Kamera IP Hikvision DS-2CD1763G2-LIZU(2.8-12mm)
Pierwotna cena wynosiła: 1653,00 zł.732,21 złAktualna cena wynosi: 732,21 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 732,21 zł
Dostępność: 52 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
Kamera IP Hikvision DS-2CD1763G2-LIZU(2.8-12mm)
Najważniejsze cechy:
- Zmiennoogniskowa kopułkowa kamera sieciowa 6 MP z podwójnym oświetleniem MD 2.0
- Wysokiej jakości obrazowanie z rozdzielczością 6 MP
- Wykrywanie ludzi i pojazdów
- Inteligentne oświetlenie hybrydowe: zaawansowana technologia o dużym zasięgu
- Zmotoryzowany obiektyw 2.8 do 12 mm zmiennoogniskowy ułatwiający instalację i monitorowanie
- Gniazdo kart SD o pojemności do 512 GB
- Wyraźne obrazowanie nawet przy silnym oświetleniu dzięki technologii WDR 120 dB
- Wydajna technologia kompresji H.265+
- Wbudowany mikrofon zapewnia dźwięk w czasie rzeczywistym
- Odporność na wodę i kurz (IP67), wandaloodporność (IK08)
Specyfikacja techniczna
| Model | DS-2CD1763G2-LIZU 2.8-12mm |
| Przetwornik obrazu | 1/2.4″ Progressive Scan CMOS |
| Maks. Rozdzielczość | 3200 × 1800 |
| Min. Oświetlenie | Kolor: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON),B/W: 0 Lux z włączonym IR |
| Czas otwarcia migawki | od 1/3 s do 1/100 000 s |
| Dzień i noc | Filtr odcinający IR |
| Ustawienie położenia kamery | Obrót: 0° do 355°, pochylenie: 0° do 70°, obrót: 0° do 355° |
| Obiektyw | |
| Typ obiektywu | Obiektyw zmiennoogniskowy, motozoom, 2.8 do 12 mm |
| Ogniskowa i pole widzenia | 2,8-12 mm, pole widzenia w poziomie 106°-35,6°, pole widzenia w pionie 55,9°-20°, pole widzenia po przekątnej 127,4°-40,8° |
| Mocowanie obiektywu | Ø14 |
| Typ przesłony | Stała |
| Przysłona | F1.6 |
| DORI | D: 68 do 200 m, O: 27 do 79 m, R: 13,6 do 40 m, I: 6,8 do 20 m |
| Oświetlacz | |
| Światło wspomagające | Podczerwień, światło białe |
| Zasięg światła wspomagającego | Do 30 m |
| Smart Supplement Light | Tak |
| Długość fali IR | 850 nm |
| Wideo | |
| Strumień główny | |
| 50 Hz | 20 fps (3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| 60 Hz | 20 fps (3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Podstrumień | |
| 50 Hz | 20 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| 60 Hz | 20 fps (1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360) |
| Kompresja wideo | Główny strumień: H.265+/H.265/H.264+/H.264, Podstrumień H.265/H.264/MJPEG |
| Bitrate wideo | 32 Kb/s do 16 Mb/s |
| Typ H.264 | Profil Podstawowy, Profil Główny, Profil Wysoki |
| Typ H.265 | Profil Główny |
| Kontrola bitrate | CBR/VBR |
| Skalowalne kodowanie wideo (SVC) | Kodowanie H.264 i H.265 |
| ROI | 1 stały obszar dla strumienia głównego |
| Audio | |
| Typ Audio | Dźwięk mono |
| Kompresja Audio | G.711ulaw/G.711alaw/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/AAC-LC |
| Bitrate audio | 64 Kb/s (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kb/s (G.722.1)/16 Kb/s (G.726)/32 do 160 Kb/s (MP2L2)/16 do 64 Kb/s (AAC-LC) |
| Częstotliwość próbkowania audio | 8 kHz/16 kHz |
| Filtrowanie szumów środowiska | Tak |
| Sieć | |
| Protokoły | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, NTP, IGMP, IPv6, UDP, QoS, FTP, SMTP, UPnP |
| Jednoczesny podgląd na żywo | Do 6 kanałów |
| API | Otwarty sieciowy interfejs wideo (profil S, profil G, profil T), ISAPI, SDK |
| Użytkownik/host | Do 32 użytkowników, Do 3 użytkowników: administrator, operator i użytkownik |
| Zabezpieczenia | Ochrona hasłem, skomplikowane hasło, znak wodny, uwierzytelnianie podstawowe i skrótowe dla HTTP, WSSE i uwierzytelnianie skrótowe dla Open Network Video Interface, dziennik audytu bezpieczeństwa, uwierzytelnianie hosta (adres MAC) |
| Klient | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Przeglądarka internetowa | Wymagany Plug-in do podglądu na żywo: TJ. 10, TJ. 11, Usługi lokalne: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Edge 89+ |
| Obraz | |
| Ustawienia obrazu | Tryb korytarzowy, nasycenie, jasność, kontrast, ostrość, wzmocnienie, balans bieli, możliwość regulacji za pomocą oprogramowania klienckiego lub przeglądarki internetowej |
