Kamera 4G Dahua P5AE-PV-4G-EAU
Pierwotna cena wynosiła: 284,13 zł.235,03 złAktualna cena wynosi: 235,03 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 235,03 zł
Ten produkt został wyprzedany!
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
Kamera 4G Dahua P5AE-PV-4G-EAU
Najważniejsze cechy Kamery Dahua Picoo Series P5AE-PV-4G-EAU
Nowoczesna kamera obrotowa 4G – pełna ochrona Twojego terenu, gdziekolwiek jesteś
✅ Wysoka rozdzielczość 5MP – dostrzeż każdy szczegół
Obraz o jakości 5MP zapewnia niezwykle wyraźne nagrania – bez względu na to, czy monitorujesz podjazd, sad czy teren budowy. Zobaczysz wszystko: tablice rejestracyjne, twarze, ruch – nawet z większej odległości.
✅ Obrotowa głowica – szerokie pole widzenia bez martwych stref
Dzięki funkcji obrotu w poziomie i pochyłu w pionie, kamera może śledzić ruch w wielu kierunkach. Obejmuje znacznie większy obszar niż standardowe kamery statyczne.
✅ Dwukierunkowa komunikacja – mów i słuchaj w czasie rzeczywistym
Wbudowany mikrofon i głośnik pozwalają Ci rozmawiać z osobami na miejscu. Świetnie sprawdzi się np. przy bramie wjazdowej lub do zdalnej kontroli dostaw i pracowników.
✅ Aktywna ochrona – odstrasza zanim dojdzie do szkody
Kamera wykrywa ruch i natychmiast uruchamia sygnał świetlny oraz dźwiękowy, skutecznie zniechęcając intruzów. Dodatkowo wysyła powiadomienie na Twój telefon, dzięki czemu możesz natychmiast zareagować.
✅ Działa w oparciu o sieć 4G – idealna tam, gdzie nie ma Wi-Fi
Wystarczy karta SIM i zasilanie – nie potrzebujesz internetu ani skomplikowanej instalacji. Świetna opcja do ogrodów działkowych, gospodarstw rolnych, placów budowy czy domków letniskowych.
✅ Zasilanie DC 12V – prosta i stabilna instalacja
Bezproblemowe podłączenie do typowego zasilacza – stabilna praca przez całą dobę.
Specyfikacja techniczna:
| Kamera | |
| Przetwornik obrazu | 1/2.8″ CMOS |
| Maks. rozdzielczość | 2880 (H) × 1620 (V) |
| Zasięg oświetlenia | 30 m (światło ciepłe); 30 m (IR) |
| Prędkość migawki elektronicznej | 1/25 s–1/100,000 s |
| Liczba oświetlaczy | 2 (IR); 2 (światło ciepłe) |
| Obiektyw | |
| Ogniskowa | 4.0 mm |
| Maks. przysłona | F1.6 |
| Kąt widzenia | H: 81,27°; V: 47,73°; D: 94,41° |
| Sterowanie przysłoną | Stała |
| PTZ (Pan-Tilt-Zoom) | |
| Zakres obrotu/pochylenia | Pan: 0°–345°, Tilt: 0°–90° |
| Zdarzenia inteligentne | |
| IVS (inteligentna analiza wideo) | Linia wirtualna i wtargnięcie |
| Detekcja człowieka | Wykrywanie ludzi; automatyczne śledzenie |
| Detekcja pojazdów | Tak |
| Inteligencja | |
| SMD | SMD 3.0 |
| Wideo | |
| Kompresja wideo | Smart H.265+; H.265; Smart H.264+; H.264B/M/H; MJPEG (Sub Stream 1) |
| Prędkość klatek | Główny strumień: 5M/1080p/720p/640×360@(1–25/30 fps) |
| Strumień pomocniczy: D1/VGA/CIF@(1–25/30 fps) | |
| Przepływność | H.264: 64–8192 kbps, H.265: 25–6400 kbps |
| Tryb dzień/noc | Auto (ICR); Kolorowy / Cz.-biały |
| WDR (rozszerzony zakres dynamiki) | DWDR |
| Detekcja ruchu | Tak |
| Obrót obrazu | 180° |
| Audio | |
| Kompresja dźwięku | PCM; G.711a; G.711Mu; G.726 |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Sieć | |
| Częstotliwości sieci 4G | EU LTE-FDD: B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28 |
| LA LTE-FDD: B2/B3/B4/B5/B7/B8/B28/B66 | |
| Maks. moc transmisji | 4G: Klasa mocy 3: 23dBm ±2dB |
| Pamięć | |
| Obsługa kart microSD | Do 256 GB |
