Kamera bezprzewodowa IP Hikvision DS-2CFS04/4G(2.8mm)
Pierwotna cena wynosiła: 659,00 zł.326,92 złAktualna cena wynosi: 326,92 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 326,92 zł
Dostępność: 41 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kamera bezprzewodowa IP Hikvision DS-2CFS04/4G(2.8mm)

Najważniejsze cechy:
- Kamera solarna 4G 4 MP z nagrywaniem 24/7
- Obsługa trybu AOV – ciągłe nagrywanie 24/7
- Panel solarny 8 W oraz akumulator 9000 mAh
- Obsługa transmisji danych 4G LTE
- Smart Hybrid Light – oświetlenie IR i światło białe o zasięgu do 30 m
- Detekcja ruchu 2.0 – rozpoznawanie ludzi i pojazdów
- Wbudowany mikrofon i głośnik – obsługa dwukierunkowego audio
- Odporność na wodę i pył (IP66)
Zastosowanie
• Działki rekreacyjne i ROD – kontrola terenu poza sezonem
• Place budowy – ochrona sprzętu i materiałów
• Tereny w trakcie budowy domu
• Pola, sady i gospodarstwa rolne
• Parkingi tymczasowe i place składowe
• Miejsca bez dostępu do prądu i internetu
Specyfikacja techniczna
| Model | DS-2CFS04/4G(2.8mm) |
| Kamera | |
| Przetwornik obrazu | 1/3″ Progressive Scan CMOS |
| Maks. rozdzielczość | 2560 × 1440 |
| Min. oświetlenie | Kolor: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON) |
| Czas otwarcia migawki | 1/3 s do 1/100,000 s |
| Dzień i noc | Filtr odcinający IR |
| Regulacja kąta | Obrót: 0° do 360°, pochylenie: 0° do 180°, rotacja: 0° do 360° |
| Obiektyw | |
| Ogniskowa i pole widzenia | 2.8 mm: poziomo 98.5°, pionowo 53.1°, po przekątnej 115.9° |
| Typ obiektywu | Obiektyw stałoogniskowy, 2.8 mm |
| Przysłona | F1.6 |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Typ przesłony | Stała |
| Głębia ostrości | 2.8 mm: 1.4 m do ∞ |
| DORI | |
| DORI | 2.8 mm: D: 63.4 m, O: 25.2 m, R: 12.7 m, I: 6.3 m |
| Oświetlacz | |
| Typ oświetlacza | IR, światło białe |
| Zasięg oświetlacza | Do 30 m |
| Długość fali IR | 850 nm |
| Smart Supplement Light | Tak |
| Wideo | |
| Strumień główny | 50 Hz: 12.5 fps (2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| 60 Hz: 15 fps (2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720) | |
| Kompresja wideo | H.265 |
| Bitrate wideo | 32 Kbps do 8 Mbps |
| Typ H.265 | Profil główny |
| Kontrola bitrate | CBR, VBR |
| Audio | |
| Kompresja audio | G.711ulaw |
| Bitrate audio | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw) |
| Częstotliwość próbkowania | 8 kHz/16 kHz |
| Filtrowanie szumów | Tak |
| Sieć | |
| Podgląd na żywo | Do 6 kanałów |
| API | ISAPI, SDK |
| Użytkownicy | Do 32 użytkowników |
| Poziomy użytkowników | Administrator, operator, użytkownik |
| Klient | Hik-Connect |
| Komunikacja mobilna | |
| Standard | LTE-TDD |
| Pasma | EU: LTE-FDD B1/3/5/7/8/20/28 |
| LA: LTE-FDD B2/3/4/5/7/8/28/66 | |
| Prędkość transmisji | Cat 1, uplink: 5.1 Mbps, downlink: 10.3 Mbps |
| Typ karty SIM | Nano SIM |
| Obraz | |
| Ustawienia obrazu | Jasność, kontrast, balans bieli, nasycenie, ostrość |
| Tryb dzień/noc | Dzień, noc, auto, harmonogram |
| Poprawa obrazu | BLC, HLC, 3D DNR |
| WDR | Cyfrowy WDR |
| Interfejs | |
| Pamięć | Slot microSD/microSDHC/microSDXC do 512 GB |
| Mikrofon | Tak, 1 wbudowany |
| Reset | Tak |
| Głośnik | Tak, 1 wbudowany |