| Przełącznik dzień/noc | Dzień, noc, automatyczny, harmonogram |
| WDR (Szeroki zakres dynamiczny) | 120 dB |
| SNR | ≥ 52 dB |
| Poprawa jakości obrazu | BLC, HLC, 3D DNR |
| Maska prywatności | 4 programowalne wielokątne maski stref prywatności |
| Interfejs | |
| Interfejs Ethernet | 1 RJ-45 10M/100M, samoadaptacyjny port Ethernet |
| Slot na kartę pamięci | Wbudowane gniazdo kart pamięci, obsługa kart microSD/microSDHC/microSDXC do 512 GB |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Audio | -S: 1 wejście (line in), two-core terminal block,, max. amplituda wejścia: 3,3 Vpp, impedancja wejścia: 4.7 KΩ Ω, typ interfejsu: non-equilibrium |
| Audio | -S: 1 wejście (line in), two-core terminal block,, max. amplituda wejścia: 3,3 Vpp, impedancja wejścia: 4.7 KΩ Ω, typ interfejsu: non-equilibrium |
| Alarm -S | 1 wejście, 1 wyjście (max. 12 VDC, 30 mA) |
| Resetuj | Tak |
| Zdarzenia | |
| Zdarzenia podstawowe | Wykrywanie ruchu (wspieranie alarmu wyzwalanego przez określone typy celów (człowiek/pojazd)), sabotaż obrazu, wyjątek |
| Powiązanie | Przesyłanie na FTP/kartę pamięci, powiadamianie centrum nadzoru, wysyłanie wiadomości e-mail, wyzwalanie nagrywania, wyzwalanie przechwytywania, wyzwalanie wyjścia alarmowego (-S), ostrzeżenie dźwiękowe |
| Ogólne | |
| Zasilanie | 12 VDC ± 25%, 0,8 A, maks. 9,6 W, koncentryczna wtyczka zasilania Ø5,5 mm, zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją, PoE: IEEE 802.3af, klasa 3, maks. 12 W |
| Materiał | Metal |
| Wymiary | Ø121,5 mm × 97,6 mm (Ø4,78 × 3,84″)” |
| Wymiary opakowania | 150 mm × 150 mm × 141 mm (5,5″ × 5,5″ × 6,1″) |
| Waga | Około 540 g (1,2 lb) |
| Waga z opakowaniem | Około 740 g (1,7 lb) |
| Warunki przechowywania | -30 °C do 60 °C (-22 °F do 140 °F). Wilgotność 95% lub mniejsza (bez kondensacji) |
| Warunki pracy i uruchamiania | -30 °C do 60 °C (-22 °F do 140 °F). Wilgotność 95% lub mniejsza (bez kondensacji) |
| Język | Polski |
| Funkcje ogólne | Heartbeat, anti-banding, mirror, ochrona hasłem, reset hasła przez e-mail |
| Zatwierdzenie | |
| EMC | CE-EMC: EN 55032:2015+A1:2020, EN 50130-4:2011+A1:2014, EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021, EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021, RCM: AS/NZS CISPR 32 2015, IC: ICES-003: Issue 7 |
| Bezpieczeństwo | UL: UL 62368-1, CB: IEC 62368-1: 2014+A11, CE-LVD: EN 62368-1: 2014/A11: 2017, BIS: IS 13252 (Część 1): 2010/IEC 60950-1: 2005 |
| Środowisko | CE-RoHS: 2011/65/UE, WEEE: 2012/19/UE, Zasięg: Rozporządzenie (EC) Nr 1907/2006 |
| Ochrona | IP67: IEC 60529-2013,IK08: IEC 62262:2002 |
| Waga | 0,7100 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | DS-2CD1763G2-LIZU(2.8-12mm) |
| EAN | 6942160427881 |
| Numer katalogowy | 69526 |
| Audio | Tak |
| Kąt widzenia | 106° – 35.6° |
| Klasa odporności | IK08 |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor obudowy | Biały |
| Materiał wykonania obudowy | Metalowa |
| Obiektyw | Motozoom |
| Obsługa kart pamięci | Nie |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Odczyt tablic rejestracyjnych LPR / ANPR | Nie |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8-12 mm (motozoom) |
| Rozdzielczość kamery | 6MPX |
| Seria | Value |
| Termowizja | Nie |
| Typ obudowy | Kopułkowa |
| Typ oświetlacza | Dual light (IR + LED) |
| Wandaloodporność | Tak |
| Wbudowany głośnik | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Wbudowany reflektor światła białego | Tak |
| Widoczność w nocy | 30 |
| Zasięg oświetlacza | ≤20 m |
| Zoom optyczny (PTZ) | nie dotyczy |
| Importer | Hikvision Poland Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
HIKVISION to światowy lider w dziedzinie monitoringu wizyjnego i systemów zabezpieczeń. Firma oferuje szeroki asortyment kamer IP, rejestratorów, systemów alarmowych i kontroli dostępu. Produkty HIKVISION charakteryzują się zaawansowaną technologią, wysoką jakością obrazu oraz funkcjami analityki wideo, co zapewnia skuteczną ochronę obiektów komercyjnych i prywatnych na całym świecie.




















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.