KAMERA IP DAHUA SDT4E425-4F-GB-A-PV1-0400
Pierwotna cena wynosiła: 4974,12 zł.1821,55 złAktualna cena wynosi: 1821,55 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1821,55 zł
Dostępność: 27 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
KAMERA IP DAHUA SDT4E425-4F-GB-A-PV1-0400
Najważniejsze cechy:
- Kamera sieciowa IP X-Spans 4MP+4MP 25x TiOC z serii WizSense
- Przetwornik kamera stałopozycyjna: 1/2,8″ 4 megapiksele F1.0 CMOS
- Przetwornik kamera PTZ: 1/2.8″ 4Megapixel STARVIS™ CMOS
- 25-krotny zoom optyczny
- Maks. 25/30fps@4M
- Zasięg PTZ podczerwieni IR do 100 m
- Zasięg PTZ światła białego do 50m
- Zasięg kamera 2.8mm podczerwieni IR do 30m i światła białego do 30m
- Automatyczne śledzenie 3.0
- Inteligentne śledzenie
- Ochrona obwodowa
- Aktywne odstraszaniem
- Inteligentne podwójne oświetlenie + (Smart Dual Light +)
| Waga | 1,0000 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | SDT4E425-4F-GB-A-PV1-0400 |
| EAN | 6923172571489 |
| Numer katalogowy | 45424 |
| Rodzaj przetwornika | CMOS |
| Wielkość przetwornika | 2×1/2.8 |
| Widoczność w nocy | 100 m |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Rozdzielczość | 2560×1440 |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8 mm; 5-125 mm |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Wielostrumieniowość (ilość strumienii) | 3 szt. |
| WDR | Tak |
| Balans bieli | Tak |
| Współczynnik S/N | ≥ 55 dB |
| Strefy prywatności | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Onvif | Tak |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | 1/1 |
| Max. liczba użytkowników | 20 |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Czułość przetwornika | Panorama: 0.001 lux@F1.0 ( Color, 30 IRE); 0.0005 lux@F1.0 (B/W, 30 IRE); 0 lux (illuminator on); Detail: 0.005 lux@F1.6 ( Color, 30 IRE); 0.0005 lux@F1.6 (B/W, 30 IRE); 0 lux (illuminator on) |
| Wspierane protokoły sieciowe | HTTP;HTTPS;TCP/IP;IPv4;RTSP;UDP;SMTP;NTP;DHCP;DNS;DDNS;IPv6;802.1x;SSL;QoS;FTP;UPnP;ICMP;SNMP;IGMP;ARP;RTCP;RTP;PPPoE;RTMP;Bonjour;NFS |
| Audio | Tak |
| Wejścia/wyjścia audio | 1/1 |
| Wbudowany mikrofon | Nie |
| Wbudowany głośnik | Nie |
| Typ obudowy | Obrotowa |
| IVS (inteligentna analiza obrazu) | Tak |
| Kąt widzenia | 86,9° |
| Rozdzielczość kamery | 4MPX (2K) |
| Obiektyw | Multi |
| Wandaloodporność | Nie |
| NDAA | Nie |
| Importer | DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Salsy 2 |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
DAHUA Technology to chiński lider w dziedzinie systemów zabezpieczeń i monitoringu wizyjnego. Firma oferuje szeroki asortyment produktów, w tym kamery IP, rejestratory, systemy kontroli dostępu oraz oprogramowanie do zarządzania monitoringiem. Produkty DAHUA charakteryzują się wysoką jakością obrazu, zaawansowanymi funkcjami analitycznymi oraz niezawodnością, co sprawia, że znajdują zastosowanie w różnych sektorach, od małych firm po duże przedsiębiorstwa i instytucje publiczne. Firma stale inwestuje w badania i rozwój, wprowadzając na rynek innowacyjne rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji i Internetu Rzeczy (IoT), które podnoszą poziom bezpieczeństwa i efektywności systemów monitoringu.


























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.