Kamera IP DAHUA IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO
Pierwotna cena wynosiła: 3213,99 zł.1346,20 złAktualna cena wynosi: 1346,20 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1346,20 zł
Dostępność: 6 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kamera IP DAHUA IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO

Najważniejsze cechy
- 8-MP 1/1.8″ sensor obrazu CMOS, niski poziom oświetlenia i obraz o wysokiej rozdzielczości.
- Maksymalne wyjście 8 MP (3840 × 2160) @25/30 kl./s.
- Kodek H.265, wysoka kompresja, ultra-niski bitrate.
- Wbudowane wielordzeniowe oświetlenie, maksymalna odległość IR: 30 m, maksymalna odległość oświetlenia ciepłym światłem: 30 m.
- ROI, SMART H.264+/H.265+, AI H.264/H.265, elastyczne kodowanie, dostosowane do różnych środowisk przepustowości i przechowywania.
- Tryb obrotu, WDR, 3D NR, HLC, BLC, cyfrowe znakowanie wodne, dostosowane do różnych scen monitoringu.
- Inteligentne monitorowanie: Wtargnięcie, przekroczenie linii (obie funkcje wspierają klasyfikację i precyzyjne wykrywanie pojazdów i ludzi).
- Wykrywanie nieprawidłowości: Wykrywanie ruchu, maskowanie prywatności, zmiana sceny, wykrywanie dźwięku, brak karty SD, pełna karta SD, błąd karty SD, rozłączenie sieci, konflikt IP, nielegalny dostęp, wykrywanie napięcia.
- Alarm: 1 wejście, 1 wyjście; audio: 1 wejście, 1 wyjście; obsługa maks. karty Micro SD 512 GB; wbudowane dwa mikrofony; 1-kanałowy głośnik; obsługa dwukierunkowej rozmowy.
- Zasilanie 12 VDC/PoE.
- Ochrona IP67.
- Alarm dźwiękowy i świetlny (czerwone i niebieskie światła).
- SMD 4.0.
- Obsługa AI SSA oraz funkcji szybkiego uzbrajania i rozbrajania.
- Możliwość ustawienia obszaru SMD w strefach ciepłego światła, które wspierają wyzwalanie alarmów.
| Waga | 1,0000 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | IPC-HDW3849H-AS-PV-0280B-PRO |
| EAN | 6939554974618 |
| Numer katalogowy | 53223 |
| Audio | Tak |
| Balans bieli | Tak |
| Czułość przetwornika | 0.0008 Lux@F1.0 (Color, 30IRE) 0.0004 Lux@F1.0 (B/W, 30IRE) 0 lux (Illuminator on) |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Interfejs sieciowy | RJ45(10/100Mbps) |
| IVS (inteligentna analiza obrazu) | Tak |
| Jakość obrazu | 8 Mpx / 4K |
| Język interfejsu WEB | polski |
| Kąt widzenia | 109° |
| Klasa odporności | Nie dotyczy |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor obudowy | Biały |
| Materiał wykonania obudowy | Metalowa |
| Max. liczba użytkowników | 20.0000 |
| Mechaniczny filtr podczerwieni | Tak |
| Obiektyw | Stały |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Odczyt tablic rejestracyjnych LPR / ANPR | Nie |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8 mm |
| Onvif | Tak |
| Rodzaj przetwornika | CMOS |
| Rozdzielczość kamery | 8MPX (4K) |
| Strefy prywatności | Tak |
| Temperatura pracy | –40 °C to +60 °C (–40 °F to +140 °F) |
| Termowizja | Nie |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Typ obudowy | Kopułkowa |
| Typ oświetlacza | Dual light (IR + LED) |
| Wandaloodporność | Nie |
| Wbudowany głośnik | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| WDR | Tak |
| Wejścia/wyjścia audio | wbudowany mikrofon i głośnik |
| Widoczność w nocy | 30 |
| Wielkość przetwornika | 1/1.8 |
| Wielostrumieniowość (ilość strumienii) | 3 |
| Wspierane protokoły sieciowe | IPv4; IPv6; HTTP; TCP; UDP; ARP; RTP ; RTSP; RTCP; RTMP; SMTP; FTP; SFTP; DHCP; DNS; DDNS; QoS; UPnP; NTP; Multicast; ICMP; IGMP; NFS; PPPoE; SNMP; P2P |
| Współczynnik S/N | ≥55 dB |
| Zasięg oświetlacza | 30 ~ 40 m |
| Zoom optyczny (PTZ) | nie dotyczy |
| Importer | DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Salsy 2 |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
DAHUA Technology to chiński lider w dziedzinie systemów zabezpieczeń i monitoringu wizyjnego. Firma oferuje szeroki asortyment produktów, w tym kamery IP, rejestratory, systemy kontroli dostępu oraz oprogramowanie do zarządzania monitoringiem. Produkty DAHUA charakteryzują się wysoką jakością obrazu, zaawansowanymi funkcjami analitycznymi oraz niezawodnością, co sprawia, że znajdują zastosowanie w różnych sektorach, od małych firm po duże przedsiębiorstwa i instytucje publiczne. Firma stale inwestuje w badania i rozwój, wprowadzając na rynek innowacyjne rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji i Internetu Rzeczy (IoT), które podnoszą poziom bezpieczeństwa i efektywności systemów monitoringu.

















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.