Kabel HDMi Claroc optyczny HDMI 2.1 AOC 8K 120Hz 70m
Pierwotna cena wynosiła: 419,00 zł.384,93 złAktualna cena wynosi: 384,93 zł.Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 384,93 zł
Dostępność: 1 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 599,99 zł, dla zamówień powyżej 599,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie. Dostępna dla zamówień do kwoty 800,00 zł.
| Waga | 1,9000 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | FEN-HDMI-21-70M |
| EAN | 5907772507384 |
| Numer katalogowy | 73374 |
| Długość [m] | 70 |
| Długość kabla HDMI-HDMI | 70m |
| Filtry | Nie |
| Obsługiwane rozdzielczości | 8K 120Hz |
| Pozłacane złącza | Tak |
| Standard HDMI | 2.1 |
| Importer | Konsorcjum Fen sp. z o. o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Czarnkowska 13 |
| Importer - Miasto | Poznań |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Claroc to europejska marka specjalizująca się w produkcji aktywnych przewodów optycznych HDMI i DisplayPort. Ich produkty zapewniają najwyższą jakość obrazu w rozdzielczościach 4K, 8K, a nawet 12K, co czyni je idealnym wyborem dla profesjonalistów i entuzjastów technologii audiowizualnych.










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.