KAMERA DAHUA 4W1 HAC-HDBW1500E-0280B-S2
Pierwotna cena wynosiła: 487,08 zł.204,02 złAktualna cena wynosi: 204,02 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 204,02 zł
Dostępność: 18 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
KAMERA DAHUA 4W1 HAC-HDBW1500E-0280B-S2

Specyfikacja
| Standard: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS |
| Przetwornik: | 1/2.7 ” CMOS |
| Wielkość matrycy: | 5.0 Mpx |
| Rozdzielczość: | 2880 x 1620 – 4.7 Mpx @ HD-CVI , |
| 2560 x 1440 – 3.7 Mpx , | |
| 1920 x 1080 – 1080p , | |
| 960 x 576 – 960H, PAL | |
| Zasięg oświetlacza IR: | 30 m |
| Regulacja mocy oświetlacza IR: | Automatyczna |
| Obiektyw: | 2.8 mm, F1.6 |
| Kąt widzenia: | 111 ° |
| Współpraca z oświetlaczem IR: | ICR – Mechaniczny filtr podczerwieni |
| Stosunek sygnał/szum (S/N): | > 65 dB |
| Wyjście wideo: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω |
| Wybrane funkcje: | ICR – Mechaniczny filtr podczerwieni |
| AGC – Automatyczna regulacja wzmocnienia obrazu | |
| 2-DNR – Cyfrowa redukcja szumu w obrazie | |
| D-WDR – Szeroki zakres dynamiki oświetlenia | |
| BLC – konfigurowalna kompensacja światła wstecznego | |
| HLC – Kompensacja silnego światła (punktowego) | |
| Mirror – Odbicie lustrzane obrazu | |
| Automatyczny balans bieli | |
| Strefy prywatności | |
| Menu ekranowe OSD: | Menu OSD dostępne poprzez rejestrator |
| Zasilanie: | 12 V DC / 290 mA |
| Pobór mocy: | ≤ 3.5 W |
| Obudowa: | Dome, Metalowa |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Wandaloodporna: | IK10 |
| Temperatura pracy : | -40 °C … 60 °C |
| Waga: | 0.33 kg |
| Wymiary: | Ø 110 x 81 mm |
| Obsługiwane języki: | polski, angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, portugalski, rosyjski, włoski |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Waga | 0,4500 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | HAC-HDBW1500E-0280B-S2 |
| EAN | 6939554951398 |
| Numer katalogowy | 27746 |
| 3DNR | Nie |
| Audio | Nie |
| HLC | Nie |
| Kąt widzenia | 132° |
| Kolor obudowy | Biały |
| Menu OSD | Nie |
| Rozdzielczość kamery | 5MPX |
| Seria kamery | HDCVI |
| Typ obudowy | Kopułkowa |
| Typ oświetlacza | Diody podczerwień (IR) |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| WDR | Nie |
| Zasięg oświetlacza | 30 ~ 40 m |
| Zoom optyczny (PTZ) | nie dotyczy |
| Importer | DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Salsy 2 |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
DAHUA Technology to chiński lider w dziedzinie systemów zabezpieczeń i monitoringu wizyjnego. Firma oferuje szeroki asortyment produktów, w tym kamery IP, rejestratory, systemy kontroli dostępu oraz oprogramowanie do zarządzania monitoringiem. Produkty DAHUA charakteryzują się wysoką jakością obrazu, zaawansowanymi funkcjami analitycznymi oraz niezawodnością, co sprawia, że znajdują zastosowanie w różnych sektorach, od małych firm po duże przedsiębiorstwa i instytucje publiczne. Firma stale inwestuje w badania i rozwój, wprowadzając na rynek innowacyjne rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji i Internetu Rzeczy (IoT), które podnoszą poziom bezpieczeństwa i efektywności systemów monitoringu.

















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.