Kamera BCS LINE BCS-L-TIP35FSR8-Ai2
Pierwotna cena wynosiła: 1868,37 zł.950,89 złAktualna cena wynosi: 950,89 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 950,89 zł
Dostępność: 3 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
Kamera BCS LINE BCS-L-TIP35FSR8-Ai2
Najważniejsze cechy:
- Kamera IP tubowa 5Mpx
- Przetwornik 1/2.7″ PS CMOS
- Technologia SkyLight
- Technologia exPoE
- Technologia AcuPick
- Obiektyw stały 2.8mm
- WDR120dB
- IR 80m
- Alarm 1/1, audio 1/1, mikrofon
- Obudowa IP67, IK10
- Wbudowane funkcje inteligentne
Specyfikacja techniczna
| Nazwa Urządzenia | BCS-L-TIP35FSR8-Ai2 |
| Linia produktowa | BCS LINE |
| Typ kamery | Tuba |
| Rozdzielczość | 5 Mpx |
| Przetwornik | 1/2.7” CMOS |
| System skanowania | Progressive Scan |
| Piksele | 2960(H)×1688(V) |
| RAM | 1GB |
| ROM | 4GB |
| Obiektyw | stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F1.6 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 111° V: 58° D: 132° |
| DORI | Detect 64m/ Observe 25m/ Recognize 13m/ Identify 6m |
| Czułość kamery | 0.0009Lux(Color,F1.6,30IRE) 0.0005Lux(F1.6,B/W,30IRE) 0Lux(IR) |
| Stosunek S/N | 56dB |
| Balans bieli | (AWB) Auto / manual |
| WDR | 120dB |
| Kompensacja tła | BLC / HLC / WDR(120dB) |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/100000s |
| Kontrola wzmocnienia | (AGC) Auto / manual |
| Redukcja szumów | 3D DNR |
| Defog | Electronic |
| Obrót obrazu | Mirror, Flip 0°/90°/180°/270° |
| Ilość strumieni | 4 |
| Rozdzielczości | 5M(2960×1668)(2880×1620) / 4M(2688×1520)(2560×1440) / 3M(2048×1536)(2304×1296) / 2M(1920×1080) / 1.3M(1280×960) / 720P(1280×720) / D1(704×576/704×480) / VGA(640×480) / CIF(352×288/352×240) |
| Strumień główny | 2960×1668(1~25/30fps) |
| Strumień drugi | 704×576/704×480(1~25/30fps) |
| Strumień trzeci | 1920×1080(1~25/30fps) |
| Strumień czwarty | 1280×720(1~25/30fps) |
| Bitrate | H264: 32Kbps~16384Kbps H265: 12Kbps~11776Kbps |
| Kompresja wideo | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 / MJPEG / Ai Coding |
| Dzień/noc | ICR mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | IR LED |
| Oświetlacz | 80m |
| Mikrofon | Tak |
| Wejście audio | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Kompresja audio | G.711A / G.711Mu / G.723 / G.726 / PCM |
| Wejście alarmowe | 1 |
| Wyjście alarmowe | 1 |
| Przechowywanie | FTP, SFTP, NAS |
| Gniazdo karty pamięci | microSD 512GB |
| Obsługa | Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App(iOS, android) |
| Detekcja ruchu | 4 |
| Maski prywatności | 8 |
| Sieć | RJ-45 10/100 Mbps |
| Zgodność | ONVIF(S/G/T) |
| Protokoły | IPv4, IPv6, HTTP, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, NTP, Multicast, ICMP, IGMP, NFS, SAMBA, PPPoE, SNMP, P2P |
| Rodzaj zasilania | 12VDC / PoE(802.3af) / ePoE |
| Pobór mocy | max 9.8W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności IP | IP67 |
| IK10 | Tak |
| Warunki pracy | -40°C~+60°C max 95% RH |
| Wymiary | 244.1×79×75.9mm |
| Waga | 0.82 kg |
| Ai – Wbudowane funkcje inteligentne | Wbudowane inteligentne algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Ai – Ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii, szybkie przemieszczanie, szwendanie, detekcja tłumu, detekcja parkowania |
| Ai – Rozpoznawanie obiektów | Rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny dla wtargnięcia w obszar, przekroczenia linii i szybkiego przemieszczania redukuje fałszywe wywołanie alarmu. |
| Ai – Inteligentna detekcja przedmiotów | Inteligentne wykrywanie zagubionych/pozostawionych przedmiotów |
| Ai – Detekcja twarzy | Wykrywanie i śledzenie twarzy, zdjęcie twarzy, rozpoznawanie atrybutów i ekspresji twarzy |
| Ai – Liczenie osób | Liczenie osób dla przekroczenia linii/wtargnięcia w obszar, liczenie wejść, wyjść i przebywania, monitorowanie i zarządzanie kolejką osób, generowanie i eksport raportów w okresach czasu. |
| Ai – Metadane | Atrybuty osoby (płeć, ubranie, kolor, torba, nakrycie głowy, parasol), atrybuty twarzy (płeć, wiek, ekspresja twarzy, okulary, maska, zarost), atrybuty pojazdu (typ, kolor, logo, pasy bezpieczeństwa, palenie, telefon) |
| Ai – Mapa ciepła | Rejestrowanie ruchu obiektów w okresie czasu, statystyka gęstości czasowej ruchu prezentowana graficznie w odcieniach kolorów czerwony/niebieski |
| Ai – SMD | SMD 3.0 |
| Waga | 1,0000 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | BCS-L-TIP35FSR8-Ai2 |
| Numer katalogowy | 49297 |
| Audio | Tak |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8-12 mm |
| Rozdzielczość kamery | 2MPX (FULLHD) |
| Typ obudowy | Tubowa |
| Typ oświetlacza | Diody podczerwień (IR) |
| Wbudowany głośnik | Nie |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Zoom optyczny (PTZ) | nie dotyczy |
| Importer | BCS Sp. z o. o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Modularna 11 |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
BCS to polska marka specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu systemów monitoringu wizyjnego i zabezpieczeń. W ofercie firmy znajdują się kamery IP, rejestratory, wideodomofony, systemy alarmowe oraz akcesoria związane z instalacją i obsługą systemów CCTV. Produkty BCS charakteryzują się wysoką jakością, niezawodnością oraz nowoczesnymi funkcjami, takimi jak zdalny dostęp czy analiza obrazu. Firma kładzie duży nacisk na innowacyjność oraz dostosowanie swoich rozwiązań do potrzeb rynku, oferując produkty spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa i komfortu użytkowania.























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.