Kamera HDCVI Dahua HAC-HDBW1200RA-Z-2712-S6
Pierwotna cena wynosiła: 571,95 zł.239,57 złAktualna cena wynosi: 239,57 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 239,57 zł
Dostępność: 11 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kamera HDCVI Dahua HAC-HDBW1200RA-Z-2712-S6

Najważniejsze cechy:
- Rozdzielczość Full HD 1080p przy maks. 30 kl./s
- Inteligentne doświetlenie Smart IR
- Zasięg podczerwieni do 60 m
- Funkcja Super Adapt – automatyczna optymalizacja obrazu
- Obiektyw motozoom 2.7–12 mm
- Obsługa standardów CVI / CVBS / AHD / TVI (przełączalne)
- Odporność środowiskowa IP67
- Wandaloodporność IK10
- Zasilanie 12 V DC
Specyfikacja techniczna:
| Parametr | Specyfikacja |
| Przetwornik obrazu | 1/3″ CMOS |
| Rozdzielczość maks. | 1920 × 1080 (2 MP) |
| System skanowania | Progressive |
| Liczba klatek | CVI/AHD/TVI: 1080p@25 fps (PAL), 1080p@30 fps (NTSC); CVBS: 960H |
| Rozdzielczości | 1080p (1920 × 1080), 960H |
| Tryb dzień/noc | Auto (ICR) / Kolor / B/W |
| BLC / HLC / WDR | BLC, HLC, DWDR |
| Balans bieli | Auto, Area White Balance |
| Kontrola wzmocnienia | Auto |
| Redukcja szumów | 3D NR |
| Tryb doświetlenia | Smart IR |
| Lustro (Mirror) | Tak |
| Maski prywatności | 8 obszarów prostokątnych |
| Wyjście wideo | CVI / TVI / AHD / CVBS przez 1 × BNC |
| Minimalne oświetlenie | 0.01 lux@F1.6 (kolor), 0.001 lux@F1.6 (B/W), 0 lux z IR |
| Stosunek S/N | >65 dB |
| Zasięg IR | 60 m |
| Sterowanie IR | Automatyczne |
| Liczba diod IR | 3 |
| Migawka elektroniczna | PAL: 1/25–1/100000 s; NTSC: 1/30–1/100000 s |
| Typ obiektywu | Motozoom (motorized vari-focal) |
| Autofocus | Nie |
| Mocowanie obiektywu | φ14 |
| Ogniskowa | 2.7–12 mm |
| Przysłona | F1.6 |
| Kąt widzenia | H: 28.3°–98.2°; V: 15.8°–51.9°; D: 32.1°–116.7° |
| Sterowanie przysłoną | Stałe |
| Minimalna odległość ostrzenia | 0.8 m |
| DORI (2.7 mm) | Detekcja: 47.4 m; Obserwacja: 18.9 m; Rozpoznanie: 9.5 m; Identyfikacja: 4.7 m |
| DORI (12 mm) | Detekcja: 155.6 m; Obserwacja: 62.2 m; Rozpoznanie: 31.1 m; Identyfikacja: 15.6 m |
| Regulacja kamery | Pan: 0°–355°; Tilt: 0°–80°; Rotation: 0°–355° |
| Przełącznik SD/HD | Menu OSD |
| Typ obudowy | Kopułowa wandaloodporna |
| Materiał obudowy | Metal |
| Wymiary | Φ126 × 100 mm |
| Waga netto | 0.63 kg |
| Waga brutto | 0.81 kg |
| Montaż | Ścienny, sufitowy, na słupie |
| Temperatura pracy | –30°C do +60°C |
| Wilgotność pracy | <95% RH |
| Stopień ochrony | IP67, IK10 |
| Odporność antykorozyjna | Basic Protection |
| Zasilanie | 12 VDC ±30% |
| Pobór mocy | Maks. 8.1 W |
| Certyfikaty | CE-LVD, CE-EMC, FCC, UL |
| Waga | 1,0000 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | HAC-HDBW1200RA-Z-2712-S6 |
| EAN | 6923172596659 |
| Numer katalogowy | 49601 |
| Audio | Nie |
| Kąt widzenia | 28.3°–98.2° |
| Kolor obudowy | Biały |
| Rozdzielczość kamery | 2MPX |
| Seria kamery | Dahua Lite |
| Typ obudowy | Kopułkowa |
| Typ oświetlacza | Dual light (IR + LED) |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Zasięg oświetlacza | 50 ~ 80 m |
| Zoom optyczny (PTZ) | nie dotyczy |
| Importer | DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Salsy 2 |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
DAHUA Technology to chiński lider w dziedzinie systemów zabezpieczeń i monitoringu wizyjnego. Firma oferuje szeroki asortyment produktów, w tym kamery IP, rejestratory, systemy kontroli dostępu oraz oprogramowanie do zarządzania monitoringiem. Produkty DAHUA charakteryzują się wysoką jakością obrazu, zaawansowanymi funkcjami analitycznymi oraz niezawodnością, co sprawia, że znajdują zastosowanie w różnych sektorach, od małych firm po duże przedsiębiorstwa i instytucje publiczne. Firma stale inwestuje w badania i rozwój, wprowadzając na rynek innowacyjne rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji i Internetu Rzeczy (IoT), które podnoszą poziom bezpieczeństwa i efektywności systemów monitoringu.























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.