KABEL USB-C / USB-C Greencell PowerStream 120cm PD 100W czarny w oplocie
20,95 zł
Dostępność: 3 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
KABEL USB-C / USB-C Greencell PowerStream 120cm PD 100W czarny w oplocie
KABEL USB-C / USB-C Greencell PowerStream 120cm PD 100W czarny w oplocie – najważniejsze cechy:
- Wyjątkowa trwałość – PowerStream 100 W wykonaliśmy z wytrzymałego nylonu, zapewniającego odporność na codzienne wyzwania, takie jak zginanie, łamanie czy skręcanie przewodu
- 3 warianty kolorystyczne – znajdź ten, który najlepiej wyraża Twój styl! PowerStream 100 W oferuje trzy dostępne kolory, aby idealnie dopasować się do Twoich preferencji
- Moc 100W Power Delivery – PowerStream zapewnia ultraszybkie i efektywne ładowanie dzięki obsłudze aż 100W. Wspiera technologię szybkiego ładowania, umożliwiając Ci maksymalne wykorzystanie Twojego cennego czasu
- Prędkość przesyłu do 480 Mbps – dzięki PowerStream możesz przesyłać pliki w mgnieniu oka, zwiększając swoją efektywność każdego dnia
KABEL USB-C / USB-C Greencell PowerStream 120cm PD 100W czarny w oplocie – dane techniczne:
| Producent | Green Cell |
| Technologia szybkiego ładowania | Green Cell Ultra Charge |
| Kolor | Czarny – Panther Black |
| Model | GC PowerStream |
| Podświetlenie | Nie |
| Dodatkowe cechy | Wsparcie dla szybkiego ładowania PD oraz transferu danych 480 Mbps |
| Technologia Power Delivery | Tak |
| Możliwość zwrotu | Do 30 dni |
| Rodzaj wtyku | USB-C – USB-C |
| Długość | 120 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stan | Nowy |
| Kod produktu | KABGC100PS120PB |
| Waga | 0,0100 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | KABGC100PS120PB |
| EAN | 5904326376083 |
| Numer katalogowy | 59180 |
| Długość kabelka | 120 cm |
| Rodzaj wtyku kabla | USB-C/USB-C |
| Importer | CSG S.A. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | rtm. Witolda Pileckiego 8 |
| Importer - Miasto | Skawina |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
GREEN CELL to polska marka specjalizująca się w produkcji akumulatorów, baterii oraz zasilaczy do laptopów, telefonów i elektroniki użytkowej. Produkty GREEN CELL cechują się wysoką jakością, wydajnością oraz długą żywotnością. Firma oferuje również rozwiązania z zakresu magazynowania energii, takie jak powerbanki i systemy fotowoltaiczne.






















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.