Kamera BCS LINE BCS-L-EIP112FCR3L3-Ai1
Pierwotna cena wynosiła: 2183,25 zł.1111,16 złAktualna cena wynosi: 1111,16 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1111,16 zł
Dostępność: 9 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
Kamera BCS LINE BCS-L-EIP112FCR3L3-Ai1
Najważniejsze cechy
- Kamera IP kopułowa 12Mpx
- Przetwornik 1/2.5″ PS CMOS
- Technologia NightColor
- Obiektyw stały 2.8mm
- IR 30m, WhiteLight 30m
- Mikrofon
- Obudowa IP67
- Wbudowane funkcje inteligentne
Specyfikacja techniczna
| Nazwa urządzenia | BCS-L-EIP112FCR3L3-Ai1 |
| Linia produktowa | BCS LINE |
| Typ kamery | Kopuła |
| Rozdzielczość | 12 Mpx |
| Przetwornik | 1/2.5” CMOS |
| System skanowania | Progressive Scan |
| Piksele | 4480(H) × 2512(V) |
| RAM / ROM | 256 MB / 128 MB |
| Obiektyw | Stały |
| Ogniskowa | 2.8 mm |
| Apertura | F1.6 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Zoom cyfrowy | 16× |
| Kąt widzenia | H: 112°, V: 58°, D: 136° |
| DORI | Detect: 99 m / Observe: 40 m / Recognize: 20 m / Identify: 10 m |
| Czułość kamery | 0.008 Lux (Color, F1.6, 30IRE), 0.0008 Lux (B/W, F1.6, 30IRE), 0 Lux (IR) |
| Stosunek S/N | 56 dB |
| Balans bieli | Auto / manual (AWB) |
| WDR | DWDR |
| Kompensacja tła | BLC / HLC / DWDR |
| Migawka | Auto / manual 1/3 ~ 1/100000 s |
| Kontrola wzmocnienia | Auto / manual (AGC) |
| Redukcja szumów | 3D DNR |
| LDC (Lens Distortion Correction) | Tak |
| RoI (Region of Interest) | Tak |
| Obrót obrazu | Mirror, Flip 0°/90° (tryb korytarzowy)/180°/270° |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 12M, 8M, 6M, 5M, 4M, 3M, 1080p, 1.3M, 720p, D1, VGA, CIF |
| Strumień główny | 4480×2512 (15 fps), 3072×1728 (25/30 fps) |
| Strumień drugi | 704×576 (25 fps), 704×480 (30 fps) |
| Bitrate | H.264: 32–8192 Kbps; H.265: 12–8192 Kbps |
| Kompresja wideo | H.265 / H.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG |
| Dzień/noc | ICR (mechaniczny filtr podczerwieni) |
| Oświetlacz | IR LED + WhiteLight |
| Zasięg IR / WhiteLight | 30 m / 30 m |
| NightColor | Tak |
| Mikrofon | Tak |
| Kompresja audio | G.711A / G.711Mu / G.726 / PCM |
| Przechowywanie | FTP, SFTP, NAS |
| Gniazdo karty pamięci | microSD do 256 GB |
| Obsługa | Web Service, CMS BCS Manager (Windows/Linux/MAC), Mobile App (iOS, Android) |
| Detekcja ruchu / Maski prywatności | 45751 |
| Sieć | RJ-45 10/100 Mbps |
| Zgodność | ONVIF (S/G/T) |
| Protokoły | IPv4, IPv6, HTTP, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, NTP, Multicast, ICMP, IGMP, NFS, PPPoE, P2P, Bonjour, Auto Registration |
| Bezpieczeństwo | Digest, WSSE, Account lockout, Security logs, IP/MAC filtering, X.509 certyfikaty, syslog, HTTPS, 802.1x, Trusted boot/execution/upgrade, Session security, Security warning |
| Rodzaj zasilania | 12V DC / PoE (802.3af) |
| Pobór mocy | max 7.2 W |
| Kolor obudowy | Biały |
| Klasa szczelności IP | IP67 |
| Warunki pracy | -40°C ~ +60°C, max 95% RH |
| Wymiary | Ø106 × 94 mm |
| Waga | 0.39 kg |
| Obudowa | Metal |
| Ai – Wbudowane funkcje inteligentne | Wbudowane algorytmy rozpoznawania i analizy obrazu |
| Ai – Ochrona perymetryczna | Wtargnięcie w obszar, przekroczenie linii |
| Ai – Rozpoznawanie obiektów | Rozpoznawanie osoba/pojazd mechaniczny (redukcja fałszywych alarmów) |
| Ai – SMD – inteligentna detekcja ruchu | SMD Plus |
| Waga | 1,0000 kg |
|---|---|
| Model | BCS-L-EIP112FCR3L3-Ai1 |
| EAN | 5904890715349 |
| Numer katalogowy | 61161 |
| Rodzaj przetwornika | CMOS |
| Wielkość przetwornika | 1/2.5'' |
| Widoczność w nocy | 30 m |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Ogniskowa obiektywu | 2.8 mm |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Mechaniczny filtr podczerwieni | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| WDR | Tak |
| Balans bieli | Tak |
| Strefy prywatności | Tak |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Onvif | Tak |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Pobór mocy | 7.2 W |
| Czułość przetwornika | 0.008Lux(Color,F1.6,30IRE) 0.0008Lux(B/W,F1.6,30IRE) 0Lux(IR) |
| Wspierane protokoły sieciowe | IPv4, IPv6, HTTP, TCP, UDP, ARP, RTP, RTSP, RTCP, RTMP, SMTP, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, QoS, UPnP, NTP, Multicast, ICMP, IGMP, NFS, PPPoE, P2P, Bonjour, Auto Registration |
| Audio | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany głośnik | Nie |
| Typ obudowy | Kopułkowa |
| Kąt widzenia | 112° |
| Rozdzielczość kamery | 12MPX |
| Obiektyw | Stały |
| Materiał wykonania obudowy | Metalowa |
| Importer | BCS Sp. z o. o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Modularna 11 |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
BCS to polska marka specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu systemów monitoringu wizyjnego i zabezpieczeń. W ofercie firmy znajdują się kamery IP, rejestratory, wideodomofony, systemy alarmowe oraz akcesoria związane z instalacją i obsługą systemów CCTV. Produkty BCS charakteryzują się wysoką jakością, niezawodnością oraz nowoczesnymi funkcjami, takimi jak zdalny dostęp czy analiza obrazu. Firma kładzie duży nacisk na innowacyjność oraz dostosowanie swoich rozwiązań do potrzeb rynku, oferując produkty spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa i komfortu użytkowania.





















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.