × 192 (V) pikseli |
| Rozmiar piksela | 12 μm |
| Zakres spektralny | 8 μm ~ 14 μm |
| Czułość termiczna | <40 mK (25°C, F1.1) |
| Ogniskowa obiektywu | 2,1 mm |
| Rozdzielczość przestrzenna (IFOV) | 5,71 mrad |
| Pole widzenia | 90° (H) × 65,4° (V) |
| Minimalna odległośc ostrzenia | 0,1 m |
| Aperatura | F1.0 |
| Zoom cyfrowy | 2x; 4x |
| Efektywna odległość pracy (DRI)* | Dla człowieka (1,8 m × 0,5 m): |
| Wykrywanie: 88 m | |
| Rozpoznanie: 22 m | |
| Identyfikacja: 11 m | |
| Dla pojazdu (4 m × 1,4 m): | |
| Wykrywanie: 268 m | |
| Rozpoznanie: 67 m | |
| Identyfikacja: 34 m | |
| Wartości oszacowane na podstawie kryterium Johnsona. | |
| Wykrywanie – aby odróżnić obiekt od tła musi być pokryty przez min. 1,5 px | |
| Rozpoznanie – aby sklasyfikować obiekt (zwierzę, człowiek, pojazd itp.) musi być pokryty przez min. 6 px | |
| Identyfikacja – w celu identyfikacji obiektu i jego szczegółowego opisu, obiekt musi być pokryty przez min. 12 px | |
| Efektywna odległość pracy funkcji VCA* | Dla człowieka (1,8 m × 0,5 m): 16,8 m |
| Dla pojazdu (4 m × 1,4 m): 50,4 m | |
| Efektywna odległość pomiaru temperatury | Dla obiektu (0,2 m × 0,2 m): 7 m |
| Dla obiektu (1 m × 1 m): 35 m | |
| Przetwornik | 1/2.7″ Progressive Scan CMOS |
| Rozdzielczość | 2688 (H) × 1520 (V) pikseli |
| Czułość | 0,0176 Lux @ (F2,25, AGC ON) |
| 0 Lux (LED ON) | |
| Oświetlacz | IR LED |
| Zasięg oświetlacza | 15 m |
| Migawka | 1 s ~ 1/100 000 s |
| Ogniskowa obiektywu | 2,2 mm |
| Pole widzenia | 117,8° (H) × 70,4° (V) |
| WDR | 120 dB |
| Prędkość i rozdzielczość przetwarzania | Therma: |
| (główny strumień) | 50 Hz: 25 kl/s @ 1280×720 / 704×576 / 640×512 / 320×240 |
| Wizja: | |
| 50 Hz: 25 kl/s @ 2688×1520 / 1920×1080 / 1280×720 | |
| 60 Hz: 30 kl/s @ 2688×1520 / 1920×1080 / 1280×720 | |
| Prędkość i rozdzielczość przetwarzania | Therma: |
| (pomocniczy strumień) | 50 Hz: 25 kl/s @ 704×576 / 640×512 / 320×240 |
| Wizja: | |
| 50 Hz: 25 kl/s @ 704×576 / 352×288 | |
| 60 Hz: 30 kl/s @ 704×480 / 352×240 | |
| Kompresja | Główny strumień: H.265 / H.264 |
| Pomocniczy strumień: H.265 / H.264 / MJPEG | |
| Audio | G.722.1 / G.711ulaw / G.711alaw / MP2L2 / G.726 / PCM |
| Próbkowanie audio | 8 kHz / 16 kHz / 32 kHz / 44,1 kHz / 48 kHz |
| Filtrowanie szumów otoczenia | Tak |
| Wbudowany głośnik | Tak, moc 1 W, głośność 97 dB @ 10 cm |
| Archiwizacja sieciowa | NAS (NFS, SMB/CIFS), auto network replenishment (ANR), NVR |
| Obsługiwane protokoły | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, QoS, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE, SSL |
| API | ONVIF (profil S, profil G), ISAPI, SDK |
| Niewymagany plug-in w podglądzie na żywo dla: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ | |
| Usługa lokalna: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ | |
