KAMERA IP HIKVISION DS-2CD2T87G2P-LSU/SL (4mm) (C)
Pierwotna cena wynosiła: 2909,00 zł.1443,10 złAktualna cena wynosi: 1443,10 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1443,10 zł
Dostępność: 13 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
KAMERA IP HIKVISION DS-2CD2T87G2P-LSU/SL (4mm) (C)
Najważniejsze cechy
- Przetwornik : 2x 1/1.8″ Progressive Scan CMOS, 8 MP
- Rozdzielczość : 3840 × 2160
- Kompresja H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG
- Wysoka jakość obrazu: 25kl/s@8MPX (3840 × 2160)
- Mechaniczny filtr ICR
- Wbudowany mikrofon
- Obiektyw 2x 4 mm
- Kąt widzenia 180°
- WDR 130dB
- Max zasięg reflektora IR 30m
- Kolorowy obraz 27/4
- Klasyfikacja celów ludzi i pojazdów w oparciu o technologie głębokiego uczenia
- Stopień ochrony IP67
Przeznaczenie
Kamera HikVision DS-2CD2T87G2P-LSU/SL (4mm) (C) z wydajnym algorytmem kompresji obrazu H.265+ / H.264 zapewniającym czyste i bardziej płynne przesyłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 8MPx. Możliwość zasilania PoE, zgodnie ze standardem 802.3af sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne i łatwiejsze w instalacji. Kamera spełnia klasę szczelności IP67. Dzięki wyposażeniu kamery w bardzo czuły przetwornik oraz oświetlacz LED emitujący widzialne światło w kolorze białym, urządzenie pozwala na uzyskanie wyraźnego, kolorowego obrazu w każdych warunkach oświetleniowych. Kamery serii ColorVu SG2 korzystają także z technologii AcuSense pozwalającą na jeszcze dokładniejsze filtrowanie fałszywych alarmów.
Specyfikacja
- Kamera IP Hikvision ColorVu w obudowie typu bullet,
- Rozdzielczość 8MP ( Max. (3840 × 2160@25kl/s ),
- Przetwornik: 2x 1/1.8′′ Progressive Scan CMO
- Czułość: kolor: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON)
- Funkcje obrazu : WDR, 3D-DNR, BLC, HLC
- Zakres światła białego: 30m,
- Wbudowany mikrofon
- Obiektyw: 2x 4mm/F1.0,
- Kompresja: H.265+/H.265/H.264+/H.264/MJPEG,
- Dzień/Noc : Auto / Harmonogram
- Kąt widzenia: 180°
- Ilość strumieni : 3,
- Kolorowy obraz 24/7,
- Stopień ochrony: IP67,
- Slot na kartę SD: max. 256GB
- Temperatura pracy: -30 °C to 60 °C
- Zasilanie 12VDC/PoE.
- Pobór mocy: DC 9,5W, PoE 10,5W
- Wymiary: 118.6 mm × 105.1 mm × 305.4 mm
- Waga: 1420 g,
| Waga | 2,1000 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | DS-2CD2T87G2P-LSU/SL (4mm) (C) |
| EAN | 6931847164379 |
| Numer katalogowy | 33487 |
| Audio | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Kąt widzenia | 180° |
| Klasa odporności | Nie dotyczy |
| Kolor obudowy | Biały |
| Obiektyw | Stały |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Odczyt tablic rejestracyjnych LPR / ANPR | Nie |
| Ogniskowa obiektywu | 4 mm |
| Rozdzielczość kamery | 8MPX (4K) |
| Termowizja | Nie |
| Typ obudowy | Tubowa |
| Typ oświetlacza | Diody LED |
| Wandaloodporność | Nie |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Widoczność w nocy | 40 |
| Zamiennik | 311331029 |
| Zasięg oświetlacza | 30 ~ 40 m |
| Zoom optyczny (PTZ) | nie dotyczy |
| Importer | Hikvision Poland Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
HIKVISION to światowy lider w dziedzinie monitoringu wizyjnego i systemów zabezpieczeń. Firma oferuje szeroki asortyment kamer IP, rejestratorów, systemów alarmowych i kontroli dostępu. Produkty HIKVISION charakteryzują się zaawansowaną technologią, wysoką jakością obrazu oraz funkcjami analityki wideo, co zapewnia skuteczną ochronę obiektów komercyjnych i prywatnych na całym świecie.













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.