Kamera IP Hikvision DS-2CD2367G3-LIS2UY/SL(2.8mm)/BLACK
Pierwotna cena wynosiła: 1954,00 zł.880,54 złAktualna cena wynosi: 880,54 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 880,54 zł
Dostępność: 3 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kamera IP Hikvision DS-2CD2367G3-LIS2UY/SL(2.8mm)/BLACK

Najważniejsze cechy
Inteligentna hybrydowa kamera sieciowa 6 MP ze stałopozycyjną kamerą kopułkową ColorVu
- HikAI-ISP dla doskonałego efektu redukcji szumów
- Kolorowy obraz 24/7 dzięki technologii ColorVu
- WDR z adaptacją do sceny
- Skupienie się na klasyfikacji osób i pojazdów w oparciu o głębokie uczenie się
- Wbudowany podwójny mikrofon zapewniający wysoką jakość dźwięku w czasie rzeczywistym
- Wbudowany dwukierunkowy system audio
- Konstrukcja antykorozyjna, zapewniająca niezawodność i trwałość w porównaniu ze standardem (NEMA4X)
- Inteligentne oświetlenie hybrydowe: Zintegrowane światła podczerwone i białe, 3 dodatkowe tryby oświetlenia
- Odporność na wodę i pył (IP67)
- Wbudowane interfejsy alarmowe oraz audio
- Aktywne światło stroboskopowe i alarm dźwiękowy do odstraszenia intruzów
Specyfikacja techniczna
| Model | DS-2CD2367G3-LIS2UY/SL 2.8mm BLACK |
| Przetwornik obrazu | 1/1.8″ Skanowanie programowanie CMOS |
| Maks. Rozdzielczość | 3200 × 1800 |
| Min. Oświetlenie | Kolor: 0,0005 luksa przy (F1,0, AGC WŁ.), 0 luksów z oświetleniem |
| Czas otwarcia migawki | 1s do 1/100,000 s |
| Dzień i noc | Filtr odcinający IR |
| Ustawienie położenia kamery | Obrót: 0° do 360°, pochylenie: 0° do 75°, rotacja: 0° do 360° |
| Obiektyw | |
| Typ obiektywu | Obiektyw stałoogniskowy, 2.8 mm |
| Ogniskowa i pole widzenia | 2,8 mm, pole widzenia w poziomie 108,8°, pole widzenia w pionie 56,4°, pole widzenia po przekątnej 134,3° |
| Mocowanie obiektywu | M16 |
| Typ przesłony | Stała |
| Przysłona | F1.0 |
| Głębia ostrości | 2,8 mm: 3,3 m do ∞ |
| DORI | |
| DORI | 2.8 mm: D: 89 m, O: 35 m, R: 17 m, I: 8 m |
| Oświetlacz | |
| Światło wspomagające | Światło białe, Ir |
| Zasięg światła wspomagającego | Do 30 m |
| Smart Supplement Light | Tak |
| Długość fali IR | 850 nm |
| Wideo | |
| Strumień główny | 50 Hz: 25 fps (3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720); 60 Hz: 30 fps (3200 × 1800,2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Podstrumień | 50 Hz: 25 kl./s (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360); 60 Hz: 30 kl./s (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Trzeci strumień | 50 Hz: 10 kl./s (1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360); 60 Hz: 10 kl./s (1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360); *Trzeci strumień jest obsługiwany w niektórych ustawieniach. |
| Kompresja wideo | Główny strumień: H.265/H.264/H.264+/H.265+; Podstrumień H.265/H.264/MJPEG; Trzeci strumień H.265/H.264; *Trzeci strumień jest obsługiwany w niektórych ustawieniach. |
| Bitrate wideo | 32 Kb/s do 16 Mb/s |
| Typ H.264 | Profil Podstawowy, Profil Główny, Profil Wysoki |
| Typ H.265 | Profil Główny |
| Kontrola bitrate | CBR/VBR |
| Skalowalne kodowanie wideo (SVC) | Kodowanie H.264 i H.265 |
| ROI | 1 stały obszar dla strumienia głównego |
| Audio | |
| Typ Audio | Dźwięk mono |
| Kompresja Audio | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Bitrate audio | 64 Kb/s (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kb/s (G.722.1)/16 Kb/s (G.726)/32 do 192 Kb/s (MP2L2)/8 do 320 Kb/s (MP3)/16 do 64 Kb/s (AAC-LC) |
