Kamera IP DAHUA IPC-HDBW3449F-AS-IL-0280B
Pierwotna cena wynosiła: 2056,56 zł.861,41 złAktualna cena wynosi: 861,41 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 861,41 zł
Dostępność: 1 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kamera IP DAHUA IPC-HDBW3449F-AS-IL-0280B

Najważniejsze cechy:
- Matryca 4 MP (1/2.9″ CMOS) – wyraźny obraz nawet przy słabym oświetleniu
- Nagrywanie do 4 MP @ 25/30 kl./s – płynny i szczegółowy monitoring
- Kompresja H.265 – wysoka jakość przy niskim zużyciu miejsca
- Podwójne oświetlenie: IR + światło białe do 30 m – skuteczna praca w dzień i w nocy
- Inteligentna analiza AI: wykrywanie intruza, przekroczenie linii, detekcja twarzy oraz klasyfikacja ludzi i pojazdów
- SMD 4.0 – jeszcze dokładniejsze filtrowanie fałszywych alarmów
- Zaawansowane funkcje obrazu: WDR, 3D NR, HLC, BLC – idealne dopasowanie do różnych warunków
- Wbudowany mikrofon + wej./wyj. audio i alarmowe – pełna integracja systemu
- Obsługa kart microSD do 512 GB – lokalny zapis nagrań
- Zasilanie PoE lub 12 V DC – elastyczna instalacja
- Obudowa IP67 i IK10 – odporność na warunki atmosferyczne i akty wandalizmu
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Specyfikacja |
| Typ kamery | Kopułowa (vandal-proof dome) |
| Technologia AI | WizSense, SMD 4.0, AI SSA, AcuPick |
| Analityka AI | Intruz, przekroczenie linii, detekcja twarzy, loitering, stay detection |
| SMD 4.0 | Zaawansowane filtrowanie ludzi i pojazdów |
| AcuPick | Inteligentne wyszukiwanie obiektów (osoby/pojazdy) |
| Face Detection | Detekcja twarzy + snapshoty i optymalizacja |
| Smart Search | Inteligentne wyszukiwanie zdarzeń (NVR) |
| Matryca | 1/2.9″ CMOS |
| Rozdzielczość | 4 MP (2688 × 1520) |
| Kompresja wideo | H.265, H.264 + Smart H.265+/H.264+ |
| AI Coding | Tak (oszczędność miejsca) |
| Strumienie wideo | 3 strumienie |
| FPS | do 25/30 kl./s |
| Bitrate | 3 kb/s – 16384 kb/s |
| WDR | 120 dB |
| Redukcja szumów | 3D NR |
| Tryb dzień/noc | Auto / kolor / B/W |
| Funkcje obrazu | BLC, HLC, SSA, ROI, defog, LDC |
| Obiektyw | 2.8 mm, F1.6 |
| Kąt widzenia | H: 100.7° / V: 56.3° / D: 117.4° |
| Zasięg IR / światła białego | do 30 m |
| Smart Dual Light | IR + światło białe |
| Wejścia/wyjścia audio | 1 in / 1 out |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wejścia/wyjścia alarmowe | 1 in / 1 out |
| Zdarzenia alarmowe | ruch, sabotaż, intruz, linia, twarz, audio, napięcie, sieć |
| Pamięć | microSD do 512 GB |
| Zapis | SD / FTP / SFTP / NAS |
| Sieć | RJ-45 (10/100), IPv4/IPv6 |
| Protokoły | HTTP, RTSP, FTP, SNMP, ONVIF, P2P itd. |
| Zgodność | ONVIF (Profile S/G/T/M), CGI |
| Użytkownicy | do 20 |
| Bezpieczeństwo | HTTPS, 802.1x, szyfrowanie, filtrowanie IP/MAC |
| Oprogramowanie | DMSS, DSS, Smart PSS, DoLynk Care |
| Zasilanie | 12 V DC / PoE (802.3af) |
| Pobór mocy | typowo 3.3–8.3 W, max do 9.2 W |
| Obudowa | Metalowa |
| Odporność | IP67, IK10 |
| Temperatura pracy | –40 °C do +60 °C |
| Wilgotność | ≤95% |
| Wymiary | 64.8 mm × Ø111 mm |
| Waga | 423 g |
| Montaż | sufit / ściana |
| Certyfikaty | CE |
| Waga | 2,0000 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | IPC-HDBW3449F-AS-IL-0280B |
| Numer katalogowy | 69196 |
| Audio | Tak |
| Kąt widzenia | 100.7° |
| Kolor obudowy | Biały |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Odczyt tablic rejestracyjnych LPR / ANPR | Nie |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8 mm |
| Rozdzielczość kamery | 4MPX (2MPX + 2MPX) |
| Termowizja | Nie |
| Typ obudowy | Kopułkowa |
| Typ oświetlacza | Dual light (IR + LED) |
| Wbudowany głośnik | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Zasięg oświetlacza | 30 ~ 40 m |
| Zoom optyczny (PTZ) | nie dotyczy |
| Importer | DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Salsy 2 |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
DAHUA Technology to chiński lider w dziedzinie systemów zabezpieczeń i monitoringu wizyjnego. Firma oferuje szeroki asortyment produktów, w tym kamery IP, rejestratory, systemy kontroli dostępu oraz oprogramowanie do zarządzania monitoringiem. Produkty DAHUA charakteryzują się wysoką jakością obrazu, zaawansowanymi funkcjami analitycznymi oraz niezawodnością, co sprawia, że znajdują zastosowanie w różnych sektorach, od małych firm po duże przedsiębiorstwa i instytucje publiczne. Firma stale inwestuje w badania i rozwój, wprowadzając na rynek innowacyjne rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji i Internetu Rzeczy (IoT), które podnoszą poziom bezpieczeństwa i efektywności systemów monitoringu.











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.