Kamera BCS LINE BCS-L-PTHOME06
Pierwotna cena wynosiła: 490,77 zł.407,69 złAktualna cena wynosi: 407,69 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 407,69 zł
Dostępność: 2 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
Kamera BCS LINE BCS-L-PTHOME06
Najważniejsze cechy
- Obrotowa, zewnętrzna kamera Wi-Fi
- Kamera stała 5Mpx i kamera obrotowa 5Mpx
- Mikrofon / Głośnik
- Zdalny dostęp i sterowanie
- Funkcje aktywnego odstraszania i śledzenia
- Funkcje Ai z rozpoznaniem obiektów (człowiek/samochód)
- Powiadomienia o alarmach
- Kolorowy obraz całą dobę przy wykorzystaniu LED
- Podwójny oświetlacz LED 40m i IR 50m
- Obudowa IP66
Specyfikacja techniczna
| Nazwa Urządzenia | BCS-L-PTHOME06 |
| Linia produktowa | BCS LINE |
| Typ kamery | HOME |
| Rozdzielczość | 5 Mpx |
| Przetwornik | 2×1/3” CMOS |
| Piksele | 2880(H)×1620(V) |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8/6 mm |
| Apertura | F 1.6 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Kąt widzenia | H: 95° V: 53° D: 110° PT: H:49° V: 26° D: 57° |
| Balans bieli | Auto |
| WDR | DWDR |
| Migawka | Auto / manual 1/3~1/100000s |
| Obrót obrazu | Flip 180° |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 5M(2880×1620) / 640×360 |
| Strumień główny | 2880×1620@1~25/30fps |
| Strumień drugi | 640×360@15fps |
| Bitrate | H.265: 768~4096kbps |
| Kompresja wideo | H.265 |
| Dzień/noc | ICR mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | IR LED + White Light |
| Oświetlacz | 50m / 40m |
| Mikrofon | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Funkcja aktywnego odstraszania ADC | Alarm optyczno-dźwiękowy |
| Kompresja audio | G.711A |
| Gniazdo karty pamięci | microSD 256GB |
| Obsługa | Mobile App(iOS, android) |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Sieć | RJ-45 10/100 Mbps |
| Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n/ax 2.4GHz |
| Rodzaj zasilania | 12V DC |
| Pobór mocy | max 10.6W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności IP | IP66 |
| Warunki pracy | -20°C~+50°C max 95% RH |
| Wymiary | 159mm×119.1mm×210mm |
| Waga | 0.58 kg |
| Zakres PAN | 0°~352° |
| Zakres TILT | 0°~90° |
| Auto tracking | Tak |
| Funkcje automatyki | Preset Patrol |
| Ai – Wbudowane funkcje inteligentne | Detekcja człowieka i pojazdu mechanicznego redukuje fałszywe alarmy |
| Akcesoria w zestawie | Zasilacz |
| Waga | 0,2000 kg |
|---|---|
| Model | BCS-L-PTHOME06 |
| EAN | 5904890713581 |
| Numer katalogowy | 55426 |
| Rodzaj przetwornika | CMOS |
| Wielkość przetwornika | 2× 1/3'' |
| Widoczność w nocy | 50 m |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Rozdzielczość | 2880×1620 |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8mm |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Wielostrumieniowość (ilość strumienii) | 2 szt. |
| WDR | Tak |
| Balans bieli | Tak |
| Strefy prywatności | Nie |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Obsługa WiFi | Tak |
| Onvif | Tak |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Pobór mocy | 10.6 W |
| Audio | Tak |
| Wejścia/wyjścia audio | 0/0 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Typ obudowy | Obrotowa |
| Kąt widzenia | 95° |
| Rozdzielczość kamery | 5MPX |
| Obiektyw | Stały |
| Importer | BCS Sp. z o. o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Modularna 11 |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
BCS to polska marka specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu systemów monitoringu wizyjnego i zabezpieczeń. W ofercie firmy znajdują się kamery IP, rejestratory, wideodomofony, systemy alarmowe oraz akcesoria związane z instalacją i obsługą systemów CCTV. Produkty BCS charakteryzują się wysoką jakością, niezawodnością oraz nowoczesnymi funkcjami, takimi jak zdalny dostęp czy analiza obrazu. Firma kładzie duży nacisk na innowacyjność oraz dostosowanie swoich rozwiązań do potrzeb rynku, oferując produkty spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa i komfortu użytkowania.














Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.