HUB TP-LINK UH720 USB 3.0
159,00 zł
Dostępność: 2 szt.
Poniżej zestawiono wszystkie sposoby dostaw, które są dostępne w sklepie:
Paczkomaty InPost 24/7 - 18,99 zł dla zamówień do 399,99 zł, dla zamówień powyżej 399,00 zł dostawa jest darmowa.
Kurier InPost / DPD - 21,00 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Pobraniowy Kurier InPost / DPD - 27,99 zł bez względu na wartość zamówienia. Dostawa nie jest dostępna dla produktów gabarytowych.
Kurier InPost / DPD / Raben - Dostawa dla produktów gabarytowych. Koszt jest podany przy składaniu zamówienia.
Poniżej zestawiono wszystkie metody płatności, które są dostępne w sklepie:
BLIK - Popularna i bezpieczna metoda płatności online, umożliwiająca realizację transakcji za pomocą 6-cyfrowego kodu generowanego w aplikacji bankowej.

Szybkie płatności online - Umożliwiają błyskawiczne opłacenie zamówienia za pomocą przelewu bankowego, zapewniając natychmiastowe zaksięgowanie płatności.

Płatności odroczone PayPo - Pozwalają na zrobienie zakupów i zapłatę za nie dopiero po 30 dniach lub w ratach

Mastercard / VISA - Płatność kartami debetowymi lub kredytowymi.
Portfele Google Pay / Apple Pay - Szybkie i bezpieczne płatności mobilne, które umożliwiają opłacenie zamówienia z poziomu aplikacji w smartfonie.
Płatność przy dostawie (pobranie) - Płatność kurierowi przy dostawie.
HUB TP-LINK UH720 USB 3.0
Najważniejsze cechy
- Porty USB 3.0 oferują prędkość transmisji do 5Gb/s, 10 razy szybszą niż USB 2.0
- 7 portów pozwalają uniknąć przełączania urządzeń
- Dwa ładujące porty 2,4A zapewniają wygodę ładowania urządzeń mobilnych
*Uwaga: Nie wymaga dodatkowych sterowników do systemów Windows 10/ 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP lub Mac OS X i Linux. Wstecznie kompatybilny z USB 2.0/1.1. Rzeczywista prędkość przesyłu może różnić się, w zależności od podłączonych urządzeń.
Specyfikacja techniczna
| Wymiary | 165 x 65,5 x 17,5 mm (6,5 x 2,6 x 0,7 cala) |
| Porty wyjściowe | 7 USB 3.0 Standard A 2 Porty ładujące 2,4A |
| Porty wejściowe | 1 Micro USB 3.0 Standard B |
| Układy scalone | RTS5411 |
| Wspierane systemy operacyjne | Windows, Mac OS X oraz Linux |
| Zawartość opakowania | UH720 Adapter sieciowy 12V 3.3A 1-metrowy przewód USB 3.0 Instrukcja szybkiej instalacji |
| Waga | 0,6300 kg |
|---|---|
| Producent | |
| Model | UH720 |
| EAN | 1210002607063 |
| Numer katalogowy | 22823 |
| Importer | TP-Link Polska Sp. z o.o. |
| Importer - E-mail | |
| Importer - Ulica | Ożarowska 40/42 |
| Importer - Miasto | Duchnice |
| Importer - Kraj | Polska |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
TP-LINK to światowy lider w dziedzinie rozwiązań sieciowych, oferujący routery, switche, punkty dostępowe, kamery IP oraz systemy mesh. Produkty TP-LINK charakteryzują się wysoką wydajnością, niezawodnością i łatwością konfiguracji, co zapewnia stabilność i bezpieczeństwo sieci.













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.