| Zdarzenia | |
| Zdarzenia podstawowe | Detekcja ruchu (człowiek/pojazd) |
| Powiązania | Powiadomienie centrum, nagrywanie, snapshot, alarm dźwiękowy, zapis na kartę |
| Ogólne | |
| Zasilanie | 5 V, 2 A |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary | Ø81.6 mm × 221.3 mm |
| Wymiary opakowania | 320 mm × 228 mm × 148 mm |
| Waga | ok. 480 g |
| Waga z opakowaniem | ok. 1540 g |
| Warunki pracy | 0°C do 50°C, wilgotność ≤95% |
| Funkcje ogólne | Odbicie lustrzane, logi |
| Warunki przechowywania | -20°C do 25°C, wilgotność ≤70% |
| Światło ostrzegawcze | Tak |
| Bateria | |
| Typ baterii | Litowa |
| Pojemność | 9000 mAh (3.7 V) |
| Maks. napięcie ładowania | 8.4 V |
| Napięcie baterii | 6 V do 8.4 V |
| Temperatura pracy | Ładowanie: 0°C do 45°C |
| Rozładowanie: -20°C do 55°C | |
| Żywotność | ≥80% po 800 cyklach |
| Certyfikaty | |
| RF | CE-RED: EN 301489-1, EN 301489-17, EN 300328, EN 62311 |
| EMC | CE-EMC: EN 55032:2015+A1:2020, EN 50130-4:2011+A1:2014, EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021, EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021, EN 50121-4:2016+A1:2019 |
| Bezpieczeństwo | CB: IEC 62368-1:2014+A11, CE-LVD: EN 62368-1:2014/A11:2017 |
| Środowisko | CE-RoHS: 2011/65/EU, WEEE: 2012/19/EU, REACH |
| Ochrona | IP66: IEC 60529-2013 |
| Zasilanie solarne | |
| Typ panelu | Monokrystaliczny |
| Moc | 8 W |
| Wymiary panelu | 263.8 × 171.7 × 18.5 mm |
| Waga panelu | 450 g |
| Temperatura pracy | -40°C do 85°C |
| Ochrona panelu | IP65 |
| Waga | 1,7300 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | DS-2CFS04/4G(2.8mm) |
| EAN | 6936422161002 |
| Numer katalogowy | 69588 |
| Audio | Tak |
| Balans bieli | Tak |
| Czułość przetwornika | Color: 0.005 Lux @ (F1.6, AGC ON) |
| Kąt widzenia | 98.5° |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Kolor obudowy | Biały |
| Materiał wykonania obudowy | Plastikowa |
| Obiektyw | Stały |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Odczyt tablic rejestracyjnych LPR / ANPR | Nie |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8 mm |
| Onvif | Tak |
| Rodzaj przetwornika | CMOS |
| Rozdzielczość | 2560×1440 |
| Rozdzielczość kamery | 4MPX (2K) |
| Strefy prywatności | Tak |
| Temperatura pracy | 0 °C to 50 °C |
| Termowizja | Nie |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Typ obudowy | Tubowa |
| Typ oświetlacza | Dual light (IR + LED) |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Wbudowany reflektor światła białego | Tak |
| Widoczność w nocy | 30 |
| Wielkość przetwornika | 1/3'' |
| Zasięg oświetlacza | 30 ~ 40 m |
| Zoom optyczny (PTZ) | nie dotyczy |
| Importer | Hikvision Poland Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
HIKVISION to światowy lider w dziedzinie monitoringu wizyjnego i systemów zabezpieczeń. Firma oferuje szeroki asortyment kamer IP, rejestratorów, systemów alarmowych i kontroli dostępu. Produkty HIKVISION charakteryzują się zaawansowaną technologią, wysoką jakością obrazu oraz funkcjami analityki wideo, co zapewnia skuteczną ochronę obiektów komercyjnych i prywatnych na całym świecie.





















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.