Kamera IP DAHUA SDT4E425-4F-GB-A-PV1-S2
Pierwotna cena wynosiła: 4974,12 zł.2083,45 złAktualna cena wynosi: 2083,45 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 2083,45 zł
Dostępność: 1 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
Kamera IP DAHUA SDT4E425-4F-GB-A-PV1-S2
Najważniejsze cechy:
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Opis (PL) |
| Inteligentna analiza (IVS) | Linia przekroczenia, wtargnięcie, przekroczenie ogrodzenia, wykrycie przebywania, porzucone/znikające obiekty, szybki ruch, parkowanie, zgromadzenia ludzi, klasyfikacja osób, śledzenie |
| Detekcja twarzy | Wykrywanie twarzy, optymalizacja, zdjęcia wysokiej jakości, ekstrakcja 6 cech i 8 ekspresji, wycinanie twarzy (np. zdjęcia do dokumentów), różne tryby przechwytywania |
| Funkcje AI | IVS, SMD 4.0, Face Detection, AcuPick (oba kanały), niezależna i powiązana analiza obrazu |
| Smart Tracking | Auto Tracking 3.0 oraz śledzenie powiązane |
| SMD | Inteligentne wykrywanie ruchu (Smart Motion Detection 4.0) |
| AcuPick | Wyszukiwanie osób i pojazdów w nagraniach dzięki AI |
| Auto Patrol | Automatyczny patrol po zdarzeniu alarmowym |
| Typ AI | WizSense |
| Wejście audio | 1 kanał (LINE IN lub mikrofon) |
| Wyjście audio | 1 kanał (LINE OUT lub głośnik) |
| Wejścia alarmowe | 2 |
| Wyjścia alarmowe | 1 |
| Reakcje alarmowe | Nagrywanie, zdjęcia, e-mail, preset, patrol, dźwięk, światło ostrzegawcze |
| Zdarzenia alarmowe | Ruch, sabotaż, utrata sieci, konflikt IP, karta SD |
| Aktywne odstraszanie – światło | Migające światło czerwono-niebieskie |
| Aktywne odstraszanie – dźwięk | 11 wbudowanych + 10 własnych alarmów |
| Certyfikaty | CE i normy bezpieczeństwa |
| Bezpieczeństwo | Hasło, HTTPS, MAC, IEEE 802.1x |
| Kompresja wideo | H.265+, H.264+, MJPEG |
| Strumienie | 3 jednoczesne strumienie |
| Rozdzielczość | Do 4 MP (2560×1440) |
| FPS | Do 25/30 kl./s |
| Bitrate | Do 16 Mbps (H.264) |
| Tryb dzień/noc | Auto / kolor / B/W |
| WDR | Do 120 dB |
| Redukcja szumów | 2D / 3D |
| Stabilizacja obrazu | EIS (kanał szczegółowy) |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Maski prywatności | Do 24 stref |
| Zakres PTZ | Obrót 360°, tilt -15° do +90° |
| Presety | 300 pozycji |
| Patrole | 8 tras |
| Port sieciowy | RJ-45 (10/100) |
| Protokoły | HTTP, RTSP, ONVIF, FTP, itp. |
| Użytkownicy | Do 20 |
| Pamięć | microSD do 512 GB, NAS, FTP |
| Temperatura pracy | -40°C do +65°C |
| Odporność | IP66, ochrona przeciwprzepięciowa |
| Ogniskowa | 2.8 mm (overview), 5–125 mm (detail) |
| Zoom optyczny | 25× |
| Kąt widzenia | Do 101° (overview) |
| Minimalne oświetlenie | Nawet 0.001 lux |
| Zasięg IR | Do 100 m |
| Audio | Mikrofon + głośnik |
| Obudowa | Metalowa (ADC12) |
| Waga | 3.41 kg |
| Montaż | Ściana, sufit, słup, narożnik |
| Zasilanie | 12 V DC / PoE |
| Pobór mocy | Do 25 W |
| Waga | 2,0000 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | SDT4E425-4F-GB-A-PV1-S2 |
| EAN | 6939554936432 |
| Numer katalogowy | 69195 |
| Importer | DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Salsy 2 |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
DAHUA Technology to chiński lider w dziedzinie systemów zabezpieczeń i monitoringu wizyjnego. Firma oferuje szeroki asortyment produktów, w tym kamery IP, rejestratory, systemy kontroli dostępu oraz oprogramowanie do zarządzania monitoringiem. Produkty DAHUA charakteryzują się wysoką jakością obrazu, zaawansowanymi funkcjami analitycznymi oraz niezawodnością, co sprawia, że znajdują zastosowanie w różnych sektorach, od małych firm po duże przedsiębiorstwa i instytucje publiczne. Firma stale inwestuje w badania i rozwój, wprowadzając na rynek innowacyjne rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji i Internetu Rzeczy (IoT), które podnoszą poziom bezpieczeństwa i efektywności systemów monitoringu.

















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.