Kamera 4w1 Hikvision DS-2CE72DF3T-LSE(2.8mm)(O-STD)
Pierwotna cena wynosiła: 551,00 zł.237,45 złAktualna cena wynosi: 237,45 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 237,45 zł
Dostępność: 28 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kamera 4w1 Hikvision DS-2CE72DF3T-LSE(2.8mm)(O-STD)

Specyfikacja techniczna
| Model | DS-2CE72DF3T-LSE(2.8mm) |
| Przetwornik obrazu | 2 MP CMOS |
| Maks. Rozdzielczość | 1920 (wys.) × 1080 (V) |
| Min. Oświetlenie | 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux dla światła białego |
| Czas otwarcia migawki | PAL: 1/25 s do 1/50 000 s; NTSC: 1/30 s do 1/50 000 s |
| Dzień i noc | ICR |
| Ustawienie położenia kamery | Obrót: 0 do 360°, przechylenie: 0 do 75°, rotacja: 0 do 360° |
| Signal System | PAL/NTSC |
| Wolna migawka | Maksymalnie 16 razy |
| Typ obiektywu | Obiektyw stałoogniskowy 2,8 mm |
| Ogniskowa i pole widzenia | 2,8 mm, pole widzenia w poziomie: 105°, pole widzenia w pionie: 56°, pole widzenia po przekątnej: 123° |
| Mocowanie obiektywu | M12 |
| Odległość odbioru | W promieniu do 5 m |
| Ilość | 1 |
| Światło wspomagające | Smart, IR, światło białe |
| Zasięg światła wspomagającego | IR: Do 40 m, światło białe: Do 40 m |
| Przełączanie parametrów obrazu | STD/HIGH-SAT/HIGHLIGHT |
| Ustawienia obrazu | Jasność, Kontrast, Ostrość, Anti-banding, AGC |
| Liczba klatek na sekundę | TVI: 1080p @30 fps, 1080p @25 fps |
| WDR (Szeroki zakres dynamiczny) | ≥130 dB |
| Maska prywatności | 4 programowalne maski prywatności |
| Poprawa jakości obrazu | WDR, BLC, HLC, Global, HLS |
| Redukcja szumu | 3D DNR |
| Balans bieli | Automatyczny, Ręczny |
| Tryb dzień/noc | Automatyczny/kolor |
| Wyjście wideo | 1 analogowe wyjście HD |
| Alarm | Alarm światła stałego (światło białe) |
| Detekcji ruchu | 4 programowalne obszary ruchu |
| Materiał | Główny korpus: Metal, Obudowa: Plastik |
| Wymiary | Ø109,98 mm × 98,27 mm (Ø4,33″ × 3,87″) |
| Waga | Około 365 g (0,81 lb) |
| Warunki pracy | -40 °C do 60 °C (-40 °F do 140 °F) Wilgotność 90% lub mniejsza (bez kondensacji) |
| Komunikacja | HIKVISION-C |
| Język | Angielski |
| Zasilanie | 12 VDC±25%/PoC.at, maks. 5,1 W *Zaleca się używanie jednego zasilacza do zasilania jednej kamery. |
| Ochrona | IP67 |
| Waga | 0,5200 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | DS-2CE72DF3T-LSE(2.8mm)(O-STD) |
| EAN | 6942160456799 |
| Numer katalogowy | 50231 |
| 3DNR | Tak |
| AGC | Tak |
| Audio | Tak |
| Balans bieli | Tak |
| BLC | Tak |
| Czułość przetwornika | 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), 0 Lux dla światła białego |
| HLC | Tak |
| Kąt widzenia | 105° |
| Klasa szczelności | IP67 |
| Kolor obudowy | Biały |
| Materiał wykonania obudowy | Metalowa+Plastikowa |
| Obiektyw | Stały |
| Pobór mocy | 5 |
| Pobór prądu | 5 |
| Rodzaj przetwornika | CMOS |
| Rozdzielczość | 1920×1080 |
| Rozdzielczość kamery | 2MPX (FULLHD) |
| Seria | TurboHD |
| Seria kamery | Hikvision Turbo HD |
| Temperatura pracy | -40 °C do 60 °C |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Typ obudowy | Kopułkowa |
| Typ oświetlacza | Dual light (IR + LED) |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Wbudowany reflektor światła białego | Tak |
| WDR | Tak |
| Zasięg oświetlacza | 30 ~ 40 m |
| Zoom optyczny (PTZ) | nie dotyczy |
| Importer | Hikvision Poland Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Business Garden, Budynek B3, ul. Żwirki i Wigury 16B |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
HIKVISION to światowy lider w dziedzinie monitoringu wizyjnego i systemów zabezpieczeń. Firma oferuje szeroki asortyment kamer IP, rejestratorów, systemów alarmowych i kontroli dostępu. Produkty HIKVISION charakteryzują się zaawansowaną technologią, wysoką jakością obrazu oraz funkcjami analityki wideo, co zapewnia skuteczną ochronę obiektów komercyjnych i prywatnych na całym świecie.



























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.