Kamera IP Hikvision DS-2CD1T67G3-LIUF/SL(2.8mm)
Pierwotna cena wynosiła: 1212,01 zł.601,25 złAktualna cena wynosi: 601,25 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 601,25 zł
Dostępność: 26 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
Kamera IP Hikvision DS-2CD1T67G3-LIUF/SL(2.8mm)
Przeznaczenie
- 6 MP kamera sieciowa tubowa ColorVu 3.0 (obiektyw stałoogniskowy)
- HikAI-ISP – zaawansowane przetwarzanie obrazu zapewniające skuteczną redukcję szumów
- Bardzo wyraźny, kolorowy obraz 24/7 dzięki technologii ColorVu 3.0
- Detekcja ruchu 3.0 – zwiększona dokładność klasyfikacji ludzi i pojazdów
- Smart Hybrid Light – integracja oświetlacza IR i światła białego, 3 tryby doświetlenia
- /SL/SRB – bieżące zwiększenie bezpieczeństwa dzięki wbudowanemu dwukierunkowemu audio oraz alarmowi świetlnemu (stroboskop)
- -F – obsługa lokalnej pamięci do 512 GB (gniazdo karty SD) (opcja)
- Odporność na wodę i pył (IP67)
Hikvision Aktywne odstraszanie — zastosowanie dom prywatny / posesja
Równie dobrze kamery z aktywnym odstraszaniem sprawdzają się w ochronie posesji domowej:
- mogą zniechęcić włamywacza już przy próbie wejścia na teren,
- alarm dźwiękowy + migające światło to sygnał dla intruza, że obiekt jest monitorowany, co znacząco podnosi poziom odstraszania,
- detekcja człowieka/pojazdu pozwala uniknąć fałszywych alarmów (np. zwierzę, listy na wietrze),
- powiadomienie na smartfon pozwala właścicielowi natychmiast sprawdzić co się dzieje — nawet gdy jest poza domem,
- możliwość dwukierunkowej komunikacji audio (mikrofon + głośnik) pozwala na reagowanie lub ostrzeżenie intruza.
To idealne rozwiązanie dla domów, ogrodów, podjazdów, garaży, małych posesji — tam, gdzie priorytetem jest szybka reakcja i odstraszenie..
Specyfikacja techniczna
| Model | DS-2CD1T67G3-LIU/SL(2.8mm) |
| Przetwornik obrazu | 1/2.4″ Progressive Scan CMOS |
| Maks. Rozdzielczość | 3200 × 1800 |
| Min. oświetlenie | Kolor: 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux z oświetleniem |
| Czas otwarcia migawki | 1 s do 1/100,000 s |
| Dzień i noc | Filtr odcinający IR |
| Ustawienie kąta | Pan: 0° do 360°, tilt: 0° do 180°, rotate: 0° do 360° |
| Obiektyw | |
| Typ obiektywu | Obiektyw stałoogniskowy, 2.8 mm |
| Ogniskowa i pole widzenia | |
| 2.8 mm | poziome pole widzenia 109°, pionowe pole widzenia 60°, pole widzenia po przekątnej 130° |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Typ przesłony | Stała |
| Przysłona | F1.0 |
| Głębia ostrości | |
| 2.8 mm | 1.9 m do ∞ |
| DORI | |
| 2.8 mm | D: 68 m, O: 27 m, R: 13 m, I: 6 m |
| Oświetlacz | |
| Typ światła wspomagającego | IR, światło białe |
| Zasięg światła wspomagającego | Do 50 m |
| Smart Supplement Light | Tak |
| Długość fali IR | 850 nm |
| Wideo | |
| Strumień główny | |
| 50 Hz | 20 fps (3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| 60 Hz | 20 fps (3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Strumień pomocniczy | |
| 50 Hz | 20 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| 60 Hz | 20 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Kompresja wideo | Strumień główny: H.265+/H.265/H.264+/H.264, Strumień pomocniczy: H.265/H.264/MJPEG |
| Bitrate wideo | 32 Kb/s do 16 Mb/s |
| Typ H.264 | Profil podstawowy, profil główny, profil wysoki |
| Typ H.265 | Profil główny |
| Kontrola bitrate | CBR, VBR |
| Skalowalne kodowanie wideo (SVC) | Kodowanie H.264 i H.265 |
| Region zainteresowania (ROI) | 1 stały region dla strumienia głównego i pomocniczego |
| Audio | |
| Typ audio | Dźwięk mono |