| Częstotliwość próbkowania audio | 8 kHz/16 kHz/32 kHz/48 kHz |
| Filtrowanie szumów środowiska | Tak |
| Sieć | |
| Protokoły | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets, SRTP, SFTP |
| Jednoczesny podgląd na żywo | Do 6 kanałów |
| API | ONVIF (Profil S, Profil G, Profil T), ISAPI, SDK, ISUP |
| Użytkownik/host | Do 32 użytkowników; Do 3 użytkowników: administrator, operator i użytkownik |
| Zabezpieczenia | Ochrona hasłem, skomplikowane hasło, szyfrowanie HTTPS, uwierzytelnianie 802.1X (EAP-TLS, EAP-LEAP, EAP-MD5), znak wodny, filtr adresów IP, uwierzytelnianie podstawowe i szyfrowane dla HTTP/HTTPS, WSSE i uwierzytelnianie szyfrowane dla Open Network Video Interface , RTP/RTSP przez HTTPS, ustawienia limitu czasu kontroli, dziennik audytu bezpieczeństwa, TLS 1.1/1.2/1.3, uwierzytelnianie hosta (adres MAC) |
| Pamięć sieciowa | NAS (NFS, SMB/CIFS), automatyczne uzupełnianie sieci (ANR) |
| Klient | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Przeglądarka internetowa | Bezwtyczkowy podgląd na żywo: Chrome 80+, Firefox 80+, Edge 89+; Usługi lokalne: Chrome 80+, Firefox 80+, Edge 89+ |
| Obraz | |
| Przełączanie parametrów obrazu | Tak |
| Ustawienia obrazu | Tryb korytarzowy, nasycenie, jasność, kontrast, ostrość, wzmocnienie, balans bieli, możliwość regulacji za pomocą oprogramowania klienckiego lub przeglądarki internetowej |
| Przełącznik dzień/noc | Dzień, noc, automatyczny, harmonogram |
| Poprawa jakości obrazu | BLC, HLC, 3D DNR, korekcja zniekształceń, redukcja mgły |
| SNR | ≥ 52 dB |
| WDR (Szeroki zakres dynamiczny) | 130 dB |
| Stabilizacja obrazu | EIS |
| Maska prywatności | 4 programowalne wielokątne maski stref prywatności |
| Interfejs | |
| Interfejs Ethernet | 1 RJ-45 10M/100M, samoadaptacyjny port Ethernet |
| Slot na kartę pamięci | Wbudowane gniazdo kart pamięci, obsługa kart microSD/microSDHC/microSDXC do 512 GB |
| Wbudowany głośnik | Maks. pobór mocy 2 W, maks. poziom ciśnienia akustycznego: 10 cm: 110 dB. |
| Audio | Wbudowany mikrofon: Podwójny mikrofon matrycowy; 1 wejście (liniowe), two-core terminal block, maks. amplituda wejścia: 3,3 Vpp, impedancja wejścia: 4,7 KΩ, typ interfejsu: non-equilibrium; 1 wyjście (wyjście liniowe), two-core terminal block, maks. amplituda wyjściowa: 3,3 Vpp, impedancja wyjściowa: 100 Ω, typ interfejsu: non-equilibrium |
| Alarm | 1 wejście, 1 wyjście (max. 24 VDC/24 VAC, 1 A) |
| Resetuj | Tak |
| Zdarzenia | |
| Zdarzenia podstawowe | Wykrywanie ruchu (wspieranie alarmu wyzwalanego przez określone typy celów (człowiek/pojazd)), sabotaż obrazu, wyjątek |
| Smart Event | Detekcja nagłej zmiany sceny |
| Powiązanie | Przesyłanie do FTP/NAS/karty pamięci, powiadamianie centrum nadzoru, wysyłanie wiadomości e-mail, wyzwalanie wyjścia alarmowego, wyzwalanie nagrywania, wyzwalanie przechwytywania, ostrzeżenie dźwiękowe, miganie światła stroboskopowego |
| Funkcja Deep Learning | |
| Przechwytywanie twarzy | Tak |
| Zabezpieczenie perymetryczne | Przekroczenie linii, detekcja intruza, wejście do regionu, wyjście z regionu; Obsługa wyzwalania alarmu przez określone typy celów (człowiek i pojazd) |
| Ogólne | |
| Zasilanie | 12 VDC ± 25%, 1,29 A, maks. 15,5 W, koncentryczna wtyczka zasilania Ø5,5 mm, zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją; PoE: IEEE 802.3at, klasa 4, maks. 17 W |
| Materiał | Pokrywa: metalowa, korpus główny: metalowa |
