KAMERA HDCVI DAHUA HAC-HFW2501TU-Z-A-27135-S2
Pierwotna cena wynosiła: 1186,95 zł.497,17 złAktualna cena wynosi: 497,17 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 497,17 zł
Dostępność: 8 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
KAMERA HDCVI DAHUA HAC-HFW2501TU-Z-A-27135-S2
Najeażniejsze cechy
- Przetwornik 1/2.7 ” Progressive Scan CMOS
- Wysoka jakość obrazu: CVI: 5M@25 fps; 4M@25 fps; 1080p@25 fps
- Duży zasięg transmisji (do 500m) z wykorzystaniem standardowego kabla koncentrycznego 75Ω (do 300m z wykorzystaniem skrętki)
- Funkcje: AWB, AGC, BLC, 2DNR, D-WDR
- Mechaniczny filtr ICR
- Obiektyw 2,7-12mm motozoom
- Max zasięg reflektora Smart IR 80m
- Zasilanie DC12V
- Stopień ochrony IP67
Specyfikacja
| Standard: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL |
| Przetwornik: | 1/2.7 ” Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 5 Mpx |
| Rozdzielczość: | 2880 x 1620 – 5 Mpx tylko HD-CVI , |
| 2560 x 1440 – 4 Mpx , | |
| 1920 x 1080 – 1080p tylko HD-CVI , | |
| 960 x 576 – 960H, PAL | |
| Wyjście wideo: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω |
| Obiektyw: | 2.7 … 13.5 mm – Motozoom |
| Kąt widzenia: | 113 ° … 31 ° |
| Zasięg oświetlacza IR: | 80 m |
| Regulacja mocy oświetlacza IR: | Automatyczna |
| Audio: | Wbudowany mikrofon – tylko HD-CVI |
| Wybrane funkcje: | Obiektyw motozoom, AutoFocus |
| WDR – 120 dB – Szeroki zakres dynamiki oświetlenia | |
| 3D-DNR – Cyfrowa redukcja szumu w obrazie | |
| BLC/HLC/HLC-Pro – kompensacja światła tła / silnego światła | |
| AGC – Automatyczna regulacja wzmocnienia obrazu | |
| Automatyczny balans bieli | |
| Tryb dzień/noc | |
| ICR – Mechaniczny filtr podczerwieni | |
| Konfigurowalne strefy prywatności | |
| F-DNR (Defog) – Redukcja szumów związanych z opadami atmosferycznymi | |
| Mirror – Odbicie lustrzane obrazu | |
| Sharpness – Wyostrzanie konturów obrazu | |
| D-ZOOM – Zoom cyfrowy : 4 x | |
| Menu ekranowe OSD: | TAK |
| Zasilanie: | 12 V DC / 890 mA |
| Pobór mocy: | ≤ 10.7 W |
| Obudowa: | Compact, Aluminium |
| Kolor: | Biały + Czarny |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Temperatura pracy : | -30 °C … 60 °C |
| Waga: | 0.78 kg |
| Wymiary: | 244 x 90 x 90 mm |
| Waga | 0,0000 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | HAC-HFW2501TU-Z-A-27135-S2 |
| EAN | 6939554946622 |
| Numer katalogowy | 27748 |
| 2DNR | Nie |
| 3DNR | Tak |
| AGC | Tak |
| Audio | Tak |
| Balans bieli | Tak |
| BLC | Tak |
| Czułość przetwornika | 0.001 Lux/F1.6; 30IRE; 0 Lux IR on |
| DWDR | Nie |
| HLC | Nie |
| Kąt widzenia | 113° – 31° |
| Klasa odporności | Nie dotyczy |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Kolor obudowy | Biały |
| Mechaniczny filtr podczerwieni | Tak |
| Menu OSD | Tak |
| Obiektyw | Motozoom |
| Rodzaj przetwornika | CMOS |
| Rozdzielczość | 2880×1620 |
| Rozdzielczość kamery | 5MPX |
| Seria kamery | Dahua Pro |
| Temperatura pracy | –30°C to +60°C (–22°F to +140°F); < 95% |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Typ obudowy | Tubowa |
| Typ oświetlacza | Diody podczerwień (IR) |
| Wandaloodporność | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| WDR | Tak |
| Wielkość przetwornika | 1/2.7'' |
| Zasięg oświetlacza | 50 ~ 80 m |
| Zasilanie kamery | 12V DC ±30% |
| Zoom optyczny (PTZ) | ≤5x |
| Importer | DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Salsy 2 |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
DAHUA Technology to chiński lider w dziedzinie systemów zabezpieczeń i monitoringu wizyjnego. Firma oferuje szeroki asortyment produktów, w tym kamery IP, rejestratory, systemy kontroli dostępu oraz oprogramowanie do zarządzania monitoringiem. Produkty DAHUA charakteryzują się wysoką jakością obrazu, zaawansowanymi funkcjami analitycznymi oraz niezawodnością, co sprawia, że znajdują zastosowanie w różnych sektorach, od małych firm po duże przedsiębiorstwa i instytucje publiczne. Firma stale inwestuje w badania i rozwój, wprowadzając na rynek innowacyjne rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji i Internetu Rzeczy (IoT), które podnoszą poziom bezpieczeństwa i efektywności systemów monitoringu.





















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.