KABEL USB-C / USB-C Greencell PowerFlex 30cm PD 100W czarny silikonowy
19,95 zł
Dostępność: 4 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
KABEL USB-C / USB-C Greencell PowerFlex 30cm PD 100W czarny silikonowy
KABEL USB-C / USB-C Greencell PowerFlex 30cm PD 100W czarny silikonowy – najważniejsze cechy:
- Giętki, nieplączący się kabel – zapomnij o plątaninie kabli w Twoim domu! PowerFlex 100W został wykonany z miękkiego silikonu, dzięki czemu już nigdy nie będziesz miał problemu z rozplątaniem swojego kabla
- 3 dostępne warianty kolorystyczne – wybierz ten, który najlepiej pasuje do Ciebie! PowerFlex 100W został stworzony w trzech kolorach, aby spełnić Twoje oczekiwania
- Ładuj z mocą 100W PD – kabel PowerFlex zapewnia szybkie i efektywne ładowanie dzięki obsłudze imponującej mocy 100W. Współpracuje z funkcją szybkiego ładowania, pozwalając zaoszczędzić Twój cenny czas
- Prędkość przesyłu do 480 Mbps – pracuj efektywniej z kablem PowerFlex, który umożliwia błyskawiczne przesyłanie Twoich plików
KABEL USB-C / USB-C Greencell PowerFlex 30cm PD 100W czarny silikonowy – dane techniczne:
| Producent | Green Cell |
| Technologia szybkiego ładowania | Green Cell Ultra Charge |
| Kolor | Czarny – Panther Black |
| Model | GC PowerFlex |
| Podświetlenie | Nie |
| Dodatkowe cechy | Wsparcie dla szybkiego ładowania PD oraz transferu danych 480 Mbps |
| Technologia Power Delivery | Tak |
| Możliwość zwrotu | Do 30 dni |
| Rodzaj wtyku | USB-C – USB-C |
| Długość | 30 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stan | Nowy |
| Kod produktu | KABGC100PF30PB |
| Waga | 0,0100 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | KABGC100PF30PB |
| EAN | 5904326376168 |
| Numer katalogowy | 59186 |
| Długość kabelka | 30 cm |
| Rodzaj wtyku kabla | USB-C/USB-C |
| Importer | CSG S.A. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | rtm. Witolda Pileckiego 8 |
| Importer - Miasto | Skawina |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
GREEN CELL to polska marka specjalizująca się w produkcji akumulatorów, baterii oraz zasilaczy do laptopów, telefonów i elektroniki użytkowej. Produkty GREEN CELL cechują się wysoką jakością, wydajnością oraz długą żywotnością. Firma oferuje również rozwiązania z zakresu magazynowania energii, takie jak powerbanki i systemy fotowoltaiczne.





















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.