| Wymiary | Ø138,3 mm × 115,4 mm (Ø5,4″ × 4,5″) |
| Wymiary opakowania | 170 mm × 170 mm × 160 mm (6,7″ × 6,7″ × 6,3″) |
| Waga | Około 820 g (1.8 lb.) |
| Waga z opakowaniem | Około 1200 g (2,6 lb) |
| Warunki przechowywania | -30 °C do 60 °C (-22 °F do 140 °F). Wilgotność 95% lub mniejsza (bez kondensacji) |
| Warunki pracy i uruchamiania | -30 °C do 60 °C (-22 °F do 140 °F). Wilgotność 95% lub mniejsza (bez kondensacji) |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, mirror, flash log, reset hasła przez e-mail, licznik pikseli, anti-banding |
| Język | Polski |
| Migające światło | Model /SRB: Czerwone i niebieskie światło; /SL model: Światło białe |
| Zatwierdzenie | |
| EMC | CE-EMC: EN 55032:2015+A1:2020, EN 50130-4:2011+A1:2014, EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021, EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021; RCM: AS/NZS CISPR 32 2015; IC: ICES-003: Wydanie 7; KC: KN32: 2015, KN 35: 2015 |
| Bezpieczeństwo | UL: UL 62368-1; CB: IEC 62368-1: 2014+A11; CE-LVD: EN 62368-1: 2014/A11: 2017 |
| Środowisko | CE-RoHS: 2011/65/UE |
| Ochrona | IP67: IEC 60529-2013 |
| Ochrona przed korozją | NEMA 4X (NEMA 250-2018) |
| Waga | 1,1800 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | DS-2CD2367G3-LIS2UY/SL(2.8mm)/BLACK |
| EAN | 6936422112417 |
| Numer katalogowy | 69561 |
| Audio | Tak |
| Balans bieli | Tak |
| Czułość przetwornika | Kolor: 0,0005 luksa przy (F1,0, AGC WŁ.), 0 luksów z oświetleniem |
| Detekcja ruchu | Tak |
| IVS (inteligentna analiza obrazu) | Tak |
| Kąt widzenia | 108.8° |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Materiał wykonania obudowy | Metalowa NEMA 4X |
| Obiektyw | Stały |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Odczyt tablic rejestracyjnych LPR / ANPR | Nie |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8 mm |
| Onvif | Tak |
| Pobór mocy | 17 |
| Pobór prądu | 17 |
| Przeznaczona do transmisji na żywo | Tak |
| Rodzaj przetwornika | CMOS |
| Rozdzielczość | 3200×1800 |
| Rozdzielczość kamery | 6MPX |
| Seria | Pro ColorVu 3.0 |
| Strefy prywatności | Tak |
| Temperatura pracy | -30 °C do 60 °C |
| Termowizja | Nie |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Typ obudowy | Kopułkowa |
| Typ oświetlacza | Dual light (IR + LED) |
| Wandaloodporność | Nie |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Wbudowany reflektor światła białego | Tak |
| WDR | Tak |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | 1/1 |
| Wejścia/wyjścia audio | 1/1 |
| Widoczność w nocy | 30 |
| Wielkość przetwornika | 1/1.8 |
| Wspierane protokoły sieciowe | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, UPnP, SMTP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, PPPoE, SNMP, WebSocket, WebSockets, SRTP, SFTP |
| Zasięg oświetlacza | 30 ~ 40 m |
| Zoom optyczny (PTZ) | nie dotyczy |
| Importer | Hikvision Poland Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
HIKVISION to światowy lider w dziedzinie monitoringu wizyjnego i systemów zabezpieczeń. Firma oferuje szeroki asortyment kamer IP, rejestratorów, systemów alarmowych i kontroli dostępu. Produkty HIKVISION charakteryzują się zaawansowaną technologią, wysoką jakością obrazu oraz funkcjami analityki wideo, co zapewnia skuteczną ochronę obiektów komercyjnych i prywatnych na całym świecie.













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.