| VCA | 4 typy reguł (wykrywanie przekroczenia linii, wykrywanie wtargnięcia, wykrywanie wejścia w obszar, wykrywanie wyjścia z obszaru), łącznie do 8 reguł VCA |
| Pomiar temperatury | 3 typy reguł, łącznie do 21 reguł (10 punktów, 10 obszarów, 1 linia) |
| Zakres temperatury | -20°C ~ +150°C |
| Dokładność pomiaru temperatury | ±8°C |
| Światło ostrzegawcze (odstraszające) | 1x dioda z białym światłem z możliwością włączenia / wyłączenia, ustawieniem częstotliwości migotania |
| Ostrzeganie (odstraszanie) dźwiękowe | Tak, dla dwóch rodzajów alarmu dźwiękowego (VCA i wyjątek temperatury) |
| Powiadomienie w czasie rzeczywistym | Powiadomienia Push na smartfon |
| Uzbrajanie i rozbrajanie jednym dotknięciem (łatwa w obsługa) | |
| Sieć | 1x RJ-45 10Base-T/100 Base-TX |
| Audio | 1x wejście liniowe (Jack 3,5 mm; 2,4 Vpp; 1 kΩ) |
| 1x wyjście liniowe (Jack 3,5 mm; 600 Ω) | |
| Alarm | 1x wejście (maks. 5 V DC), 1x wyjście |
| RS-485 | 1x RS-485 na przewodzie (half duplex) |
| Pamięć | 1x slot karty microSD / microSDHC / microSDXC do 256 GB |
| Zasilanie | 1x gniazdo 5,5/2,1 na przewodzie |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Zasilanie | 12 V DC (±25%) |
| PoE (802.3af, klasa 3) | |
| Pobór mocy | DC: maks. 6 W (0,5 A, 12 V DC) |
| PoE: maks. 6,5 W (0,14 A ~ 0,22 A, 802.3af @ 42,5 V ~ 57 V) | |
| Wilgotność | <95% (bez kondensacji) |
| Temperatura pracy | -30°C ~ +60°C |
| Materiał | Korpus metalowy |
| Waga | 940 g |
| Wymiary (śr./wys.) | Ø138,3×123,1 mm |
| SAP Code: | 305401564 |
| Waga | 1,5500 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | DS-2TD1228-2/QA(BLACK) |
| EAN | 6942160428550 |
| Numer katalogowy | 56499 |
| Audio | Tak |
| Kąt widzenia | 90.0° + 117.8° |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Materiał wykonania obudowy | Metalowa |
| Obiektyw | Termowizyjny |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Odczyt tablic rejestracyjnych LPR / ANPR | Nie |
| Ogniskowa obiektywu | 2.1mm+2.2mm |
| Rozdzielczość kamery | 4MPX + 256×192 px |
| Seria | HeatPro |
| Termowizja | Tak |
| Typ obudowy | Kopułkowa |
| Typ oświetlacza | Diody podczerwień (IR) |
| Wbudowany głośnik | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | 1/1 |
| Wejścia/wyjścia audio | 1/1 |
| Zasięg oświetlacza | ≤20 m |
| Zoom optyczny (PTZ) | nie dotyczy |
| Importer | Hikvision Poland Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
HIKVISION to światowy lider w dziedzinie monitoringu wizyjnego i systemów zabezpieczeń. Firma oferuje szeroki asortyment kamer IP, rejestratorów, systemów alarmowych i kontroli dostępu. Produkty HIKVISION charakteryzują się zaawansowaną technologią, wysoką jakością obrazu oraz funkcjami analityki wideo, co zapewnia skuteczną ochronę obiektów komercyjnych i prywatnych na całym świecie.






























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.