Kamera IP Ezviz CP1 Pro 4MP 2K+
Pierwotna cena wynosiła: 149,00 zł.131,04 złAktualna cena wynosi: 131,04 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 131,04 zł
Dostępność: 6 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kamera IP Ezviz CP1 Pro 4MP 2K+

Inteligentna kamera domowa IP EZVIZ CP1 2K+ Pro – najważniejsze cechy:
- Rozdzielczość obrazu 2K+
- Panoramiczny widok z kamery: 360°
- Tryb patrolowy kamery
- Inteligentne nocne widzenie kamery IP w kolorze
- Inteligentna detekcja kształtu ludzkiej sylwetki
- Automatyczne śledzenie (Auto-Tracking)
- Funkcja dwukierunkowej komunikacji
- Tryb nocny dla ochrony prywatności
- Kompresja wideo H.265
- Dwuzakresowe WiFi 2.4 / 5 GHz
- Wsparcie dla kart pamięci microSD (do 512 GB) oraz możliwość przechowywania danych z kamery w chmurze EZVIZ CloudPlay
Inteligentna kamera domowa IP EZVIZ CP1 2K+ Pro CS-CP1-R105-1J4WF – specyfikacja:
- Symbol modelu: CS-CP1-R105-1J4WF
- Rozdzielczość: 4 MPx / 2K +
- Czujnik obrazu: 1/3″ skanowanie progresywne CMOS
- Prędkość migawki: samoadaptowana
- Obiektyw: 4 mm – F1.6
- Uchwyt: M12
- Tryb dzień i noc: filtr IR z automatycznym filtrem przełącznikiem
- DNR: DNR 3D
- WDR: cyfrowe WDR
- Kompresja wideo: H.264/H.265
- Adaptacyjna szybkość bitów
- Inteligentny alarm: detekcja ruchu, detekcja kształtu ludzkiej sylwetki, detekcja hałasu, tryb patrolowy
- Obsługuje kartę microSD (do 512 GB – UWAGA: brak karty w zestawie!)
- Złącze: USB-C
- Standard: IEEE802.11a, 802.11b, , 802.11g, 802.11n
- Zakres częstotliwości: 2.4G – 2400-283.5MHz; 5G – 5150MHz-5250MHz
- Przepustowość kanału: 20 MHz
- Bezpieczeństwo: WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK
- Zasilanie: DC 5V / 2A
- Zużycie energii: MAX. 8 W
- Zakres IR: MAX. 10m
- Wymiary: 88mm x 88,2 mm x 119 mm (3,46” x 3.47” x 4.69″)
- Wymiary opakowania: 103mm x 103mm x 168mm (4.06” x 4.06” x 6.61”)
- Certyfikaty: CE / UL / WEEE / REACH / RoHS / UKCA
- Zawartość zestawu: kamera CP1 Pro 2K+, zasilacz, kabel zasilający, szablon wiercenia, płyta montażowa, zestaw wkrętów, instrukcja obsługi, przewodnik szybkiego startu
| Waga | 0,3000 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | CS-CP1-R105-1J4WF |
| EAN | 6941545604886 |
| Numer katalogowy | 47463 |
| Audio | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Kąt widzenia | 80° |
| Klasa odporności | Nie dotyczy |
| Klasa szczelności | Tylko do zastosowań wewnętrznych |
| Kolor obudowy | Biały |
| Materiał wykonania obudowy | Plastikowa |
| Obiektyw | Stały |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Obsługa WiFi | Tak |
| Odczyt tablic rejestracyjnych LPR / ANPR | Nie |
| Ogniskowa obiektywu | 4 mm |
| Rodzaj przetwornika | Progressive Scan CMOS |
| Rozdzielczość | 2560×1440 |
| Rozdzielczość kamery | 4MPX (2K) |
| Strefy prywatności | Tak |
| Termowizja | Nie |
| Typ kamery | Wewnętrzna |
| Typ obudowy | Obrotowa |
| Typ oświetlacza | Dual light (IR + LED) |
| Wandaloodporność | Nie |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Wejścia/wyjścia audio | brak |
| Widoczność w nocy | 10 |
| Wielkość przetwornika | 1/3'' |
| Zasięg oświetlacza | ≤20 m |
| Zoom optyczny (PTZ) | nie dotyczy |
| Importer | EZVIZ EUROPE B.V. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Dirk Storklaan 3 |
| Importer - Miasto | Hoofddorp |
| Importer - Kraj | Netherlands |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
EZVIZ to marka należąca do koncernu Hikvision, oferująca inteligentne rozwiązania do monitoringu i automatyki domowej. Produkty EZVIZ, takie jak kamery IP, wideodomofony i czujniki, wyróżniają się wysoką jakością, nowoczesnym designem oraz łatwością obsługi za pomocą aplikacji mobilnej.

















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.