Kamera BCS BASIC BCS-B-PTHOME02(2.0)
Pierwotna cena wynosiła: 198,03 zł.141,34 złAktualna cena wynosi: 141,34 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 141,34 zł
Dostępność: 2 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
Kamera BCS BASIC BCS-B-PTHOME02(2.0)
Najważniejsze cechy
- Kamera domowa IP 5Mpx
- Przetwornik 1/3″CMOS
- Obiektyw 4mm
- Detekcja ruchu, detekcja audio
- Detekcja człowieka, zwierząt, pojazdów i auto-tracking
- Detekcja płaczu
- Wbudowany głośnik i mikrofon
- Dwukierunkowa komunikacja audio
- IR 10m i white light 10m
- Gniazdo karty Micro SD do 512GB
- Komunikacja Wi-fi i łatwa konfiguracja
- Zdalny dostęp przez aplikację BCS Basic 2.0
Specyfikacja techniczna
| Nazwa Urządzenia | BCS-B-PTHOME02 |
| Linia produktowa | BCS BASIC |
| Typ kamery | HOME |
| Rozdzielczość | 5 Mpx |
| Przetwornik | 1/3” CMOS |
| System skanowania | Progressive Scan |
| Piksele | 2880(H)×1620(V) |
| Obiektyw | stały |
| Ogniskowa | 4 mm |
| Apertura | F 2.0 |
| Focus | Stały |
| Iris | Stały |
| Kąt widzenia | H: 79° V: 42.3° D: 85.1° |
| Czułość kamery | 0.02Lux(Color,F2.0,AGC) 0Lux(IR) |
| Stosunek S/N | 52dB |
| Balans bieli | (AWB) Auto / manual |
| WDR | DWDR |
| Migawka | Auto / manual 1~1/100000s |
| Redukcja szumów | 2D/3D DNR |
| Defog | Digital |
| Obrót obrazu | Flip 180° |
| Ilość strumieni | 2 |
| Rozdzielczości | 5M(2880×1620) / 4M(2560×1440) / 3M(2304×1296) / 2M(1920×1080) / 720P(1280×720) / D1(720×576) / 640×360 / 2CIF(704×288) / CIF(352×288) |
| Strumień główny | 2880×1620@25fps 2560×1440@25fps 2304×1296@30fps 1920×1080@30fps 1280×720@30ps |
| Strumień drugi | 640×360@30fps 704×288@30fps 352×288@30fps |
| Bitrate | 128~6144kbps |
| Kompresja wideo | H.265 / H.265+ / H.264 |
| Dzień/noc | ICR mechaniczny filtr podczerwieni |
| Rodzaj oświetlacza | IR LED + White Light |
| Oświetlacz | 10m |
| Mikrofon | Tak |
| Głośnik | Tak |
| Kompresja audio | G.711A / G.711U |
| Gniazdo karty pamięci | microSD 512GB |
| Dodatkowe interfejsy | USB-C |
| Obsługa | Mobile App(iOS, android) |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Sieć | RJ-45 10/100 Mbps |
| Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n/ax 2.4GHz |
| Protokoły | IPv4, TCP, UDP, DHCP, RTSP, DNS, DDNS, NTP, HTTP |
| Rodzaj zasilania | 5VDC 1.5A |
| Kolor obudowy | Biały |
| Warunki pracy | -10°C~+50°C max 95% RH |
| Wymiary | Ø80×120mm |
| Waga | 0.23 kg |
| Prędkość PAN | 17°/s ~ 50°/s (50°/s preset) |
| Prędkość TILT | 17°/s ~ 50°/s (50°/s preset) |
| Zakres PAN | 0°~355° |
| Zakres TILT | -15°~90° |
| Auto tracking | Tak |
| Funkcje automatyki | 20 presetów |
| Ai – Wbudowane funkcje inteligentne | Detekcja człowieka, zwierząt, pojazdów redukuje fałszywe alarmy, detekcja płaczu |
| Waga | 1,0000 kg |
|---|---|
| Model | BCS-B-PTHOME02(2.0) |
| EAN | 5904890714069 |
| Numer katalogowy | 55245 |
| Rodzaj przetwornika | CMOS |
| Wielkość przetwornika | 1/3'' |
| Widoczność w nocy | 10 m |
| Typ kamery | Wewnętrzna |
| Rozdzielczość | 2880×1620 |
| Ogniskowa obiektywu | 4 mm |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Wielostrumieniowość (ilość strumienii) | 2 szt. |
| WDR | Tak |
| Balans bieli | Tak |
| Strefy prywatności | Nie |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Obsługa WiFi | Tak |
| Onvif | Tak |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Czułość przetwornika | 0.02Lux(Color,F2.0,AGC) 0Lux(IR) |
| Wspierane protokoły sieciowe | IPv4, TCP, UDP, DHCP, RTSP, DNS, DDNS, NTP, HTTP |
| Audio | Tak |
| Wejścia/wyjścia audio | 0/0 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Typ obudowy | Obrotowa |
| Kąt widzenia | 79° |
| Rozdzielczość kamery | 5MPX |
| Obiektyw | Stały |
| Importer | BCS Sp. z o. o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Modularna 11 |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
BCS to polska marka specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z zakresu systemów monitoringu wizyjnego i zabezpieczeń. W ofercie firmy znajdują się kamery IP, rejestratory, wideodomofony, systemy alarmowe oraz akcesoria związane z instalacją i obsługą systemów CCTV. Produkty BCS charakteryzują się wysoką jakością, niezawodnością oraz nowoczesnymi funkcjami, takimi jak zdalny dostęp czy analiza obrazu. Firma kładzie duży nacisk na innowacyjność oraz dostosowanie swoich rozwiązań do potrzeb rynku, oferując produkty spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa i komfortu użytkowania.
























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.