Kamera IP BCS LINE BCS-L-TIP16FCR3L3
Pierwotna cena wynosiła: 921,27 zł.468,88 złAktualna cena wynosi: 468,88 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 468,88 zł
Dostępność: 1 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
Kamera IP BCS LINE BCS-L-TIP16FCR3L3
Najważniejsze cechy
- Kamera IP tubowa 6Mpx
- Przetwornik 1/2.7″ PS CMOS
- Technologia NightColor
- Obiektyw stały 2.8 mm
- Mikrofon
- Promiennik IR 30m
- Whitelight 30m
- Obudowa IP67
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | BCS-L-TIP16FCR3L3 |
| Linia produktowa | BCS LINE |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 6 Mpx |
| Przetwornik | 1/2.7” CMOS |
| System skanowania | Progressive Scan |
| Piksele | 3200(H) × 1800(V) |
| RAM | 256 MB |
| ROM | 128 MB |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F1.6 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 110°, V: 58°, D: 132° |
| Zasięg DORI | Detekcja: 64 m / Obserwacja: 25 m / Rozpoznanie: 13 m / Identyfikacja: 6 m |
| Czułość kamery | 0.007 Lux (kolor, F1.6, 30IRE), 0.0007 Lux (B/W, F1.6, 30IRE), 0 Lux (IR) |
| Stosunek S/N | 56 dB |
| Balans bieli | Auto / manual (AWB) |
| WDR | DWDR |
| Kompensacja tła | BLC / HLC / DWDR |
| Migawka | Auto / manual, 1/3 ~ 1/100000 s |
| Kontrola wzmocnienia | Auto / manual (AGC) |
| Redukcja szumów | 3D DNR |
| RoI | Region of Interest |
| Obrót obrazu | Mirror, Flip 0°/90°/180°/270° |
| Liczba strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 6M, 4M, 3M, 1080P, 1.3M, 720P, D1, VGA, CIF |
| Strumień główny | 3200×1800 @ 20 fps; 2688×1520 @ 25/30 fps |
| Strumień drugi | 704×576 (25 fps); 704×480 (30 fps) |
| Bitrate | H.264: 32 Kbps ~ 8192 Kbps; H.265: 12 Kbps ~ 8192 Kbps |
| Kompresja wideo | H.265+, H.265, H.264+, H.264, MJPEG |
| Tryb D/N | ICR (mechaniczny filtr IR) |
| Oświetlacz | IR LED + WhiteLight |
| Zasięg IR | 30 m |
| Zasięg WhiteLight | 30 m |
| NightColor | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | G.711A, G.711Mu, G.726, PCM |
| Przechowywanie | FTP |
| Obsługa | Web Service, CMS BCS Manager (Win/Linux/Mac), aplikacja mobilna (iOS, Android) |
| Detekcja ruchu | 4 obszary |
| Maski prywatności | 4 |
| Interfejs sieciowy | RJ-45 (10/100 Mbps) |
| Zgodność | ONVIF (S/T) |
| Protokoły | IPv4, IPv6, HTTP, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, NTP, Multicast, ICMP, IGMP, P2P |
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie wideo i konfiguracji, logi bezpieczeństwa, WSSE, blokada konta, certyfikaty X.509, HTTPS, Trusted boot, Trusted execution, Trusted upgrade |
| Zasilanie | 12V DC / PoE (802.3af) |
| Pobór mocy | max. 5.3 W |
| Kolor | Biały |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Temperatura pracy | -40°C ~ +60°C, ≤ 95% RH |
| Wymiary | 173.3 × 70.0 × 70.0 mm |
| Waga | 0.44 kg |
| Obudowa | Metalowa |
| Waga | 0,4000 kg |
|---|---|
| Model | BCS-L-TIP16FCR3L3 |
| EAN | 5904890715417 |
| Numer katalogowy | 61336 |
| Rodzaj przetwornika | CMOS |
| Wielkość przetwornika | 1/2.7'' |
| Widoczność w nocy | 30 m |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Rozdzielczość | 3288×1850 |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8 mm |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| WDR | Tak |
| Balans bieli | Tak |
| Strefy prywatności | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Onvif | Tak |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Pobór mocy | 5.3 W |
| Czułość przetwornika | 0.007Lux(Color,F1.6,30IRE) 0.0007Lux(B/W,F1.6,30IRE) 0Lux(IR) |
| Wspierane protokoły sieciowe | IPv4, IPv6, HTTP, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, NTP, Multicast, ICMP, IGMP, P2P |
| Audio | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany głośnik | Nie |
| Typ obudowy | Tubowa |
| IVS (inteligentna analiza obrazu) | Tak |
| Kąt widzenia | 110° |
| Rozdzielczość kamery | 6MPX |
| Obiektyw | Stały |
| Materiał wykonania obudowy | Metalowa |
| Przeznaczona do transmisji na żywo | Tak |
| Importer | BCS Sp. z o. o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Modularna 11 |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
BCS to polska marka specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu systemów monitoringu wizyjnego i zabezpieczeń. W ofercie firmy znajdują się kamery IP, rejestratory, wideodomofony, systemy alarmowe oraz akcesoria związane z instalacją i obsługą systemów CCTV. Produkty BCS charakteryzują się wysoką jakością, niezawodnością oraz nowoczesnymi funkcjami, takimi jak zdalny dostęp czy analiza obrazu. Firma kładzie duży nacisk na innowacyjność oraz dostosowanie swoich rozwiązań do potrzeb rynku, oferując produkty spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa i komfortu użytkowania.















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.