Hub USB 7w1 Green Cell Connect 3x USB-A 3.1 HDMI 4K 60Hz 1x USB-C PD 85W
149,95 zł
Dostępność: 4 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
Hub USB 7w1 Green Cell Connect 3x USB-A 3.1 HDMI 4K 60Hz 1x USB-C PD 85W
Hub USB 7w1 Green Cell Connect 3x USB-A 3.1 HDMI 4K 60Hz 1x USB-C PD 85W – najważniejsze cechy:
- Rozszerzenie 1 portu USB-C do 7 dodatkowych: 1x USB-C, 3x USB-A, 1x HDMI, 1x SD, 1x microSD
- Port HDMI obsługujący rozdzielczość 4K w 60 Hz
- Port USB-C z technologią Power Delivery (max. 85 W) i Pass-Through, dzięki której naładuje urządzenie w trakcie korzystania z niego.
- Kompatybilność z Apple MacBook M1 i M2, Dell XPS 13/15, Asus ZenBook 3, Lenovo Yoga
Hub USB 7w1 Green Cell Connect 3x USB-A 3.1 HDMI 4K 60Hz 1x USB-C PD 85W – specyfikacja techniczna:
| Producent | Greencell |
| Wejście | 1x USB-C (max. 100 W) |
| Wyjścia USB-C | 1x USB-C PD (max. 85 W) |
| Wyjście USB-A | 3x USB-A 3.1 (5Gbps) |
| Pass-Through | Tak |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 106×39.3×11.3mm |
| Waga | 65.5g |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe | Tak |
| Technologia Power Delivery | Tak |
| Obsługa Samsung DeX | Tak |
| Możliwość zwrotu | Do 30 dni |
| Ilość wyjść | 7 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Stan | Nowy |
| Kod produktu | HUBGC01 |
| Waga | 0,0700 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | HUBGC01 |
| EAN | 5904326372801 |
| Numer katalogowy | 63801 |
| Importer | CSG S.A. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | rtm. Witolda Pileckiego 8 |
| Importer - Miasto | Skawina |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
GREEN CELL to polska marka specjalizująca się w produkcji akumulatorów, baterii oraz zasilaczy do laptopów, telefonów i elektroniki użytkowej. Produkty GREEN CELL cechują się wysoką jakością, wydajnością oraz długą żywotnością. Firma oferuje również rozwiązania z zakresu magazynowania energii, takie jak powerbanki i systemy fotowoltaiczne.




















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.