| Oprogramowanie zarządzające | DMSS |
| Aplikacja mobilna | iOS; Android |
| Ogólne | |
| Certyfikaty | CE |
| Zasilanie | 12 VDC, 1 A ±10% |
| Pobór mocy | Podstawowy: 3 W |
| Maksymalny: 9 W (z oświetleniem i PTZ) | |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Temperatura pracy | –30 °C do +55 °C (–22 °F do +131 °F) |
| Wilgotność pracy | ≤95% |
| Ochrona | Ochrona przed wyładowaniami 2000 V, przepięciami i zakłóceniami napięcia |
| Odporność na wodę i kurz | |
| Przycisk na kamerze | Przycisk resetowania |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary produktu | 140.5 mm × Φ111.0 mm (5.53″ × Φ4.37″) |
| Waga netto | 0.5 kg (1.10 lb) |
| Waga | 1,0000 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | P5AE-PV-4G-EAU |
| EAN | 6939554928277 |
| Numer katalogowy | 55947 |
| Audio | Tak |
| Balans bieli | Tak |
| Czułość przetwornika | 0.05 lux@F1.6 (Color, 30 IRE); 0.005 lux@F1.6 (B/W, 30 IRE); 0 lux (Illuminator on); |
| Detekcja ruchu | Tak |
| IVS (inteligentna analiza obrazu) | Tak |
| Jakość obrazu | 5 Mpx |
| Kąt widzenia | 80.4° |
| Klasa szczelności | IP66 |
| Kolor obudowy | Biały |
| Materiał wykonania obudowy | Plastikowa |
| Max. liczba użytkowników | 20.0000 |
| Mechaniczny filtr podczerwieni | Tak |
| Obiektyw | Stały |
| Obsługa kart pamięci | Tak |
| Obsługa WiFi | Nie |
| Odczyt tablic rejestracyjnych LPR / ANPR | Nie |
| Ogniskowa obiektywu | 4 mm |
| Onvif | Tak |
| Pobór mocy | 9 |
| Prędkość transmisji strumienia głównego | 25 kl/s @ 5MPX |
| Przeznaczona do transmisji na żywo | Tak |
| Rodzaj przetwornika | CMOS |
| Rozdzielczość kamery | 5MPX |
| Seria | PICOO |
| Temperatura pracy | –30 °C to +55 °C (–22 °F to +131 °F) |
| Termowizja | Nie |
| Typ kamery | Zewnętrzna/wewnętrzna |
| Typ obudowy | Obrotowa |
| Typ oświetlacza | Dual light (IR + LED) |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowany obiektyw | Tak |
| Wbudowany reflektor podczerwienii | Tak |
| Wbudowany reflektor światła białego | Tak |
| Widoczność w nocy | 30 |
| Wielkość przetwornika | 1/2.8" |
| Wielostrumieniowość (ilość strumienii) | 2 |
| Wspierane protokoły sieciowe | HTTP;HTTPS;TCP/IP;IPv4;RTSP;UDP;SMTP;NTP;DHCP;DNS;DDNS;IPv6;SSL;FTP;ARP;RTCP;RTP;IP Filter;RTMP |
| Współczynnik S/N | ≥55 dB |
| Zasięg oświetlacza | 30 ~ 40 m |
| Zasilacz w komplecie | TAK |
| Zoom optyczny (PTZ) | nie dotyczy |
| Importer | DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Salsy 2 |
| Importer - Miasto | Warszawa |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
DAHUA Technology to chiński lider w dziedzinie systemów zabezpieczeń i monitoringu wizyjnego. Firma oferuje szeroki asortyment produktów, w tym kamery IP, rejestratory, systemy kontroli dostępu oraz oprogramowanie do zarządzania monitoringiem. Produkty DAHUA charakteryzują się wysoką jakością obrazu, zaawansowanymi funkcjami analitycznymi oraz niezawodnością, co sprawia, że znajdują zastosowanie w różnych sektorach, od małych firm po duże przedsiębiorstwa i instytucje publiczne. Firma stale inwestuje w badania i rozwój, wprowadzając na rynek innowacyjne rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji i Internetu Rzeczy (IoT), które podnoszą poziom bezpieczeństwa i efektywności systemów monitoringu.




















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.