| Kompresja audio | G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/AAC-LC/MP3 |
| Bitrate audio | 64 Kb/s (G.711)/16 Kb/s (G.722.1)/16 Kb/s (G.726)/32 do 160 Kb/s (MP2L2)/16 do 64 Kb/s (AAC-LC) |
| Częstotliwość próbkowania audio | 8 kHz/16 kHz |
| Filtrowanie szumów środowiska | Tak |
| Sieć | |
| Protokoły | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, RTCP, NTP, IPv4, IPv6, IGMP, UDP, QoS, FTP, SMTP, UPnP |
| Jednoczesny podgląd na żywo | Do 6 kanałów |
| API | ONVIF (profil S, profil G, profil T), ISAPI, SDK |
| Użytkownik/host | Do 32 użytkowników; 3 poziomy użytkowników: administrator, operator, użytkownik |
| Zabezpieczenia | Ochrona hasłem, złożone hasło, znak wodny, uwierzytelnianie podstawowe i skrótowe dla HTTP, WSSE i uwierzytelnianie skrótowe dla ONVIF, dziennik audytu bezpieczeństwa, uwierzytelnianie hosta (adres MAC) |
| Klient | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Przeglądarka internetowa | Wymagany Plug-in do podglądu na żywo: IE 10, IE 11; Usługi lokalne: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Edge 89+ |
| Obraz | |
| Ustawienia obrazu | Tryb obrotu, nasycenie, jasność, kontrast, ostrość, wzmocnienie, balans bieli, regulacja przez oprogramowanie lub przeglądarkę |
| Przełącznik dzień/noc | Dzień, noc, automatyczny, harmonogram |
| WDR | 120 dB |
| SNR | ≥ 52 dB |
| Poprawa jakości obrazu | BLC, HLC, 3D DNR |
| Maska prywatności | 4 programowalne maski |
| Interfejs | |
| Interfejs Ethernet | 1 RJ45 10/100 M, port samoadaptacyjny |
| Pamięć | Wbudowane gniazdo kart microSD/microSDHC/microSDXC do 512 GB (zależnie od wersji) |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Głośnik | tak |
| Przycisk reset | tak |
| Zdarzenia | |
| Zdarzenia podstawowe | Detekcja ruchu (człowiek/pojazd), sabotaż, wyjątek |
| Powiązania | FTP, karta pamięci, nagrywanie, powiadomienia, e-mail, snapshot |
| Ogólne | |
| Zasilanie | 12 VDC ± 25%, PoE IEEE 802.3af (różne warianty w zależności od modelu) |
| Materiał | Przód: metal, obudowa: plastik, uchwyt: metal |
| Wymiary | 81 mm × 83.7 mm × 211 mm |
| Wymiary opakowania | 260 mm × 125 mm × 125 mm |
| Waga | ok. 440 g – 520 g (zależnie od wersji) |
| Waga z opakowaniem | ok. 580 g – 650 g |
| Warunki pracy | -30 °C do 60 °C, wilgotność do 95% |
| Język | Angielski, ukraiński |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, mirror, reset hasła e-mail, ochrona hasłem, anti-ba |
| Waga | 16,5600 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | DS-2CD1T67G3-LIUF/SL(2.8mm) |
| EAN | 6936422191849 |
| Numer katalogowy | 73410 |
| Audio | Tak |
| Kąt widzenia | 109° |
| Kolor obudowy | Biały |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Odczyt tablic rejestracyjnych LPR / ANPR | Nie |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8 mm |
| Rodzaj przetwornika | CMOS |
| Rozdzielczość kamery | 6MPX |
| Termowizja | Nie |
| Typ obudowy | Tubowa |
| Typ oświetlacza | Dual light (IR + LED) |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Zasięg oświetlacza | 30 ~ 40 m |
| Zoom optyczny (PTZ) | nie dotyczy |
| Importer | Hikvision Poland Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
HIKVISION to światowy lider w dziedzinie monitoringu wizyjnego i systemów zabezpieczeń. Firma oferuje szeroki asortyment kamer IP, rejestratorów, systemów alarmowych i kontroli dostępu. Produkty HIKVISION charakteryzują się zaawansowaną technologią, wysoką jakością obrazu oraz funkcjami analityki wideo, co zapewnia skuteczną ochronę obiektów komercyjnych i prywatnych na całym świecie.
















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.